Plugins - WooCommerce - Stable (latest release) - en to lt translation catalogue (4218 entries)

en:  (%s ago)
lt:  (Prieš %s)

en: "%s" shipping class cost
lt: "%s" pristatymo klasės kaina

en: "%s" tax rates
lt: Mokesčių tarifai priklausantys klasei "%s"

en: "From" address
lt: "Nuo" el.paštas

en: "From" name
lt: „Nuo“ Vardas

en: #%s is an invalid image ID.
lt: #%s yra netinkamas nuotraukos ID.

en: %1$d updates complete. Database version is %2$s
lt: %1$d atnaujinimai atlikti. Duomenų bazės versija yra %2$s

en: %1$s #%2$s details
lt: Užsakymo #%2$s (%1$s) informacija

en: %1$s - API %2$s (created on %3$s at %4$s).
lt: %1$s - API %2$s (sukurtas %3$s %4$s).

en: %1$s - Order #%2$s
lt: %1$s - užsakymas #%2$s

en: %1$s - Pre-order for "%2$s" (Order #%3$s)
lt: %1$s - Išankstinis užsakymas "%2$s" (Užsakymas #%3$s)

en: %1$s - There is a newer version of WordPress available (%2$s)
lt: %1$s - Yra naujesnė WordPress versija (%2$s)

en: %1$s - We recommend a minimum MySQL version of 5.6. See: %2$s
lt: %1$s - rekomenduojame 5.6 MySQL versija. Žr.: %2$s

en: %1$s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: %2$s
lt: %s - Mes rekomenduojame naudoti bent 64MB atminties. Plačiau: %s

en: %1$s - We recommend using a prefix with less than 20 characters. See: %2$s
lt: %1$s - rekomenduojame naudoti priešdėlį su mažiau nei 20 simbolių. Žr.: %2$s

en: %1$s at %2$s
lt: %1$s @ %2$s

en: %1$s could not be installed (%2$s). <a href="%3$s">Please install it manually by clicking here.</a>
lt: %1$s Nepavyko įdiegti (%2$s). <a href="%3$s">Prašome įdiegti savarankiškai, spustelėjus čia.</a>

en: %1$s ending in %2$s
lt: %1$s galioja iki %2$s

en: %1$s ending in %2$s (expires %3$s/%4$s)
lt: %1$s baigiasi %2$s (baigia galioti %3$s/%4$s)

en: %1$s for %2$s item | %1$s for %2$s items
lt[0]: %1$s už %2$s prekę
lt[1]: %1$s už %2$s prekes
lt[2]: %1$s už %2$s prekių

en: %1$s has been removed from your cart because it has since been modified. You can add it back to your cart <a href="%2$s">here</a>.
lt: Produktas %1$s pašalintas iš krepšelio, nes jis pasikeitė. Peržiūrėti ir vėl įsidėti į krepšelį galite <a href="%2$s">čia</a>.

en: %1$s in %2$s on line %3$s
lt: Klaidos žinutė: %1$s (rasta faile %2$s, eilutės numeris %3$s)

en: %1$s is low in stock. There are %2$d left.
lt: Mažas likutis: %1$s. Liko tik %2$d.

en: %1$s is not of type %2$s
lt: %1$s nėra %2$s tipo

en: %1$s is not valid. Please enter one of the following: %2$s
lt: %1$s yra netinkamas. Įveskite vieną iš šių: %2$s

en: %1$s is not valid. You can look up the correct Eircode <a target="_blank" href="%2$s">here</a>.
lt: %1$s neleistinas. Galite ieškoti teisingo Eircode <a target="_blank" href="%2$s">čia</a>.

en: %1$s refunded %2$d order (%3$d item) | %1$s refunded %2$d orders (%3$d items)
lt[0]: Grąžinta: %1$s (Užsakymų: %2$d | Produktų: %3$d)
lt[1]: Grąžinta: %1$s (Užsakymų: %2$d | Produktų: %3$d)
lt[2]: Grąžinta: %1$s (Užsakymų: %2$d | Produktų: %3$d)

en: %1$s review for %2$s | %1$s reviews for %2$s
lt[0]: %1$s atsiliepimas apie %2$s
lt[1]: %1$s atsiliepimai apie %2$s
lt[2]: %1$s atsiliepimų apie %2$s

en: %1$s sales in %2$s
lt: Viso parduota kategorijoje %2$s: %1$s

en: %1$s should not be called before the %2$s action.
lt: %1$s neturėtų būti iššaukiamas prieš veiksmą %2$s.

en: %1$s top seller this month (sold %2$d)
lt: %s daugiausia parduota šį mėnesį (viso - %d)

en: %1$s units of %2$s have been backordered in order #%3$s.
lt: Užsakymas #%3$s. Išankstiniu užsakymu nupirkta: %2$s (kiekis %1$s).

en: %1$s version %2$s is out of date. The core version is %3$s
lt: %1$s: versija %2$s yra pasenusi. Naudojama versija yra %3$s

en: %1$s was called with an invalid level "%2$s".
lt: %1$s buvo iššauktas neteisingu lygiu "%2$s".

en: %1$s was installed but could not be activated. <a href="%2$s">Please activate it manually by clicking here.</a>
lt: %1$s instaliuotas, bet neaktyvuotas. <a href="%2$s">Prašome aktyvuoti savarankiškai, spustelėjus čia.</a>

en: %d API key permanently revoked. | %d API keys permanently revoked.
lt[0]: Negrįžtamai atšauktas %d API raktas.
lt[1]: Negrįžtamai atšaukti %d API raktai.
lt[2]: Negrįžtamai atšaukta %d API raktų.

en: %d indexes added
lt: Pridėta indeksų: %d

en: %d item from your previous order is currently unavailable and could not be added to your cart. | %d items from your previous order are currently unavailable and could not be added to your cart.
lt[0]: %d prekė iš Jūsų ankstesnio užsakymo šiuo metu nepasiekiama ir jos negalima įdėti į Jūsų krepšelį.
lt[1]: %d prekės iš Jūsų ankstesnio užsakymo šiuo metu nepasiekiamos ir jų negalima įdėti į Jūsų krepšelį.
lt[2]: %d prekių iš Jūsų ankstesnio užsakymo šiuo metu nepasiekiama ir jų negalima įdėti į Jūsų krepšelį.

en: %d note | %d notes
lt[0]: %d pastaba
lt[1]: %d pastabų
lt[2]: %d pastabos

en: %d order status changed. | %d order statuses changed.
lt[0]: %d užsakymo būsena pakeista.
lt[1]: %d užsakymo būsenos pakeistos.
lt[2]: %d užsakymų būsenos pakeistos.

en: %d orphaned variations deleted
lt: Ištrinti %d variantai be tėvinio produkto

en: %d permissions deleted
lt: Ištrinta prieigų: %d

en: %d transients rows cleared
lt: %d: išvalyta laikinų duomenų eilučių

en: %d webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
lt[0]: %d webhook'as ištrintas visam laikui.
lt[1]: %d webhook'ai ištrinti visam laikui.
lt[2]: %d webhook'ų ištrinta visam laikui.

en: %qty% variation
lt: %qty% variantas

en: %qty% variations
lt: %qty% variantų

en: %s (Copy)
lt: %s (Kopija)

en: %s (No longer exists)
lt: %s (Nebėra)

[ctx: %s = human-readable time difference]
en: %s ago
lt: Prieš %s

en: %s Settings
lt: %s Nustatymai

en: %s actions
lt: %s veiksmai

en: %s activated successfully. You will now receive updates for this product.
lt: %s sėkmingai aktyvuotas. Nuo dabar gausite jo atnaujinimus.

en: %s and %d other region | %s and %d other regions
lt[0]: %s ir %d kitas regionas
lt[1]: %s ir %d kiti regionai
lt[2]: %s ir %d kitų regionų

en: %s average gross daily sales
lt: %s vidutinė dienos bruto pardavimų suma

en: %s average gross monthly sales
lt: %s vidutinė mėnesio bruto pardavimų suma

en: %s average net daily sales
lt: %s vidutiniškai pardavimų per dieną

en: %s average net monthly sales
lt: %s vidutiniškai pardavimų per mėnesį

en: %s charged for shipping
lt: %s sumokėta už pristatymą

en: %s coupon moved to the Trash. | %s coupons moved to the Trash.
lt[0]: %s kuponas perkeltas į šiukšlinę.
lt[1]: %s kuponai perkelti į šiukšlinę.
lt[2]: %s kuponų perkelta į šiukšlinę.

en: %s coupon not updated, somebody is editing it. | %s coupons not updated, somebody is editing them.
lt[0]: %s kuponas nebuvo atnaujintas, kažkas jį(-uos) redaguoja
lt[1]: %s kuponai nebuvo atnaujinti, kažkas juos redaguoja
lt[2]: %s kuponų nebuvo atnaujinta, kažkas juos redaguoja

en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
lt[0]: %s kuponas pašalintas negrįžtamai
lt[1]: %s kuponai pašalinti negrįžtamai
lt[2]: %s kuponų pašalinta negrįžtamai

en: %s coupon restored from the Trash. | %s coupons restored from the Trash.
lt[0]: %s kuponas atkurtas iš šiukšlinės.
lt[1]: %s kuponai atkurti iš šiukšlinės.
lt[2]: %s kuponų atkurta iš šiukšlinės.

en: %s coupon updated. | %s coupons updated.
lt[0]: %s kuponas atnaujintas
lt[1]: %s kuponai atnaujinti
lt[2]: %s kuponų atnaujinta

en: %s coupons used in total
lt: Panaudota kuponų: %d

en: %s customer review | %s customer reviews
lt[0]: %s pirkėjo atsiliepimas
lt[1]: %s pirkėjų atsiliepimai
lt[2]: %s pirkėjų atsiliepimai

en: %s data
lt: %s: duomenys

en: %s day | %s days
lt[0]: %s diena
lt[1]: %s dienos
lt[2]: %s dienų

en: %s discounts in total
lt: Suteikta nuolaidų: %s

en: %s does not exist.
lt: %s neegzistuoja.

en: %s download remaining | %s downloads remaining
lt[0]: liko %s atsisiuntimas
lt[1]: liko %s atsisiuntimai
lt[2]: liko %s atsisiuntimų

en: %s failed. Contact your hosting provider.
lt: Nepavyko: %s. Susisiekite su savo hostingo tiekėju.

en: %s fee
lt: Mokestis: %s

en: %s field
lt: Laukelis: %s

en: %s gross sales in this period
lt: %s pardavimai bruto per šį laikotarpį

en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
lt[0]: %s  - įdėtas į krepšelį
lt[1]: %s  - įdėti į krepšelį
lt[2]: %s  - įdėta į krepšelį

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
lt: %s: šis produktas pašalintas iš Jūsų krepšelio, nes jo jau nebegalima nusipirkti. Prašome susisiekite su parduotuvės adminstracija, jei reikalinga pagalba ar daugiau informacijos.

en: %s hour | %s hours
lt[0]: %s valanda
lt[1]: %s valandos
lt[2]: %s valandų

en: %s in stock
lt: Liko %s

en: %s is a required field | %s are required fields
lt[0]: Privalomas laukas: %s
lt[1]: Privalomi laukai: %s
lt[2]: Privalomi laukai: %s

en: %s is a required field.
lt: %s yra būtinas laukelis.

en: %s is available
lt: %s naujausia

en: %s is not a valid email address.
lt: %s yra netinkamas el. pašto adresas.

en: %s is not a valid phone number.
lt: %s yra netinkamas telefono numeris.

en: %s is not a valid postcode / ZIP.
lt: %s yra netinkamas pašto kodas.

en: %s is out of stock.
lt: Produkto neturime: %s

en: %s item | %s items
lt[0]: %s prekė
lt[1]: %s prekės
lt[2]: %s prekių

en: %s items
lt: %s: produktai

en: %s items purchased
lt: %s parduota produktų

en: %s minute | %s minutes
lt[0]: %s minutė
lt[1]: %s minutės
lt[2]: %s minučių

en: %s month | %s months
lt[0]: %s mėnuo
lt[1]: %s mėnesiai
lt[2]: %s mėnesių

en: %s net sales in this period
lt: %s pardavimai neto per šį laikotarpį

en: %s net sales this month
lt: %s pardavimai neto per šį mėnesį

en: %s notes
lt: %s: pastabos

en: %s order moved to the Trash. | %s orders moved to the Trash.
lt[0]: %s užsakymas perkeltas į šiukšlinę.
lt[1]: %s užsakymai perkelti į šiukšlinę.
lt[2]: %s užsakymų perkelta į šiukšlinę.

