Plugins - Yoast Duplicate Post - Stable (latest release) - en to lt translation catalogue (53 entries)

en: now works on Edit screen too - check this option to use with Gutenberg enabled
lt: dabar veikia ir redagavimo ekrane - pažymėkite čia ir galėsite naudoti su įjungtu blokų redaktoriumi

en: Current user is not allowed to copy posts.
lt: Šis vartotojas neturi reikiamų teisių įrašams kopijuoti.

en: Serving the WordPress community since November 2007.
lt: Esame kartu su WordPress naudotojais nuo 2007 lapkričio.

en: you probably want this unchecked, unless you have very special requirements
lt: tikriausiai turėtumėte palikti čia nepažymėta, nebent Jūsų poreikiai itin specifiniai

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Show update notice
lt: Rodyti atnaujinimo pranešimą

en: Bulk Actions
lt: Masiniai veiksmai

en: You can use * to match zero or more alphanumeric characters or underscores: e.g. field*
lt: Galite naudoti simbolį * vietoje raidžių, skaičių ar žemutinio brūkšnelio, pvz.: laukas*

en: Menu order
lt: Meniu tvarka

en: Author
lt: Autorius

[ctx: post format]
en: Format
lt: Formatas

en: Template
lt: Šablonas

en: Featured Image
lt: Specialusis paveikslėlis

note: translators: %s: number
en: %s item copied. | %s items copied.
lt[0]: Nukopijuota elementų: %s.
lt[1]: Nukopijuota elementų: %s.
lt[2]: Nukopijuota elementų: %s.

en: Enable for these post types
lt: Įjungti šiems įrašų tipams

en: Show/hide private taxonomies
lt: Rodyti/slėpti privačias taksonomijas

en: Add this number to the original menu order (blank or zero to retain the value)
lt: Pridėkite šį skaičių prie esamos meniu tvarkos (tuščia arba nulis išlaikys esamą reikšmę)

en: Increase menu order by
lt: Padidinti meniu tvarkos eilę skaičiumi

en: except pingbacks and trackbacks
lt: išskyrus atgalines citatas ir pranešimus

en: Comments
lt: Komentarai

en: Children
lt: Priklausomi elementai

en: Attachments
lt: Failai

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Content
lt: Turinys

en: Excerpt
lt: Ištrauka

en: Slug
lt: Nuorodos dalis

en: Status
lt: Statusas

en: Date
lt: Data

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Post/page elements to copy
lt: Įrašo / puslapio elementai kopijavimui

en: Display
lt: Rodyti

en: Permissions
lt: Leidimai

en: What to copy
lt: Ką kopijuoti

en: Copy features for this post type are not enabled in options page
lt: Šiam įrašo tipui kopijavimo funkcija neįjungta įskiepio nustatymuose

en: Dismiss this notice.
lt: Uždaryti šį pranešimą.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Copy to a new draft
lt: Kopijuoti kaip naują juodraštį

en: New Draft
lt: Naujas juodraštis

en: No post to duplicate has been supplied!
lt: Nėra įrašo duplikavimui!

en: Copy creation failed, could not find original:
lt: Nepavyko sukurti kopijos, nerastas originalas:

en: Do not copy these fields
lt: Nekopijuoti šių laukų

en: Do not copy these taxonomies
lt: Nekopijuoti šių taksonomijų

en: Roles allowed to copy
lt: Vartotojų rolės, kurioms leidžiama kopijuoti

en: Show links in
lt: Rodyti nuorodas

en: Post list
lt: Įrašų sąraše

en: Edit screen
lt: Redagavimo ekrane

note: Description of the plugin
en: Clone posts and pages.
lt: Klonuoja įrašus ir puslapius

en: Admin bar
lt: Skydelio viršutinėje juostoje

en: Suffix to be added after the title, e.g. "(dup)" (blank for no suffix)
lt: Priedas, kurią norite pridėti po originalaus pavadinimo, pvz. "(kop.)" (palikite neužpildyta, jei nenorite jokio)

en: Prefix to be added before the title, e.g. "Copy of" (blank for no prefix)
lt: Priedas, kurį norite pridėti prieš originalų pavadinimą, pvz. "Kopija: " (palikite neužpildyta, jei nenorite jokio)

en: Title suffix
lt: Priedas po pavadinimo

en: Title prefix
lt: Priedas prieš pavadinimą

en: Clone
lt: Kopijuoti