en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
lt[0]: %s užsakymas nebuvo atnaujintas, kažkas jį(-uos) redaguoja
lt[1]: %s užsakymai nebuvo atnaujinti, kažkas juos redaguoja
lt[2]: %s užsakymų nebuvo atnaujinta, kažkas juos redaguoja

en: %s order permanently deleted. | %s orders permanently deleted.
lt[0]: %s užsakymas pašalintas negrįžtamai
lt[1]: %s užsakymai pašalinti negrįžtamai
lt[2]: %s užsakymų pašalinta negrįžtamai

en: %s order restored from the Trash. | %s orders restored from the Trash.
lt[0]: %s užsakymas atkurtas iš šiukšlinės
lt[1]: %s užsakymai atkurti iš šiukšlinės
lt[2]: %s užsakymų atkurta iš šiukšlinės

en: %s order updated. | %s orders updated.
lt[0]: %s užsakymas atnaujintas
lt[1]: %s užsakymai atnaujinti
lt[2]: %s užsakymų atnaujinta

en: %s orders placed
lt: %s užsakymų kiekis

en: %s out of 5
lt: %s iš 5

en: %s page
lt: Puslapis: %s

en: %s parameter is missing
lt: Trūksta parametro %s

en: %s previous order linked | %s previous orders linked
lt[0]: %s ankstesnis užsakymas
lt[1]: %s ankstesni užsakymai
lt[2]: %s ankstesnių užsakymų

en: %s product | %s products
lt[0]: %s produktas

en: %s product imported | %s products imported
lt[0]: Importuota produktų: %s
lt[1]: Importuota produktų: %s
lt[2]: Importuota produktų: %s

en: %s product moved to the Trash. | %s products moved to the Trash.
lt[0]: %s produktas perkeltas į šiukšlinę
lt[1]: %s produktai perkelti į šiukšlinę
lt[2]: %s produktų perkelta į šiukšlinę

en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
lt[0]: %s produktas nebuvo atnaujintas, kažkas jį(-uos) redaguoja
lt[1]: %s produktai nebuvo atnaujinti, kažkas juos redaguoja
lt[2]: %s produktų nebuvo atnaujinta, kažkas juos redaguoja

en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
lt[0]: %s produktas pašalintas negrįžtamai
lt[1]: %s produktai pašalinti negrįžtamai
lt[2]: %s produktų pašalinta negrįžtamai

en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
lt[0]: %s produktas atkurtas iš šiukšlinės
lt[1]: %s produktai atkurti iš šiukšlinės
lt[2]: %s produktų atkurta iš šiukšlinės

en: %s product updated | %s products updated
lt[0]: %s produktas buvo atnaujintas
lt[1]: %s produktai buvo atnaujinti
lt[2]: %s produktų buvo atnaujinta

en: %s product updated. | %s products updated.
lt[0]: %s produktas atnaujintas.
lt[1]: %s produktai atnaujinti.
lt[2]: %s produktų atnaujinta.

en: %s product was skipped | %s products were skipped
lt[0]: %s produktas buvo praleistas
lt[1]: %s produktai buvo praleisti
lt[2]: %s produktų buvo praleista

en: %s purchases for the selected items
lt: %s pasirinktų produktų parduotas kiekis

en: %s quantity
lt: produkto kiekis: %s

en: %s rates
lt: %s tarifai

en: %s removed.
lt: Pašalinta iš krepšelio: %s

en: %s sales for the selected items
lt: %s pasirinktų produktų pardavimai

en: %s second | %s seconds
lt[0]: %s sekundė
lt[1]: %s sekundės
lt[2]: %s sekundžių

en: %s signups in this period
lt: %s naujos registracijos per šį laikotarpį

en: %s week | %s weeks
lt[0]: %s savaitė
lt[1]: %s savaitės
lt[2]: %s savaičių

en: %s worth of coupons used
lt: %s suteiktų nuolaidų suma

en: %s would like to connect to your store
lt: %s norėtų prisijungti prie Jūsų parduotuvės

en: %s year | %s years
lt[0]: %s metai
lt[1]: %s metai
lt[2]: %s metų

en: &#197;land Islands
lt: Alandų salynas

en: &nbsp;&ndash; Page %s
lt: &nbsp;&ndash; Puslapis %s

en: (Public)
lt: (Viešas)

en: (can be backordered)
lt: (galime užsakyti)

en: (estimated for %s)
lt: (apytiksliai už %s)

en: (ex. VAT)
lt: (be PVM)

en: (ex. tax)
lt: (be mokesčių)

en: (incl. VAT)
lt: (su PVM)

en: (incl. tax)
lt: (su mokesčiais)

en: (includes %s)
lt: (įskaičiuota %s)

en: + Add account
lt: + Pridėti banko sąskaitą

en: 2 character continent code.
lt: Dviejų simbolių žemyno kodas.

en: <a href="%s">Connect your store</a> to WooCommerce.com to receive extensions updates and support.
lt: <a href="%s">Prijunkite savo parduotuvę</a> prie WooCommerce.com, kad gautumėte plėtinių atnaujinimus ir pagalbą.

en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
lt[0]: <strong>%s užsakymas</strong> vykdomi
lt[1]: <strong>%s užsakymai</strong> vykdomi
lt[2]: <strong>%s užsakymų</strong> vykdomi

en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
lt[0]: <strong>%s užsakymas</strong> sustabdyta
lt[1]: <strong>%s užsakymai</strong> sustabdyta
lt[2]: <strong>%s užsakymų</strong> sustabdyta

en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
lt[0]: <strong>%s produktas</strong> liko mažas kiekis
lt[1]: <strong>%s produktai</strong> liko mažas kiekis
lt[2]: <strong>%s produktų</strong> liko mažas kiekis

en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
lt[0]: <strong>%s produktas</strong> neturime
lt[1]: <strong>%s produktai</strong> neturime
lt[2]: <strong>%s produktų</strong> neturime

en: <strong>Heads up!</strong> The versions of the following plugins you're running haven't been tested with WooCommerce %s. Please update them or confirm compatibility before updating WooCommerce, or you may experience issues:
lt: <strong>Dėmesio!</strong> Šių įskiepių naudojamos versijos nėra ištestuotos su WooCommerce %s. Atnaujinkite šiuos įskiepius arba pasitikrinkite jų palaikymą prieš atnaujindami WooCommerce, kitaip gali kilti problemų:

en: <strong>Heads up!</strong> The versions of the following plugins you're running haven't been tested with the latest version of WooCommerce (%s).
lt: <strong>Dėmesio!</strong> Šių įskiepių naudojamos versijos nėra ištestuotos su naujausia WooCommerce versija (%s).

en: <strong>The Simplify Commerce payment gateway is deprecated</strong> &#8211; Please install our new free Simplify Commerce plugin from WordPress.org. Simplify Commerce will be removed from WooCommerce core in a future update.
lt: <strong>Simplify Commerce mokėjimo būdas nepalaikomas</strong> &#8211; Prašome įdiegti naująjį nemokamą Simplify Commerce įskiepį iš WordPress.org. Simplify Commerce būdas ateityje bus iš viso pašalintas iš WooCommerce ir be minėto įskiepio negalėsite juo naudotis.

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You&lsquo;re almost ready to start selling :)
lt: <strong>Dėkojame, kad pasirinkote WooCommerce</strong> &#8211; Jūs beveik pasirengę pradėti pardavinėti.

en: <strong>Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.</strong> These files may need updating to ensure they are compatible with the current version of WooCommerce. Suggestions to fix this:
lt: <strong>Jūsų temoje (%s) yra pasenusių WooCommerce šablonų failų.</strong> Šiuos šablonų failus reikia atnaujinti, kad jie tinkamai veiktų su naudojama WooCommerce versija. Kaip sutvarkyti:

en: <strong>Your theme does not declare WooCommerce support</strong> &#8211; Please read our <a href="%1$s" target="_blank">integration</a> guide or check out our <a href="%2$s" target="_blank">Storefront</a> theme which is totally free to download and designed specifically for use with WooCommerce.
lt: <strong>Jūsų temoje nėra WooCommerce palaikymo</strong> &#8211; Daugiau informacijos rasite <a href="%1$s" target="_blank">integracijos</a> gide arba pagalvokite apie <a href="%2$s" target="_blank">Storefront</a> temos naudojimą - tai visiškai nemokama tema, sukurta specialiai naudojimui su  WooCommerce.

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
lt: 2 simbolių valstybės kodas, pvz., LT. Tuščia = Visos valstybės.

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
lt: 2 simbolių valstijos kodas (pvz., AL). Palikite tuščią, jei visoms.

en: A cloud of your most used product tags.
lt: Rodomas dažniausiai naudojamų produktų žymų debesis.

en: A friendly name for the webhook.
lt: Aiškus webhook'o pavadinimas.

en: A human readable description for the setting used in interfaces.
lt: Žmogui suprantamas nustatymo aprašymas naudojamas sąsajoje.

en: A human readable label for the setting used in interfaces.
lt: Žmogui suprantamas nustatymo pavadinimasnaudojamas sąsajoje.

en: A human-readable description of the resource.
lt: Žmogui skaitomas išteklių aprašymas.

en: A list of taxonomy terms that can be used in regard to order/product statuses.
lt: Užsakymo/produkto statusuose naudojamų taksonomijų terminų sąrašas.

en: A list of taxonomy terms used for product visibility.
lt: Taksonomijos terminų, naudojamų produkto matomumui, sąrašas.

en: A list of your store's products.
lt: Jūsų parduotuvės produktų sąrašas.

en: A list of your store's top-rated products.
lt: Rodomas geriausiai įvertintų Jūsų parduotuvės produktų sąrašas.

en: A list or dropdown of product categories.
lt: Papr. ar išskl. produktų kategorijų sąrašas.

en: A minimum order amount
lt: Minimalus užsakymo kiekis

en: A minimum order amount AND a coupon
lt: Mažiausios užsakymo sumos IR nuolaidos kodo

en: A minimum order amount OR a coupon
lt: Mažiausios užsakymo sumos ARBA nuolaidos kodo

en: A note has been added to your order
lt: Prie Jūsų užsakymo pridėta pastaba

en: A password reset email has been sent to the email address on file for your account, but may take several minutes to show up in your inbox. Please wait at least 10 minutes before attempting another reset.
lt: Slaptažodžio atkūrimo el. laiškas išsiųstas nurodytu el. pašto adresu, tačiau gali praeiti kelios minutės, kol atsiras gautųjų laiškų aplanke. Prašome palaukti bent 10 minučių prieš bandydami atkurti slaptažodį dar kartą.

en: A product attribute term with the provided ID could not be found
lt: Produkto požymio pavadinimas su pateiktu ID nerastas

en: A product attribute with the provided ID could not be found
lt: Produkto požymis su tokiu ID nerastas

en: A product category with the provided ID could not be found
lt: Produktų kategorija su pateiktu ID nerasta

en: A product shipping class with the provided ID could not be found
lt: Produkto pristatymo klasė su pateiktu ID nerasta

en: A product tag with the provided ID could not be found
lt: Produkto žyma su nurodytu ID nerasta

en: A product with this ID already exists.
lt: Produktas su šiuo ID jau yra

en: A product with this SKU already exists.
lt: Produktas su šiuo kodu jau yra.

en: A search form for your store.
lt: Paieškos laukas Jūsų parduotuvei.

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods and rates apply.
lt: Pristatymo zona yra geografinis regionas, kuriam taikomi konkretūs pristatymo būdai ir kainos.

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods are offered.
lt: Pristatymo zona yra geografinis regionas, kuriame taikomi konkretūs pristatymo būdai.

en: A simple offline gateway that lets you accept BACS payment.
lt: Paprastas ne internetinis mokėjimo būdas, kuris leidžia priimti apmokėjimus bankiniu pavedimu.

en: A simple offline gateway that lets you accept a check as method of payment.
lt: Paprastas ne internetinis mokėjimo būdas, kuris leidžia priimti apmokėjimus čekiu.

en: A simple offline gateway that lets you accept cash on delivery.
lt: Paprastas ne internetinis mokėjimo būdas, kuris leidžia priimti apmokėjimus pristatant prekę pirkėjui.

en: A tax rate with the provided ID could not be found
lt: Mokesčių tarifas su nurodytu ID nerastas

en: A unique identifier for the setting.
lt: Unikalus nustatymo identifikatorius.

en: A unique identifier for the tool.
lt: Įrankio unikalus identifikatorius.

en: A unique identifier that can be used to link settings together.
lt: Unikalus identifikatorius, kuris gali būti naudojamas susieti nustatymams.

en: A valid free shipping coupon
lt: Galiojančio nuolaidos kodo nemokamam pristatymui

en: AND
lt: IR

en: API Key generated successfully. Make sure to copy your new keys now as the secret key will be hidden once you leave this page.
lt: API raktas sėkmingai sugeneruotas. Išsaugokite savo naujajį raktą, nes kai išeisite iš šio puslapio, daugiau jis nebus rodomas.

en: API Key updated successfully.
lt: API raktas sėkmingai atnaujintas.

en: API Version
lt: API versija

en: API credentials
lt: API duomenys

en: API docs
lt: API dokumentacija

en: API enabled
lt: API įjungtas

en: API key
lt: API raktas

en: API user is invalid
lt: API vartotojas neteisingas

en: ASC
lt: Nuo mažiausio

en: About WooCommerce
lt: Apie WooCommerce

en: Accept COD if the order is virtual
lt: Naudoti apmokėjimą grynais kai užsakymas yra virtualus

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
lt: Priimkite debeto ir kredito korteles 135+ valiutomis, tokius metodus kaip "Alipay" ir "One-Touch Checkout" su "Apple Pay". <a href="%s" target="_blank">Sužinokite daugiau </a>.

en: Accept for virtual orders
lt: Naudoti virtualiems užsakymams

en: Accept payments via PayPal using account balance or credit card.
lt: Priimkite apmokėjimą per PayPal sąskaitą ar kreditinę kortelę.

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Access expires
lt: Prieiga baigiasi

en: Access granted
lt: Leidimas duotas

en: Access restriction
lt: Prieigos ribojimas

en: Access to Purchased Downloads
lt: Prieiga prie nupirktų atsisiuntimų

en: Account creation
lt: Paskyros kūrimas

en: Account details
lt: Vartotojo informacija

en: Account details changed successfully.
lt: Paskyros duomenys sėkmingai pakeisti.

en: Account details:
lt: Paskyros informacija:

en: Account endpoints
lt: Paskyros kreipimosi taškai

en: Account erasure requests
lt: Paskyros ištrynimo prašymai

en: Account name
lt: Gavėjas

en: Account number
lt: Sąskaitos numeris

en: Account username
lt: Paskyros vartotojo vardas

en: Accounts &amp; Privacy
lt: Paskyros ir privatumas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Action Group
lt: Veiksmų grupė

en: Action event
lt: Veiksmo įvykis

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
lt: Nepavyko. Atnaujinkite puslapį ir bandykite vėl.

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Activate
lt: Įjungti

en: Activate the Products Block
lt: Įjunkite įskiepį WooCommerce Products Block

en: Active
lt: Aktyvus

en: Active Product Filters
lt: Įjungti produktų filtrai

en: Active filters
lt: Įjungti filtrai

en: Active plugins
lt: Aktyvūs įskiepiai

en: Active plugins.
lt: Aktyvūs įskiepiai

en: Add
lt: Pridėti

en: Add &ldquo;%s&rdquo; to your cart
lt: Įdėti į krešelį: &ldquo;%s&rdquo;

en: Add File
lt: Pridėti failą

en: Add New
lt: Pridėti naują

en: Add New Scheduled Action
lt: Naujas suplanuotas veiksmas

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
lt: Pridėkite pastabą sau, arba pridėkite pirkėjo pastabą (jis bus apie tai informuotas).

en: Add a quick summary for your product here. This will appear on the product page under the product name.
lt: Pridėkite trumpą  jūsų produkto aprašymą čia. Tai bus rodoma  produkto puslapyje po produkto pavadinimu.

en: Add a review
lt: Parašyti atsiliepimą

en: Add as many zones as you need &ndash; customers will only see the methods available for their address.
lt: Pridėkite tiek zonų, kiek reikia &ndash; pirkėjai matys tik tuos pristatymo būdus, kurie galimi jų įvestam adresui.

en: Add attribute
lt: Pridėti atributą

en: Add coupon
lt: Sukurti nuolaidą

en: Add fee
lt: Pridėti priemoką

en: Add file
lt: Pridėti failą

en: Add images to product gallery
lt: Pridėti paveikslėlius į produkto galeriją

en: Add item(s)
lt: Pridėti prekę (-es)

en: Add key
lt: Pridėti raktą

en: Add new
lt: Pridėti naują

en: Add new %s
lt: Pridėti naują %s

en: Add new attribute
lt: Pridėti naują atributą

en: Add new category
lt: Pridėti naują kategoriją

en: Add new coupon
lt: Sukurti naują nuolaidą

en: Add new order
lt: Pridėti naują užsakymą

en: Add new product
lt: Pridėti naują produktą

en: Add new shipping class
lt: Pridėti naują pristatymo klasę

en: Add new tag
lt: Pridėti naują žymą

en: Add note
lt: Pridėti pastabą

en: Add or remove tags
lt: Pridėti arba ištrinti žymas

en: Add order
lt: Pridėti užsakymą

en: Add payment method
lt: Pridėti mokėjimo būdą

en: Add product gallery images
lt: Pridėti produkto galerijos paveikslėlius

en: Add product(s)
lt: Pridėti produktą(-tus)

en: Add products
lt: Pridėti produktus

en: Add shipping
lt: Pridėti pristatymą

en: Add shipping class
lt: Pridėti pristatymo klasę

en: Add shipping method
lt: Pridėti pristatymo būdą

en: Add shipping methods &amp; zones
lt: Pridėti pristatymo metodus ir zonas

en: Add shipping zone
lt: Pridėti pristatymo zoną

en: Add tax
lt: Pridėti mokesčius

en: Add to cart
lt: Į krepšelį

en: Add to cart behaviour
lt: Krepšelio veiksmai

en: Add to gallery
lt: Pridėti į galeriją

en: Add to menu
lt: Pridėti į meniu

en: Add variation
lt: Pridėti variantą

en: Add webhook
lt: Pridėti webhook'ą

en: Add&nbsp;meta
lt: Pridėti&nbsp;meta

en: Additional help text shown to the user about the setting.
lt: Papildoma pagalba rodoma naudotojui apie nustatymą.

en: Additional information
lt: Papildoma informacija

en: Additional rates
lt: Papildomi tarifai

en: Additional tax classes
lt: Papildomos mokesčių klasės

en: Address
lt: Adresas

en: Address changed successfully.
lt: Adresas pakeistas sėkmingai.

en: Address line 1
lt: Adresas 1

en: Address line 1.
lt: Adresas (pirma eilutė).

en: Address line 2
lt: Adresas 2

en: Address line 2.
lt: Adresas (antra eilutė).

en: Address override
lt: Adreso fiksavimas

en: Address:
lt: Adresas:

en: Addresses
lt: Adresai

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
lt: Kategorijos

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
lt: Nuolaidos

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
lt: Užsakymai

[ctx: Admin menu name]
en: Products
lt: Produktai

[ctx: Admin menu name]
en: Scheduled Actions
lt: Suplanuoti veiksmai

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping classes
lt: Pristatymo klasės

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
lt: Žymos

en: Advanced
lt: Papildoma

en: Advanced options
lt: Sudėtingesni nustatymai

en: Afghan afghani
lt: Afganistano afganis

en: Afghanistan
lt: Afganistanas

en: Africa
lt: Afrika

en: After pre-tax discounts.
lt: Po nuolaidų taikomų iki mokesčių

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you <a href="%s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
lt: Išsaugojus pakeitimus, nauji dydžiai nebus rodomi parduotuvėje kol <a href="%s" target="_blank">nepergeneruosite paveikslėlių dydžių</a>.

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you regenerate thumbnails. You can do this from the <a href="%1$s" target="_blank">tools section in WooCommerce</a> or by using a plugin such as <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
lt: Išsaugojus pakeitimus, nauji dydžiai nebus rodomi parduotuvėje kol nepergeneruosite paveikslėlių dydžių. Tai galite atlikti specialiu <a href="%1$s" target="_blank">WooCommerce įrankiu</a> ar naudojant specialų įskiepį, pavyzdžiui <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.

en: After publishing your changes, new image sizes will be generated automatically.
lt: Išsaugojus pakeitimus, nauji dydžiai bus sugeneruoti automatiškai.

en: Alas. Just to let you know &mdash; %1$s has cancelled order #%2$s:
lt: Deja, %1$s atšaukė užsakymą #%2$s:

en: Alaska
lt: Aliaska

en: Albania
lt: Albanija

en: Albanian lek
lt: Albanijos lekas

en: Alert
lt: Įspėjimas

en: Algeria
lt: Alžyras

en: Algerian dinar
lt: Alžyro dinaras

en: All
lt: Visos

en: All %s
lt: Visi %s

en: All Products
lt: Visi produktai

en: All allowed countries
lt: Visos galimos valstybės

en: All categories
lt: Visos kategorijos

en: All coupons
lt: Visos nuolaidos

en: All done!
lt: Įvykdyta!

en: All levels
lt: Visi lygiai

en: All missing WooCommerce pages successfully installed
lt: Visi trūkstami WooCommerce puslapiai buvo sėkmingai sukurti.

en: All products
lt: Visi produktai

en: All shipping classes
lt: Visos pristatymo klasės

en: All sources
lt: Visi šaltiniai

en: All tags
lt: Visos žymos

en: Allow
lt: Leisti

en: Allow backorders?
lt: Išankstiniai užsakymai?

en: Allow customer reviews?
lt: Leisti pirkėjų atsiliepimus?

en: Allow customers to create an account during checkout
lt: Leisti pirkėjams kurti paskyrą apmokėjimo metu

en: Allow customers to create an account on the "My account" page
lt: Leisti pirkėjams kurti naują paskyrą puslapyje "Mano paskyra"

en: Allow customers to log into an existing account during checkout
lt: Leisti pirkėjams prisijungti į savo paskyrą apmokėjimo metu

en: Allow customers to pick up orders themselves. By default, when using local pickup store base taxes will apply regardless of customer address.
lt: Leiskite pirkėjams patiems atsiimti užsakymą. Naudojant šį pristatymo būdą, mokesčiai bus apskaičiuoti pagal parduotuvės adresą, nesvarbu koks bus pirkėjo adresas.

en: Allow customers to place orders without an account
lt: Leisti pirkėjams užsakyti nesukūrus paskyros

en: Allow free shipping
lt: Suteikti nemokamą pristatymą

en: Allow one item to be bought in a single order.
lt: Leisti viename užsakyme pirkti vieną prekę.

en: Allow reviews.
lt: Leisti atsiliepimus.

en: Allow, but notify customer
lt: Leisti, bet informuoti pirkėją

en: Allowed ZIP/post codes
lt: Leidžiami pašto kodai

en: Allowed emails
lt: Leidžiami el. paštai

en: Alternatively, enter the path to a CSV file on your server:
lt: Arba įveskite kelią iki CSV failo Jūsų serveryje:

en: Always show quantity remaining in stock e.g. "12 in stock"
lt: Visada rodyti atsargų kiekį, pvz., liko 12

en: American Samoa
lt: Amerikos Samoa

en: Amount already refunded
lt: Suma jau grąžinta

en: Amount of coupons.
lt: Kuponų kiekis.

en: Amount of customers.
lt: Pirkėjų kiekis.

en: Amount of orders.
lt: Užsakymų kiekis.

en: Amount of products.
lt: Produktų kiekis.

en: Amount of reviews that the product have.
lt: Produkto atsiliepimų kiekis.

en: Amount of reviews.
lt: Atsiliepimų kiekis.

en: Amount of sales.
lt: Pardavimų kiekis.

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
lt: Toks vartotojo vardas jau turi paskyrą. Pasirinkite kitą.

en: An account is already registered with your email address. Please log in.
lt: Paskyra su tokiu el.pašto adresu jau yra sukurta seniau. Prisijunkite.

en: An additional, optional address line for your business location.
lt: Papildoma (nebūtina) adreso eilutė Jūsų verslui.

en: An eCommerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
lt: E-komercijos įrankių rinkinys, kuriuo naudojantis galite pardavinėti bet ką.

en: An error has occurred when activating %s. Please try again later.
lt: Aktyvuojant %s įvyko klaida. Pabandykite dar kartą.

en: An error has occurred when deactivating the extension %1$s. Please proceed to the <a href="%2$s">Plugins screen</a> to deactivate it manually.
lt: Išjungiant įskiepį %1$s. įvyko klaida. Prašome išjungti jį <a href="%2$s">Įskiepių puslapyje</a>.

en: An error has occurred when deactivating the subscription for %s. Please try again later.
lt: Išjungiant %s prenumeratą įvyko klaida. Pabandykite dar kartą.

en: An error occurred in the request and at the time were unable to send the consumer data
lt: Įvyko užklausos klaida ir tuo metu negalėjome išsiųsti vartotojo duomenų.

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API.
lt: Vykdant grąžinimą per mokėjimo operatoriaus API įvyko klaida

en: An invalid setting value was passed.
lt: Netinkama nustatymų reikšmė buvo praleista.

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
lt: Prekė, kurios jau nebeturime, buvo pašalinta iš Jūsų krepšelio.

en: An order has been created for you on %1$s. Your invoice is below, with a link to make payment when you’re ready: %2$s
lt: Tinklalapyje %1$s Jums sukurtas užsakymas. Žemiau rasite šio užsakymo sąskaitą ir nuorodą į apmokėjimą: %2$s.

en: An order note with the provided ID could not be found
lt: Užsakymo pastaba su pateiktu ID nerasta

en: An order refund with the provided ID could not be found.
lt: Užsakymo grąžinimas su pateiktu ID nerastas

en: Andorra
lt: Andora

en: Angolan kwanza
lt: Angolos kvanza

en: Anguilla
lt: Angilija

en: Antarctica
lt: Antarktida

en: Antigua and Barbuda
lt: Antigva ir Barbuda

en: Any %s
lt: Bet kuris %s

en: Any %s&hellip;
lt: Bet kuris %s&hellip;

en: Any &quot;%1$s&quot; method
lt: Bet kuris &quot;%1$s&quot; būdas

en: Any category
lt: Bet kuri kategorija

en: Apartment, suite, unit etc.
lt: Butas, blokas ir pan.

en: Application authentication request
lt: Programėlės autentifikacijos užklausa

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Apply coupon
lt: Pritaikyti

en: Apply to all qualifying items in cart
lt: Pritaikyti visiems produktams krepšelyje, kuriems gali būti taikoma

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Archive template
lt: Archyvų šablonas

en: Are WordPress cron jobs enabled?
lt: Ar aktyvuotas WordPress Multitinklalapis.

en: Are you sure you want to clear all logs from the database?
lt: Ar tikrai norite ištrinti visą įvykių žurnalą iš duomenų bazės?

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
lt: Ar tikrai norite ištrinti visus variantus? Tai neatšaukiama.

en: Are you sure you want to delete this attribute?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šį atributą?

en: Are you sure you want to delete this log?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šį žurnalą?

en: Are you sure you want to delete this template file?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šį šablono failą?

en: Are you sure you want to delete this zone? This action cannot be undone.
lt: Ar norite panaikinti šią zoną? Tai neatšaukiamas veiksmas.

en: Are you sure you want to link all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max %d per run).
lt: Ar tikrai norite susieti visus produkto variantus? Tai sukurs po naują variantą kiekvienai įmanomai produkto atributų kombinacijai (maks. 50 iš karto).

en: Are you sure you want to log out? <a href="%s">Confirm and log out</a>
lt: Ar tikrai norite atsijungti? <a href="%s">Patvirtinkite atsijungimą</a>

en: Are you sure you want to remove the selected items?
lt: Ar tikrai norite negrįžtamai ištrinti pasirinktus elementus?

en: Are you sure you want to remove this variation?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šį variantą?

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
lt: Ar tikrai norite atšaukti priėjimą prie šio atsisiuntimo?

en: Are you sure you wish to delete this note? This action cannot be undone.
lt: Tikrai norite ištrinti šią pastabą? Šis veiksmas neatšaukiamas.

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
lt: Ar tikrai norite ištrinti šį grąžinimą? Šis veiksmas neatšaukiamas.

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
lt: Ar tikrai norite ištrinti šį mokestį? Šis veiksmas neatšaukiamas.

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
lt: Ar tikrai norite atlikti šį grąžinimą? Šis veiksmas neatšaukiamas.

en: Argentine peso
lt: Argentinos pesas

en: Arkansas
lt: Arkanzasas

en: Armed Forces (AA)
lt: Ginkluotųjų pajėgų bazė (AA)

en: Armed Forces (AE)
lt: Ginkluotųjų pajėgų bazė (AE)

en: Armed Forces (AP)
lt: Ginkluotųjų pajėgų bazė (AP)

en: Armenia
lt: Armėnija

en: Armenian dram
lt: Armėnijos dramas

en: Aruban florin
lt: Arubos florinas

en: As a reminder, here are your order details:
lt: Žemiau pateikiame Jūsų užsakymo informaciją:

en: As a single total
lt: Kaip vieną bendrą sumą

en: As this is a major update, we strongly recommend creating a backup of your site before updating.
lt: Kadangi tai daug pakeitimų turintis atnaujinimas, mes primygtinai rekomenduojame prieš atnaujinant pasidaryti atsarginę Jūsų tinklalapio versiją.

en: Asia
lt: Azija

en: Attribute
lt: Atributas

en: Attribute %d default
lt: Požymis %d numatytas

en: Attribute %d global
lt: Požymis %d visuotinis

en: Attribute %d name
lt: Požymio %d pavadinimas

en: Attribute %d value(s)
lt: Požymio %d reikšmė(s)

en: Attribute %d visible
lt: Požymis %d matomas

en: Attribute ID.
lt: Požymio ID.

en: Attribute name
lt: Požymio pavadinimas

en: Attribute name.
lt: Požymio pavadinimas.

en: Attribute position.
lt: Požymio pozicija.

en: Attribute terms can be assigned to products and variations.<br/><br/><b>Note</b>: Deleting a term will remove it from all products and variations to which it has been assigned. Recreating a term will not automatically assign it back to products.
lt: Požymių terminai gali būti priskiriami produktams ir variantams.<br/><br/><b>Pastaba</b>: Ištrynus terminą, jis bus pašalintas iš visų produktų ir variantų kuriems jis buvo priskirtas. Pakartotinai sukūrus/atkūrus jau egzistavusį terminą, jis nebus automatiškai vėl priskirtas tiems patiems produktams ar variantams.

en: Attribute updated successfully
lt: Atributas sėkmingai atnaujintas

en: Attribute value(s)
lt: Požymio reikšmė(s)

en: Attribute visibility
lt: Požymio matomumas

en: Attributes
lt: Atributai

en: Attributes let you define extra product data, such as size or color. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets.
lt: Atributai leidžia nurodyti papildomus produkto duomenis (pvz., dydį ar spalvą). Galite šiuos atributus naudoti valdiklių srityje su filtrų valdikliais.

en: Attributes totals.
lt: Požymiai.

en: Australia
lt: Australija

en: Australian Capital Territory
lt: Australijos sostinės teritorija

en: Australian dollar
lt: Australijos doleris

en: Austria
lt: Austrija

en: Authentication and subscription caches refreshed successfully.
lt: Autentifikacijos ir prenumeratų duomenys sėkmingai atnaujinti.

en: Author URL
lt: Autoriaus URL

en: Author: %s
lt: Autorius: %s

en: Authorize
lt: Autorizuoti

en: Auto renews on:
lt: Automatinis atnaujinimas:

en: Automated Taxes
lt: Automatiškai apskaičiuojami mokesčiai

en: Availability
lt: Galimybė

en: Available downloads
lt: Galimi atsisiuntimai

en: Available on backorder
lt: Išankstinis užsakymas

en: Available placeholders: %s
lt: Galimi reikšmių keitikliai: %s

en: Avatar URL.
lt: Avataro nuoroda.

en: Average
lt: Vidutinis

en: Average gross sales amount
lt: Vidutinė bruto pardavimų suma

en: Average net daily sales.
lt: Vidutiniškai perdavimų per dieną, neto.

en: Average net sales amount
lt: Vidutinė pardavimų suma

en: Average rating
lt: Vidutinis įvertinimas

en: Awaiting BACS payment
lt: Laukiama bankinio pavedimo

en: Awaiting product image
lt: Laukiama produkto nuotraukos

en: Azerbaijan
lt: Azerbaidžanas

en: Azerbaijani manat
lt: Azerbaidžano manatas

en: BIC / Swift
lt: BIC arba Swift kodas

en: Back to Attributes
lt: Atgal į požymius

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Backordered
lt: Išankstinis užsakymas

en: Backorders allowed?
lt: Leidžiami išankstiniai užsakymai?

en: Backorders?
lt: Leisti išankstinius užsakymus

en: Bagerhat
lt: Bageratas

en: Bahamas
lt: Bahamai

en: Bahamian dollar
lt: Bahamų doleris

en: Bahrain
lt: Bahreinas

en: Bahraini dinar
lt: Bahreino dinaras

en: Bandarban
lt: Bandarbanas

en: Bangladesh
lt: Bangladešas

en: Bangladeshi taka
lt: Bangladešo taka

en: Bank
lt: Bankas

en: Bank code
lt: Banko kodas

en: Bank name
lt: Banko pavadinimas

en: Bank transfer (BACS) payments
lt: Bankinis pavedimas

en: Bank transit number
lt: Banko tranzitinis numeris

en: Barbadian dollar
lt: Barbadoso doleris

en: Barbados
lt: Barbadosas

en: Barishal
lt: Barisalas

en: Base color
lt: Pagrindinė spalva

en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
lt: Būkite pirmas aprašęs &ldquo;%s&rdquo;

en: Before asking for help we recommend checking the system status page to identify any problems with your configuration.
lt: Prieš prašant pagalbos, rekomenduojame peržiūrėti Sistemos būsenos puslapį - jo pagalba galite pastebėti klaidas Jūsų nustatymuose/konfigūracijoje.

en: Before you can add a variation you need to add some variation attributes on the <strong>Attributes</strong> tab.
lt: Norėdami sukurti variantą, pirmiausia turite sukurti požymį (ius) - tai daroma skyrelyje <strong>Požymiai</strong>.

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
lt: Prieš įkeliant importo failą, reikia sutvarkyti šią klaidą:

en: Belarus
lt: Baltarusija

en: Belarusian ruble
lt: Baltarusijos rublis

en: Belarusian ruble (old)
lt: Baltarusijos rublis (senasis)

en: Belgium
lt: Belgija

en: Belize
lt: Belizas

en: Belize dollar
lt: Belizo doleris

en: Benin
lt: Beninas

en: Bermuda
lt: Bermudai

en: Bermudian dollar
lt: Bermudos doleris

en: Better security
lt: Geresnė apsauga

en: Bhola
lt: Bola

en: Bhutan
lt: Butanas

en: Bhutanese ngultrum
lt: Butano ngultrumas

en: Bihor
lt: Bihoras

en: Billing
lt: Registracija:

en: Billing %s
lt: Registracijos %s

en: Billing &amp; Shipping
lt: Registracijos ir pristatymo adresai

en: Billing Address
lt: Pagrindinis adresas

en: Billing Address 1
lt: Pagrindinis adresas 1

en: Billing Address 2
lt: Apmokėjimo adresas 2

en: Billing City
lt: Registracijos miestas

en: Billing Company
lt: Registracijos duomenų įmonė

en: Billing Country
lt: Registracijos šalis

en: Billing First Name
lt: Registracijos duomenų vardas

en: Billing Last Name
lt: Registracijos duomenų pavardė

en: Billing Postal/Zip Code
lt: Registracijos pašto/zip kodas

en: Billing State
lt: Registracijos valstija

en: Billing address
lt: Registracijos adresas

en: Billing address.
lt: Apmokėjimo adresas

en: Billing details
lt: Pirkėjo rekvizitai

en: Billing email
lt: Registracijos el.paštas

en: Body background color
lt: Turinio fono spalva

en: Body text color
lt: Turinio teksto spalva

en: Bogura
lt: Bogora

en: Bolivia
lt: Bolivija

en: Bolivian boliviano
lt: Bolivijos bolivianas

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
lt: BES salos (Karibų Nyderlandai)

en: Bonus reasons you'll love Jetpack
lt: Daugiau priežasčių kodėl Jums patiks Jetpack

en: Bosnia and Herzegovina
lt: Bosnija ir Hercegovina

en: Bosnia and Herzegovina convertible mark
lt: Bosnijos ir Hercegovinos konvertuojamoji markė

en: Both
lt: Abu

en: Botswana
lt: Botsvana

en: Botswana pula
lt: Botsvanos pula

en: Bouvet Island
lt: Buvė sala

en: Brahmanbaria
lt: Brahmanbarija

en: Branch code
lt: Banko filialo kodas

en: Branch sort
lt: Banko filialo kodas

en: Brazil
lt: Brazilija

en: Brazilian real
lt: Brazilijos realas

en: British Indian Ocean Territory
lt: Indijos Vandenyno Britų Sritis

en: British Virgin Islands
lt: Mergelių salos

en: Browse Extensions
lt: Plėtinių paieška

en: Brunei
lt: Brunėjus

en: Brunei dollar
lt: Brunėjaus doleris

en: Bulgaria
lt: Bulgarija

en: Bulgarian lev
lt: Bulgarijos levas

en: Burkina Faso
lt: Burkina Fasas

en: Burmese kyat
lt: Mianmaro (Birmos) kijatas

en: Burundi
lt: Burundis

en: Burundian franc
lt: Burundžio frankas

en: Button text
lt: Mygtuko tekstas

en: Buy &ldquo;%s&rdquo;
lt: Pirkti &ldquo;%s&rdquo;

en: Buy discounted shipping labels — then print them from your dashboard.
lt: Pirkite pristatymo etiketes ir spausdinkite jas tiesiai iš skydelio.

en: Buy now
lt: Pirkti dabar

en: By connecting your site you agree to our fascinating <a href="%1$s" target="_blank">Terms of Service</a> and to <a href="%2$s" target="_blank">share details</a> with WordPress.com
lt: Sujungdami savo tinklalapį Jūs sutinkate su mūsų puikiomis <a href="%1$s" target="_blank">Paslaugos sąlygomis</a> bei neprieštaraujate <a href="%2$s" target="_blank">kad Jūsų duomenys būtų siunčiami</a> į WordPress.com

en: CFP franc
lt: CFP frankas

en: CSV Delimiter
lt: CSV skirtukas

en: Calculate coupon discounts sequentially
lt: Taikyti nuolaidas viena po kitos

en: Calculate shipping
lt: Skaičiuoti pristatymą

en: Calculate tax based on
lt: Apskaičiuoti mokesčius pagal:

en: Calculation type
lt: Apskaičiavimo metodas

en: Calculations
lt: Skaičiavimai

en: California
lt: Kalifornija

en: Calling update function: %s
lt: Kviečiama atnaujinimo funkcija: %s

en: Cambodia
lt: Kambodža

en: Cambodian riel
lt: Kambodžos rielis

en: Cameroon
lt: Kamerūnas

en: Can not set resource parent, taxonomy is not hierarchical.
lt: Ši taksonomija neturi hierarchijos, taigi negalite nustatyti tėvinių elementų.

en: Canada
lt: Kanada

en: Canadian dollar
lt: Kanados doleris

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Cancel changes
lt: Atšaukti pakeitimus

en: Cancel order &amp; restore cart
lt: Atšaukti užsakymą &amp; atkurti krepšelį

en: Cancel schedule
lt: Atšaukti suplanavimą

en: Cancel the action now to avoid it being run in future
lt: Atšaukite veiksmą dabar ir jis nebus vykdomas ateityje.

en: Cancel thumbnail regeneration
lt: Atšaukti paveikslėlių dydžių generavimą iš naujo

en: Canceled
lt: Atšauktas

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Atšaukta <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Atšaukta <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Atšaukta <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled order
lt: Atšauktas užsakymas

en: Cancelled order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
lt: Atšauktų užsakymų el. laiškai išsiunčiami pasirinktam gavėjui(-ams) kai užsakymai buvo pažymėti kaip atšaukti (jeigu jie prieš tai buvo vykdomi arba sustabdyti).

en: Cancelled orders are unpaid and may have been cancelled by the store owner or customer. They will be trashed after the specified duration.
lt: Atšaukti užsakymai yra neapmokėti ir juos galėjo atšaukti tiek parduotuvės administratorius tiek pats pirkėjas. Tokie užsakymai po nustatyto laiko bus perkelti į šiukšlinę.

en: Cancelled product image regeneration job.
lt: Produktų paveikslėlių regeneravimas atšauktas.

en: Cannot create existing %s.
lt: Negalima sukurti esamo %s.

en: Cannot create existing product review.
lt: Negalima kurti egzistuojančio atsiliepimo produktui.

en: Cannot create existing resource.
lt: Negalima sukurti esamo ištekliaus.

en: Cannot create line item, try again.
lt: Nepavyko sukurti prekės, pabandykite dar kartą.

en: Cannot create order note, please try again.
lt: Nepavyko sukurti užsakymo pastabos, prašome pabandykite dar kartą

en: Cannot create order refund, please try again.
lt: Negalima sukurti užsakymo grąžinimo, bandykite vėl.

en: Cannot create order: %s
lt: Nepavyko sukurti užsakymo: %s

en: Cannot set attributes due to invalid parent product.
lt: Nepavyko nustatyti požymių dėl netinkamo tėvinio produkto.

en: Cannot update coupon, try again.
lt: Nepavyko atnaujinti kupono, bandykite vėl.

en: Cannot update fee, try again.
lt: Nepavyko atnaujinti priemokos, pabandykite dar kartą

en: Cannot update shipping method, try again.
lt: Nepavyko atnaujinti pristatymo būdo, bandykite vėl.

en: Canton
lt: Kantonas

en: Capabilities
lt: Galimybės

en: Cape Verde
lt: Žaliasis Kyšulys

en: Cape Verdean escudo
lt: Žaliojo Kyšulio eskudas

en: Capture
lt: Gauti lėšas

en: Card code
lt: Kortelės kodas

en: Card number
lt: Kortelės numeris

en: Cart
lt: Krepšelis

en: Cart Page
lt: Krepšelio puslapis

en: Cart page
lt: Krepšelio puslapis

en: Cart totals
lt: Krepšelio skaičiavimas

en: Cart updated.
lt: Krepšelis atnaujintas.

en: Cash on delivery
lt: Apmokėjimas grynais atsiimant (COD)

en: Catalog
lt: Tik katalogas

en: Catalog &amp; search
lt: Katalogas ir paieška

en: Catalog visibility.
lt: Katalogo matomumas.

en: Catalog visibility:
lt: Matomumas kataloge:

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Categories totals.
lt: Kategorijos.

en: Category
lt: Kategorija

en: Category ID.
lt: Kategorijos ID.

en: Category archive display type.
lt: Numatytasis kategorijos vaizdas

en: Category display
lt: Numatytasis kategorijos vaizdas

en: Category name.
lt: Kategorijos pavadinimas.

en: Category order
lt: Kategorijų rikiavimas

en: Category slug.
lt: Kategorijos nuoroda (slug).

en: Category: | Categories:
lt[0]: Kategorija:
lt[1]: Kategorijos:
lt[2]: Kategorijų:

en: Cayman Islands
lt: Kaimanų salos

en: Cayman Islands dollar
lt: Kaimanų salų doleris

en: Centimeters
lt: Centimetrai

en: Central African CFA franc
lt: Centrinės Afrikos CFA frankas

en: Central African Republic
lt: Centrinė Afrikos Respublika

en: Chad
lt: Čadas

en: Chandpur
lt: Čandpūras

en: Change address
lt: Keisti adresą

en: Change order status to completed
lt: Pakeisti užsakymo statusą į Įvykdytas

en: Change order status to on-hold
lt: Pakeisti užsakymo statusą į Sustabdytas

en: Change order status to processing
lt: Pakeisti užsakymo statusą į Vykdomas

en: Change status to completed
lt: Keisti statusą į Įvykdyta

en: Change status to on-hold
lt: Keisti statusą į Sustabdyta

en: Change status to processing
lt: Keisti statusą į Vykdoma

en: Change status:
lt: Pakeisti statusą:

en: Change to:
lt: Keisti į:

[ctx: Check payment method]
en: Awaiting check payment
lt: Laukiama apmokėjimo čekiu

[ctx: Check payment method]
en: Check payments
lt: Apmokėjimas čekiu

en: Check the "Virtual" box if this is a non-physical item, for example a service, which does not need shipping.
lt: Pažymėkite “virtualus” langelį, jei tai nekonkretus daiktas, o pvz. paslauga, kur nereikalingas pristatymas.

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
lt: Pažymėkite, jei nuolaida negali būti naudojama kartu su kitomis nuolaidomis, tam pačiam užsakymui.

en: Check this box if the coupon grants free shipping. A <a href="%s" target="_blank">free shipping method</a> must be enabled in your shipping zone and be set to require "a valid free shipping coupon" (see the "Free Shipping Requires" setting).
lt: Pažymėkite varnele, jei ši nuolaida suteikia nemokamą pristatymą. Kad tai veiktų, turi būti įjungtas <a href="%s">nemokamo pristatymo būdas</a>, o jame pasirinktas nustatymas, reikalaujantis galiojančio nemokamo pristatymo nuolaidos kodo (šis nustatymas vadinasi "Nemokamam pristatymui būtina").

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are items in the cart that are not on sale.
lt: Pažymėkite, jei nuolaida netaikoma akcijinėms prekėms. Tokiu atveju produkto nuolaidos veiks tik tada, jei jis neturi akcijinės kainos. Krepšelio nuolaidos veiks tik tada, jei krepšelyje nebus akcijinių produktų.

en: Checkout
lt: Apmokėjimas

en: Checkout Page
lt: Apmokėjimo puslapis

en: Checkout endpoints
lt: Apmokėjimo kreipimosi taškai

en: Checkout is not available whilst your cart is empty.
lt: Apmokėjimas negalimas, kol krepšelis yra tuščias.

en: Checkout page
lt: Apmokėjimo puslapis

en: Checkout privacy policy
lt: Žinutė rodoma apmokant

en: Child theme
lt: Potemė

en: Chile
lt: Čilė

en: Chilean peso
lt: Čilės pesas

en: China
lt: Kinija

en: Chinese yuan
lt: Kinijos juanis

en: Choose a CSV file from your computer:
lt: Parinkite CSV failą jūsų kompiuteryje:

en: Choose a category to view stats
lt: Pasirinkite kategoriją, kad pamatytumėte jos statistiką

en: Choose a country&hellip;
lt: Pasirinkti valstybę&hellip;

en: Choose a currency&hellip;
lt: Pasirinkte valiutą &hellip;

en: Choose a file from your computer:
lt: Pasirinkite kompiuteryje esantį failą:

en: Choose a page to act as your privacy policy.
lt: Pasirinkite puslapį kuriame yra surašyta Jūsų privatumo politika.

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
lt: Mokesčio tarifui parinkite pirmenybę. Bus naudojamas tik vienas atitinkantis tarifas vienai pirmenybei. Norėdami nurodyti kelis tarifus vienam laukeliui , turite kiekvienam tarifui nurodyti skirtingą pirmenybę.

en: Choose a product to view stats
lt: Pasirinkite produktą, kad pamatytumėte jo statistiką

en: Choose a state&hellip;
lt: Pasirinkite valstiją&hellip;

en: Choose a tax class for this product. Tax classes are used to apply different tax rates specific to certain types of product.
lt: Pasirinkite mokesčio klasę šiam produktui. Mokesčių klasės naudojamos norint priskirti  mokesčio tarifą tik konkretiems produktams.

en: Choose a type for this product. Simple is suitable for most physical goods and services (we recommend setting up a simple product for now).
lt: Pasirinkite produkto rūšį. Paprastas produktas tinka daugumai fizinių prekių ir paslaugų (rekomenduojame sukurti paprastą produktą dabar).

en: Choose an action...
lt: Pasirinkite veiksmą...

en: Choose an image
lt: Pasirinkti paveikslėlį

en: Choose an option
lt: Pasirinkite savybę

en: Choose countries&hellip;
lt: Pasirinkti valstybes&hellip;

en: Choose coupons&hellip;
lt: Pasirinkite nuolaidas&hellip;

en: Choose file
lt: Pasirinkite failą

en: Choose from the most used tags
lt: Pasirinkite iš dažniausiai naudojamų žymų

en: Choose how long to retain personal data when it's no longer needed for processing. Leave the following options blank to retain this data indefinitely.
lt: Nustatykite, kiek ilgai yra saugomi asmeniniai duomenys po to, kai užsakymas atliktas. Palikti tuščius laukelius jei duomenis saugosite neribotą laiką.

en: Choose product type
lt: Pasirinkite produkto tipą

en: Choose the shipping method you wish to add. Only shipping methods which support zones are listed.
lt: Pasirinkite norimą pridėti pristatymo būdą. Rodomi tik tie būdai, kurie palaiko pristatymo zonas.

en: Choose what to display on product category pages.
lt: Pasirinkite, kas turi būti rodoma produktų kategorijų puslapiuose.

en: Choose what to display on the main shop page.
lt: Pasirinkite, kas turi būti rodoma pagrindiniame parduotuvės puslapyje.

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
lt: Pasirinkite, ar tai sudėtinis mokestis, pritaikomas ir visiems kitiems jau esamiems mokesčiams.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
lt: Pasirinkite, ar šis mokesčių tarifas pritaikomas ir pristatymui.

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
lt: Pasirinkite, ar Jūs norite iš karto gauti lėšas, ar tik autorizuoti apmokėjimą vėlesniam laikui.

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all locations you sell to.
lt: Pasirinkite, į kurias šalis Jūs pristatote, arba pasirinkite nustatymą, kad pristatote į visas, kuriose parduodate.

en: Choose which format of email to send.
lt: Pasirinkite, kokio formato el. laišką siųsti.

en: Christmas Island
lt: Kalėdų sala

en: Chuadanga
lt: Čiuadanga

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
lt: Šios taisyklės miestai. Kabliataškiais (;) atskirkite kelias reikšmes. Tuščia = visi miestai.

en: City
lt: Miestas

en: City name.
lt: Miestas.

en: Clean up download permissions
lt: Išvalyti parsisiuntimų prieigas

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Clear customer sessions
lt: Išvalyti pirkėjų sesijas

en: Clear transients
lt: Išvalyti laikinus duomenis

en: Click here to enter your code
lt: Paspauskite čia ir įveskite kodą

en: Click here to login
lt: Prisijunkite čia

en: Click here to reset your password
lt: Paspauskite, jei norite atkurti slaptažodį

en: Click to toggle
lt: Perjungimas

en: Cloning is forbidden.
lt: Klonavimas uždraustas.

en: Close
lt: Uždaryti

en: Close (Esc)
lt: Uždaryti (Esc)

en: Close modal panel
lt: Uždaryti langą

en: Cocos (Keeling) Islands
lt: Kokosų sala

en: Code
lt: Kodas

en: Collect payments from customers offline.
lt: Surinkite mokėjimus iš pirkėjų grynaisiais.

en: Colombia
lt: Kolumbija

en: Colombian peso
lt: Kolumbijos pesas

en: Colorado
lt: Koloradas

en: Column mapping
lt: Stulpelių priskyrimas

en: Column name
lt: Stulpelio pavadinimas

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
lt: į,įkypai,įstrižai,šįjį,šalia,še,šiąją,šiąja,šiąsias,šiųjų,šiųjų,ši,šiaisiais,šiajai,šiajam,šiajame,šiapus,šiedvi,šieji,šiesiems,šioji,šiojo,šiojoje,šiokia,šioks,šiosiomis,šiosioms,šiosios,šiosios,šiosiose,šis,šisai,šit,šita,šitas,šitiedvi,šitokia,šitoks,šituodu,šiuodu,šiuoju,šiuosiuose,šiuosius,štai,žemiau,aš,abi,abidvi,abiejų,abiejose,abiejuose,abiem,abigaliai,abipus,abu,abudu,ai,anąją,anąjį,anąja,anąsias,anųjų,anųjų,ana,ana,anaiptol,anaisiais,anajai,anajam,anajame,anapus,anas,anasai,anasis,anei,aniedvi,anieji,aniesiems,anoji,anojo,anojoje,anokia,anoks,anosiomis,anosioms,anosios,anosios,anosiose,anot,ant,antai,anuodu,anuoju,anuosiuose,anuosius,apie,aplink,ar,ar,arba,argi,arti,aukščiau,be,be,bei,beje,bemaž,bent,bet,betgi,beveik,dėka,dėl,dėlei,dėlto,dar,dargi,daugmaž,deja,ech,et,gal,galbūt,galgi,gan,gana,gi,greta,iš,išilgai,išvis,idant,iki,iki,ir,irgi,it,itin,jąją,jąja,jąsias,jįjį,jųjų,jųjų,jūsų,jūs,jūsiškė,jūsiškis,jaisiais,jajai,jajam,jajame,jei,jeigu,ji,jiedu,jiedvi,jieji,jiesiems,jinai,jis,jisai,jog,joji,jojo,jojoje,jokia,joks,josiomis,josioms,josios,josios,josiose,judu,judvi,juk,jumis,jums,jumyse,juodu,juoju,juosiuose,juosius,jus,kažin,kažkas,kažkatra,kažkatras,kažkokia,kažkoks,kažkuri,kažkuris,kad,kada,kadangi,kai,kaip,kaip,kaipgi,kas,katra,katras,katriedvi,katruodu,kiaurai,kiek,kiekvienas,kieno,kita,kitas,kitokia,kitoks,kodėl,kokia,koks,kol,kolei,kone,kuomet,kur,kurgi,kuri,kuriedvi,kuris,kuriuodu,lai,lig,ligi,link,lyg,mūsų,mūsiškė,mūsiškis,maždaug,mažne,manąją,manąjį,manąja,manąsias,manęs,manųjų,manųjų,man,manaisiais,manajai,manajam,manajame,manas,manasai,manasis,mane,maniškė,maniškis,manieji,maniesiems,manim,manimi,mano,manoji,manojo,manojoje,manosiomis,manosioms,manosios,manosios,manosiose,manuoju,manuosiuose,manuosius,manyje,mat,mes,mudu,mudvi,mumis,mums,mumyse,mus,nė,na,nagi,ne,nebe,nebent,nebent,negi,negu,nei,nei,nejau,nejaugi,nekaip,nelyginant,nes,net,netgi,netoli,neva,nors,nors,nuo,o,ogi,ogi,oi,pačių,pačiais,pačiam,pačiame,pačiu,pačiuose,pačius,paeiliui,pagal,pakeliui,palaipsniui,palei,pas,pasak,paskos,paskui,paskum,patį,pat,pati,patiems,paties,pats,patys,per,per,pernelyg,pirm,pirma,pirmiau,po,prieš,priešais,prie,pro,pusiau,rasi,rodos,sau,savąją,savąjį,savąja,savąsias,savęs,savųjų,savųjų,savaisiais,savajai,savajam,savajame,savas,savasai,savasis,save,saviškė,saviškis,savieji,saviesiems,savimi,savo,savoji,savojo,savojoje,savosiomis,savosioms,savosios,savosios,savosiose,savuoju,savuosiuose,savuosius,savyje,skersai,skradžiai,stačiai,su,sulig,tąją,tąjį,tąja,tąsias,tųjų,tųjų,tūlas,tačiau,ta,tad,tai,tai,taigi,taigi,taip,taipogi,taisiais,tajai,tajam,tajame,tamsta,tarp,tarsi,tarsi,tartum,tartum,tarytum,tas,tasai,tau,tavąją,tavąjį,tavąja,tavąsias,tavęs,tavųjų,tavųjų,tavaisiais,tavajai,tavajam,tavajame,tavas,tavasai,tavasis,tave,taviškė,taviškis,tavieji,taviesiems,tavimi,tavo,tavoji,tavojo,tavojoje,tavosiomis,tavosioms,tavosios,tavosios,tavosiose,tavuoju,tavuosiuose,tavuosius,tavyje,te,tegu,tegu,tegul,tegul,tiedvi,tieji,ties,tiesiems,tiesiog,tik,tik,tikriausiai,tiktai,tiktai,toji,tojo,tojoje,tokia,toks,tol,tolei,toliau,tosiomis,tosioms,tosios,tosios,tosiose,tu,tuodu,tuoju,tuosiuose,tuosius,turbūt,už,užtat,užvis,vėl,vėlgi,va,vai,viduj,vidury,vien,vienas,vienokia,vienoks,vietoj,virš,viršuj,viršum,vis,vis dėlto,visa,visas,visgi,visokia,visoks,vos,vos,ypač

en: Community forum
lt: Bendruomenės forumas

en: Comorian franc
lt: Komorų frankas

en: Comoros
lt: Komorai

en: Company
lt: Įmonė

en: Company name
lt: Įmonės pavadinimas

en: Company name.
lt: Įmonės pavadinimas.

en: Complete
lt: Įvykdytas

en: Completed
lt: Įvykdyta

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Įvykdyta <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Įvykdyta <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Įvykdyta <span class="count">(%s)</span>

en: Completed order
lt: Įvykdytas užsakymas

en: Completed product image regeneration job.
lt: Produktų paveikslėlių regeneravimas baigtas.

en: Comply with any legal obligations we have, such as calculating taxes
lt: Atlikti reikiamus teisinius reikalavimus, pavyzdžiui, paskaičiuoti mokesčius.

en: Compound
lt: Sudėtinis

en: Configure terms
lt: Tvarkyti terminus

en: Confirm navigation
lt: Patvirtinkite

en: Confirm new password
lt: Patvirtinti naują slaptažodį

en: Congo (Brazzaville)
lt: Kongas (Brazivilis)

en: Congo (Kinshasa)
lt: Kongas (Kinšasa)

en: Congolese franc
lt: Kongo CFA frankas

en: Connect
lt: Prisijungti

en: Connect your store to Jetpack
lt: Sujunkite parduotuvę su Jetpack

en: Connect your store to Jetpack to enable extra features
lt: Sujunkite savo parduotuvę su Jetpack ir įjunkite papildomas funkcijas

en: Connect your store to activate WooCommerce Services
lt: Prisijunkite savo parduotuvę prie WooCommerce Services

en: Connected to WooCommerce.com
lt: Prisijungta prie WooCommerce.com

en: Connecticut
lt: Konektikutas

en: Consumer Secret is invalid.
lt: Vartotojo slaptasis kodas yra klaidingas

en: Consumer key
lt: Vartotojo raktas

en: Consumer key ending in
lt: Vartotojo raktas kuris baigiasi

en: Consumer key is invalid.
lt: Vartotojo raktas yra klaidingas

en: Consumer key is missing.
lt: Trūksta vartotojo rakto

en: Consumer secret
lt: Vartotojo slaptasis kodas

en: Consumer secret is invalid.
lt: Vartotojo slaptasis kodas yra klaidingas

en: Consumer secret is missing.
lt: Trūksta slaptojo vartotojo kodo

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Continue
lt: Tęsti

en: Continue shopping
lt: Pirkti daugiau

en: Continue with Jetpack
lt: Prisijungti prie Jetpack

en: Continue with WooCommerce Services
lt: Prisijungti prie WooCommerce Services

en: Controls the stock status of the product.
lt: Kontroliuoja produkto likučio statusą.

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
lt: Kontroliuoja, ar produktas rodomas pirkėjams kaip turimas, ar pasibaigęs.

en: Controls whether or not the variation is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
lt: Kontroliuoja, ar produktas rodomas pirkėjams kaip turimas, ar pasibaigęs.

en: Cook Islands
lt: Kuko salos

en: Copied!
lt: Nukopijuota!

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Copy billing address
lt: Kopijuoti reg. adresą

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
lt: Kopijuoti registracijos adreso informaciją į pristatymo adresą? Dabar įvesta pristatymo informacija bus pašalinta.

en: Copy file to theme
lt: Kopijuoti failą į temą

en: Copy for support
lt: Kopijuoti

en: Copy from billing address
lt: Kopijuoti registracijos adresą

en: Copy link
lt: Kopijuoti nuorodą

en: Copy to a new draft
lt: Kopijuoti į naują juodraštį

en: Copying to clipboard failed. Please press Ctrl/Cmd+C to copy.
lt: Nukopijuoti į įškarpinę nepavyko. Paspauskite Ctrl/Cmd+C norėdami nukopijuoti.

en: Copying to clipboard failed. You should be able to right-click the button and copy.
lt: Nukopijuoti nepavyko. Pabandykite paspausti dešinį pelės mygtuką ir pasirinkti kopijavimo funkciją.

en: Cost
lt: Kaina

en: Costa Rica
lt: Kosta Rika

en: Costa Rican col&oacute;n
lt: Kosta Rikos kolonas

en: Could not delete the attribute
lt: Požymio negalima ištrinti

en: Could not delete the category
lt: Nepavyko ištrinti kategorijos

en: Could not delete the shipping class
lt: Nepavyko ištrinti pristatymo klasės

en: Could not delete the tag
lt: Nepavyko ištrinti žymos

en: Could not delete the tax class
lt: Nepavyko ištrinti mokesčių klasės

en: Could not delete the tax rate
lt: Nepavyko ištrinti mokesčių tarifo

en: Could not edit the attribute
lt: Požymio negalima redaguoti

en: Could not edit the category
lt: Nepavyko redaguoti kategoriją

en: Could not edit the shipping class
lt: Nepavyko redaguoti pristatymo klasės

en: Could not edit the tag
lt: Nepavyko redaguoti žymos

en: Could not find any subscriptions on your WooCommerce.com account
lt: Jūsų WooCommerce.com paskyroje nerasta jokių prenumeratų

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
lt: Nepavyko suteikti prieigos - vartotojas galbūt jau turi leidimą šiam failui arba registracijos el. paštas nenustatytas. Įsitikinkite, kad jis nustatytas, o užsakymas išsaugotas.

en: Could not update the attribute.
lt: Nepavyko atnaujinti požymio.

en: Could not write to template file.
lt: Nepavyko įrašyti į šablono failą.

en: Couldn&#8217;t register you&hellip; please contact us if you continue to have problems.
lt: Registracija nepavyko&hellip;susisiekite su mumis, jei nepavyks dar kartą.

en: Country
lt: Valstybė

en: Country / State
lt: Šalis / Valstija

en: Country ISO 3166 code.
lt: Šalies ISO 3166 kodas.

en: Country code
lt: Valstybės kodas

en: Country code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
lt: Šalies kodas ISO 3166-1 alpha-2 formatu.

en: Country&nbsp;code
lt: Valstybės&nbsp;kodas

en: County
lt: Grafystė

en: Coupon
lt: Nuolaida

en: Coupon "%s" does not exist!
lt: Nuolaidos kodas "%s" nerastas!

en: Coupon amount
lt: Nuolaidos suma

en: Coupon code
lt: Nuolaidos kodas

en: Coupon code already applied!
lt: Toks nuolaidos kodas jau pritaikytas!

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
lt: Toks nuolaidos kodas jau egzistuoja - pirkėjai naudos naujausią nuolaidą su šiuo kodu.

en: Coupon code applied successfully.
lt: Nuolaidos kodas sėkmingai pritaikytas.

en: Coupon code is required.
lt: Kupono kodas yra privalomas.

en: Coupon code removed successfully.
lt: Nuolaidos kodas sėkmingai pašalintas.

en: Coupon code.
lt: Kupono kodas.

en: Coupon created
lt: Nuolaida sukurta

en: Coupon data
lt: Kupono informacija

en: Coupon deleted
lt: Nuolaida ištrinta

en: Coupon description.
lt: Kupono aprašymas.

en: Coupon discount total must be a positive amount.
lt: Bendra nuolaidos suma turi būti teigimas skaičius

en: Coupon does not exist!
lt: Tokia nuolaida neegzistuoja!

en: Coupon draft updated.
lt: Nuolaidos juodraštis atnaujintas.

en: Coupon expiry date
lt: Nuolaida galioja iki

en: Coupon has been removed.
lt: Nuolaida pašalinta

en: Coupon is not valid.
lt: Ši nuolaida jau negalioja.

en: Coupon restored
lt: Kuponas atstatytas

en: Coupon saved.
lt: Nuolaida išsaugota.

en: Coupon scheduled for: %s.
lt: Kupono data: %s.

en: Coupon submitted.
lt: Nuolaida pateikta.

en: Coupon type
lt: Nuolaidos tipas

en: Coupon updated
lt: Nuolaida atnaujinta

en: Coupon updated.
lt: Nuolaida atnaujinta.

en: Coupon usage limit has been reached.
lt: Pasiektas šio nuolaidos kodo naudojimo limitas.

en: Coupon(s)
lt: Panaudota nuolaida(-os)

en: Coupon:
lt: Nuolaida:

en: Coupon: %s
lt: Kuponas : %s

en: Coupons
lt: Nuolaidos

en: Coupons are a great way to offer discounts and rewards to your customers. They will appear here once created.
lt: Kuponai &ndash; tai puikus būdas pasiūlyti savo pirkėjams nuolaidų ir atlygių. Jie atsiras čia, kai tik bus sukurti.

en: Coupons by date
lt: Suteikta nuolaidų pagal datą

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
lt: Nuolaidų kodus galima įrašyti krepšelio ir apmokėjimo puslapiuose.

en: Coupons line data.
lt: Kuponų eilutės duomenys.

en: Coupons list
lt: Kuponų sąrašas

en: Coupons navigation
lt: Kuponų navigacija

en: Coupons totals.
lt: Kuponai.

en: Cox's Bazar
lt: Koks Bazaras

en: Create
lt: Sukurti

en: Create a new webhook
lt: Sukurti naują ryšį su išorine programa

en: Create a product
lt: Sukurti produktą

en: Create account password
lt: Sukurkite paskyros slaptažodį

en: Create an API key
lt: Sukurkite API raktą

en: Create an account?
lt: Sukurti paskyrą?

en: Create coupons
lt: Kurti kuponus

en: Create customers
lt: Kurti vartotojus

en: Create default WooCommerce pages
lt: Sukurti būtinus pradinius WooCommerce puslapius

en: Create orders
lt: Kurti užsakymus

en: Create pages
lt: Sukurti puslapius

en: Create products
lt: Kurti produktus

en: Create some products
lt: Sukurkite produktus

en: Create variations from all attributes
lt: Sukurti variantus iš visų produktų požymių

en: Create webhooks
lt: Sukurti ryšį

en: Create your first coupon
lt: Sukurkite savo pirmąjį nuolaidos kuponą

en: Create your first product!
lt: Sukurkite savo pirmąjį produktą!

en: Created at
lt: Sukurta

en: Creating product review failed.
lt: Nepavyko sukurti produkto atsiliepimo.

en: Credit card
lt: Mokėjimo kortelė

en: Critical
lt: Kritinis

en: Croatia
lt: Kroatija

en: Croatian kuna
lt: Kroatijos kuna

en: Cross-sells
lt: Kryžm. produktai

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
lt: Kryžminiai produktai (angl. cross-sells) - tai produktai, kuriuos rekomenduojate įsigyti kartu su peržiūrimu produktu.

en: Cuba
lt: Kuba

en: Cuban convertible peso
lt: Kubos konvertuojamasis pesas

en: Cuban peso
lt: Kubos pesas

en: Cumilla
lt: Komila

en: Cura&ccedil;ao
lt: Kiurasao

en: Currency
lt: Piniginis vienetas

en: Currency options
lt: Piniginio vieneto nustatymai

en: Currency position
lt: Piniginio vieneto simbolio vieta

en: Currency position.
lt: Piniginio vieneto simbolio vieta

en: Currency symbol position for this country.
lt: Valiutos simbolio pozicija šiai šaliai.

en: Currency symbol.
lt: Piniginio vieneto simbolis

en: Currency the order was created with, in ISO format.
lt: Užsakymo valiuta, ISO formatu.

en: Currency.
lt: Valiuta.

en: Current page
lt: Dabartinis puslapis

en: Current password (leave blank to leave unchanged)
lt: Esamas slaptažodis (nieko nerašykite, jei nenorite jo keisti)

en: Current product price.
lt: Dabartinė produkto kaina.

en: Current variation price.
lt: Dabartinė varianto kaina.

en: Custom
lt: Nustatomas

en: Custom Link
lt: Nuoroda

en: Custom base
lt: Pasirinktinė bazė

en: Custom field deleted.
lt: Specialusis laukas ištrintas.

en: Custom field updated.
lt: Specialusis laukas atnaujintas.

en: Custom ordering
lt: Pasirinktinis rikiavimas

en: Custom ordering position.
lt: Pasirinktinė rikiavimo pozicija.

en: Custom product attribute
lt: Pasirinktinis produkto atributas

en: Custom:
lt: Pasirinktinai:

en: Customer
lt: Pirkėjas

en: Customer "new account" emails are sent to the customer when a customer signs up via checkout or account pages.
lt: El.laiškas "Nauja paskyra" yra siunčiamas pirkėjui, kai jis užsiregistruoja apmokėjimo metu arba paskyros puslapyje.

en: Customer "reset password" emails are sent when customers reset their passwords.
lt: El.laiškas "Atkurti slaptažodį" siunčiamas pirkėjams, norintiems atkurti savo slaptažodį.

en: Customer Data
lt: Pirkėjo duomenys

en: Customer ID is invalid.
lt: Netinkamas pirkėjo ID.

en: Customer ID.
lt: Pirkėjo IP

en: Customer IP: %s
lt: Pirkėjo IP: %s

en: Customer billing address
lt: Pirkėjo registracijos adresas

en: Customer created
lt: Pirkėjas sukurtas

en: Customer deleted
lt: Pirkėjas ištrintas

en: Customer details
lt: Pirkėjo informacija

en: Customer download link
lt: Pirkėjo atsisiuntimo nuoroda

en: Customer download log
lt: Pirkėjo parsisiuntimų istorija

en: Customer download permissions have been retained.
lt: Pirkėjo atsisiuntimo prieigos buvo išlaikytos.

en: Customer downloads
lt: Pirkėjų parsisiuntimai

en: Customer first name.
lt: Pirkėjo vardas.

en: Customer information like your name, email address, and billing and shipping information.
lt: Pirkėjo informacija, tokia kaip vardas, el. paštas, registracijos ir pristatymo adresai.

en: Customer invoice / Order details
lt: Pirkėjo sąskaita / Užsakymo informacija

en: Customer invoice emails can be sent to customers containing their order information and payment links.
lt: Pirkėjams gali būti siunčiamas el.laiškas su sąskaita, kuriame yra užsakymo informacija ir nuoroda į apmokėjimą.

en: Customer last name.
lt: Pirkėjo pavardė.

en: Customer list
lt: Pirkėjų sąrašas

en: Customer login name.
lt: Pirkėjo prisijungimo vardas.

en: Customer not found.
lt: Pirkėjas nerastas

en: Customer note
lt: Pirkėjo pastaba

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
lt: El. laiškas su pirkėjo pastaba yra siunčiamas, kai Jūs prie užsakymo pridedate pastabą.

en: Customer notes about the order
lt: Pirkėjo pastabos apie užsakymą

en: Customer orders
lt: Pirkėjų užsakymai

en: Customer password.
lt: Pirkėjo slaptažodis.

en: Customer payment page &rarr;
lt: Pirkėjo atsiskaitymo puslapis &rarr;

en: Customer provided note
lt: Kliento pateikta pastaba

en: Customer provided note:
lt: Pirkėjo pastaba:

en: Customer role.
lt: Pardavimai pirkėjams

en: Customer sales
lt: Pardavimai registruotiems

en: Customer shipping address
lt: Pirkėjo pristatymo adresas

en: Customer updated
lt: Pirkėjas atnaujintas

en: Customer's IP address.
lt: Pirkėjo IP adresas.

en: Customer:
lt: Pirkėjas:

en: Customers
lt: Pirkėjai

en: Customers do not support trashing.
lt: Pirkėjų negalima išmesti į šiukšlinę.

en: Customers totals.
lt: Pirkėjai.

en: Customers vs. guests
lt: Pirkėjų/svečių santykis

en: Customers will not be able to purchase physical goods from your store until a shipping method is available.
lt: Pirkėjai negalės įsigyti fizinių prekių iš jūsų parduotuvės, kol nepridėsite pristatymo būdo.

en: Cyprus
lt: Kipras

en: Czech Republic
lt: Čekija

en: Czech koruna
lt: Čekijos krona

en: DESC
lt: Nuo didžiausio

en: Dadra and Nagar Haveli
lt: Dadar and Nagar Haveli

en: Danish krone
lt: Danijos krona

en: Dashboard
lt: Skydelis

en: Data resource ID.
lt: Duomenų resurso ID.

en: Data resource description.
lt: Duomenų resurso aprašymas

en: Data: %1$.2fMB + Index: %2$.2fMB
lt: Duomenys: %.2fMB + Indeksai: %.2fMB

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Database Data Size
lt: Duomenų bazės duomenų dydis

en: Database Index Size
lt: Duomenų bazės indekso dydis

en: Database prefix
lt: Duomenų bazės lentelių priešdėlis

en: Database prefix.
lt: Duomenų bazės lentelių priešdėlis.

en: Database tables.
lt: Duombazės lentelės

en: Database upgrade routine has been scheduled to run in the background.
lt: Duomenų bazės atnaujinimas bus paleistas fone.

en: Database.
lt: Duomenų bazė.

en: Date
lt: Data

en: Date created:
lt: Sukūrimo data:

en: Date sale price ends
lt: Akcijinės kainos galiojimo pabaiga

en: Date sale price starts
lt: Akcijinės kainos galiojimo pradžia

en: Date:
lt: Data:

en: Day(s)
lt: Diena(-os)

en: Debug
lt: Klaidų rodymo režimas

en: Debug log
lt: Testavimo log'ai

en: Debug mode
lt: Klaidų rodymo režimas

en: Decimal separator
lt: Centų skirtukas

en: Decimal separator for displayed prices for this country.
lt: Centų skirtukas kainų rodymui šiai šaliai.

en: Decimal separator.
lt: Centų skirtukas

en: Decrease existing price by (fixed amount or %):
lt: Sumažinti įprastą kainą (fiksuotas dydis arba %):

en: Decrease existing sale price by (fixed amount or %):
lt: Sumažinti akcijinę kainą (fiksuotas dydis arba %):

en: Decrease regular prices (fixed amount or percentage)
lt: Sumažinti kainas (fiksuota suma arba %)

en: Decrease sale prices (fixed amount or percentage)
lt: Sumažinti akcijines kainas (fiksuota suma arba %)

en: Default
lt: Numatytoji

en: Default Form Values
lt: Numatytosios reikšmės

en: Default ISO4127 alpha-3 currency code for the country.
lt: Šalies valiutos kodas pagal ISO4127 alpha-3.

en: Default attribute
lt: Numatytas požymis

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
lt: be-kategorijos

en: Default customer location
lt: Numatytoji pirkėjo vieta

en: Default product category cannot be deleted.
lt: Numatytoji produktų kategorija negali būti ištrinta.

en: Default product sorting
lt: Numat. produktų rikiavimas

en: Default sort order
lt: Numatytasis rikiavimas

en: Default sort order.
lt: Numatytoji rikiavimo tvarka.

en: Default sorting
lt: Numatytasis rikiavimas

en: Default sorting (custom ordering + name)
lt: Numatytasis (pasirinktas rikiavimas + pavadinimas)

en: Default timezone is %s - it should be UTC
lt: Numatytoji laiko zona yra %s - tai turėtų būti UTC

en: Default timezone is UTC
lt: Numatytoji laiko zona yra UTC

en: Default timezone.
lt: Numatytoji laiko zona

en: Default to customer billing address
lt: Pirkėjo registracijos adresas

en: Default to customer shipping address
lt: Pristatymo adresas

en: Default value for the setting.
lt: Numatytoji nustatymo reikšmė.

en: Defaults variation attributes.
lt: Numatytieji variantų požymiai.

en: Define if the attribute can be used as variation.
lt: Nustatykite, ar požymis gali būti naudojamas variantams.

en: Define if the attribute is visible on the "Additional information" tab in the product's page.
lt: Nustatykite, ar požymis bus matomas produkto puslapyje, kortelėje „Papildoma informacija“.

en: Define if the order is paid. It will set the status to processing and reduce stock items.
lt: Nurodo užsakymą kaip apmokėtą. Kartu užsakymo statusas pakeičiamas į Vykdomas ir sumažinamas nupirktų prekių atsargų kiekis.

en: Define if the variation is visible on the product's page.
lt: Nurodykite ar variantas yra matomas produkto puslapyje.

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.
lt: Nurodykite tekstą, kuris bus užrašytas šalia kiekvienos produktų kainos. Tai gali būti, pavyzdžiui, "su PVM", kad geriau parodytumėte savo kainos sudėtį. Šiame nustatyme galite kainą įrašyti kaip {price_including_tax} arba kaip {price_excluding_tax}.

en: Define whether or not the entire product is taxable, or just the cost of shipping it.
lt: Nustatykite ar mokestis taikomas visam produktui, ar tik jo pristatymo kainai.

en: Delaware
lt: Delaveras

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete "%s" permanently
lt: Ištrinti negrįžtamai: "%s"

en: Delete WooCommerce tax rates
lt: Ištrinti visus WooCommerce mokesčių tarifus

en: Delete all variations
lt: Ištrinti visus variantus

en: Delete image
lt: Ištrinti paveikslėlį

en: Delete item
lt: Ištrinti prekę

en: Delete log
lt: Ištrinti

en: Delete note
lt: Ištrinti pastabą

en: Delete orphaned variations
lt: Ištrinti variantus be tėvinio produkto

en: Delete payment method
lt: Ištrinti apmokėjimo būdą

en: Delete permanently
lt: Ištrinti negrįžtamai

en: Delete tax rates
lt: Ištrinti mokesčių tarifus

en: Delete template file
lt: Ištrinti šablono failą

en: Deleted
lt: Ištrintas

en: Deleted %s
lt: Ištrintas %s

en: Deleted all active sessions, and %d saved carts.
lt: Ištrintos visos aktyvios sesijos ir %d išsaugotų krepšelių.

en: Deleting a category does not delete the products in that category. Instead, products that were only assigned to the deleted category are set to the category %s.
lt: Ištrynus kategorija, jai priklausę produktai neištrinami. Jei nebuvo priskirti jokiai kitai kategorijai, tokie produktai priskiriami kategorijai %s.

en: Delimiter
lt: Skirtukas

en: Delivery URL
lt: Pristatymo URL

en: Delivery fee
lt: Pristatymo mokestis

en: Denmark
lt: Danija

en: Deny
lt: Atmesti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Description (optional)
lt: Aprašymas (nebūtinas)

en: Description for your reference
lt: Aprašymas

en: Description is missing.
lt: Trūksta aprašymo.

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
lt: Šis pasirinkimas nustato, kaip bus rikiuojami terminai Jūsų parduotuvėje. Jei naudosite Pasirinktinį rikiavimą, galėsite atribute su pele nutempti ir įdėti norimus terminus.

en: Determines the type of discount that will be applied.
lt: Nuolaidos tipas

en: Developers: Please make sure that you are including jQuery and there are no JavaScript errors on the page.
lt: Programuotojams: Prašome įsitikinti, kad tinklalapyje veikia jQuery ir kad nėra jokių JavaScript klaidų.

en: Dhaka
lt: Daka

en: Dhaulagiri
lt: Daulagiris

en: Did the tool run successfully?
lt: Ar sėkmingai paleidote komandą?

en: Dimensions
lt: Išmatavimai

en: Dimensions (%s)
lt: Matmenys (%s)

en: Dimensions (L&times;W&times;H) (%s)
lt: Išmatavimai (Ilg&times;Pl&times;Auk) (%s)

en: Dimensions unit
lt: Ilgio vienetai

en: Dinajpur
lt: Dinadžpuras

en: Direct bank transfer
lt: Bankinis pavedimas

en: Direct payments to email address:
lt: Siųsti mokėjimus į šį el. paštą:

en: Disable shipping &amp; shipping calculations
lt: Išjungti pristatymą ir pristatymo kainos skaičiavimą

en: Disabled
lt: Išjungtas

en: Disconnect
lt: Atsijungti

en: Discount amount
lt: Nuolaidos suma

en: Discount total tax.
lt: Mokesčiai nuo nuolaidų sumos.

en: Discount total.
lt: Nuolaidų suma.

en: Discount type
lt: Nuolaidos tipas

en: Discount:
lt: Nuolaida:

en: Dismiss
lt: Atšaukti

en: Dismiss this notice.
lt: Nerodyti šio pranešimo.

en: Display a list of a customer's recently viewed products.
lt: Rodomas pirkėjo neseniai peržiūrėtų produktų sąrašas.

en: Display a list of active product filters.
lt: Rodomas aktyvių produktų filtrų sąrašas.

en: Display a list of attributes to filter products in your store.
lt: Rodomas požymių sąrašas Jūsų parduotuvės produktams filtruoti.

en: Display a list of recent reviews from your store.
lt: Rodomas naujausių Jūsų parduotuvės produktų įvertinimų sąrašas.

en: Display a list of star ratings to filter products in your store.
lt: Rodomas įvertinimo žvaigždučių sąrašas Jūsų parduotuvės produktams filtruoti.

en: Display a slider to filter products in your store by price.
lt: Rodomas slankiklis, kurio pagalba Jūsų parduotuvės produktai filtruojami pagal kainą.

en: Display live rates from Canada Post at checkout to make shipping a breeze. Powered by WooCommerce Services.
lt: Apmokėjimo puslapyje rodykite realiu laiku atsinaujinančias siuntimo kainas iš Canada Post. Sistema: WooCommerce Paslaugos.

en: Display name
lt: Rodomas vardas

en: Display name cannot be changed to email address due to privacy concern.
lt: Pasirinktas vardas negali būti pakeistas į el.paštą dėl privatumo nustatymų.

en: Display prices during cart and checkout
lt: Krepšelyje ir apmokėjimo metu rodyti kainas:

en: Display prices in the shop
lt: Parduotuvėje rodyti kainas:

en: Display tax totals
lt: Rodyti mokesčių sumą:

en: Display the customer shopping cart.
lt: Rodomas pirkėjo krepšelis.

en: Display type
lt: Bus rodoma:

en: Displays whether or not WP Cron Jobs are enabled.
lt: Parodo ar įjungti WP Cron Jobs.

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
lt: Parodoma, ar įjungtas WordPress klaidų rodymo režimas.

en: Displays whether or not the current active theme declares WooCommerce support.
lt: Rodoma, ar esama aktyvi tema turi WooCommerce palaikymą.

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
lt: Rodoma, ar šiuo metu įjungta tema yra potemė.

en: District
lt: Apygarda

en: District Of Columbia
lt: Kolumbijos apygarda

en: Djibouti
lt: Džibutis

en: Djiboutian franc
lt: Džibučio frankas

en: Do not allow
lt: Neleisti

en: Do not import
lt: Neimportuoti

en: Do you wish to save your changes first? Your changed data will be discarded if you choose to cancel.
lt: Ar norite išsaugoti atliktus pakeitimus? Jei neišsaugosite, Jūsų pakeitimai nebus atlikti.

en: Docs
lt: Dokumentacija

en: Does the theme declare WooCommerce support?
lt: Ar tema nurodo WooCommerce palaikymą?

en: Does the theme have a woocommerce.php file?
lt: Ar tema turi woocommerce.php failą?

en: Does this theme have outdated templates?
lt: Ar temoje yra pasenusių šablonų?

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
lt: Ar atliekant transakcijas naudojamas SSL sertifikatas?

en: Does your site have REST API enabled?
lt: Ar tinklalapyje įjungtas REST API?

en: Dominica
lt: Dominika

en: Dominican Republic
lt: Dominikos Respublika

en: Dominican peso
lt: Dominikos pesas

en: Don't charge for shipping.
lt: Pristatymas nemokamas.

en: Done!
lt: Padaryta!

en: Download
lt: Parsisiųsti

en: Download %d
lt: Parsisiųsti %d

en: Download %d URL
lt: Atsisiuntimo %d URL

en: Download %d name
lt: Atsisiuntimo %d pavadinimas

en: Download &amp; install
lt: Parsisiųsti ir instaliuoti

en: Download ID
lt: Parsisiuntimo ID

en: Download ID (MD5).
lt: Atsisiuntimo ID (MD5).

en: Download ID.
lt: Parsisiuntimo ID.

en: Download URL
lt: Atsisiuntimo URL

en: Download count
lt: Atsisiuntimų skaičius

en: Download expiry
lt: Atsisiuntimo galiojimas

en: Download expiry days
lt: Parsisiuntimo galiojimas dienomis

en: Download file URL.
lt: Atsisiunčiamo failo URL.

en: Download limit
lt: Atsisiuntimų limitas

en: Download name
lt: Atsisiuntimo pavadinimas

en: Downloadable
lt: Atsisiunčiamas

en: Downloadable file name.
lt: Atsisiunčiamo failo pavadinimas.

en: Downloadable files
lt: Atsisiunčiami failai

en: Downloadable product ID.
lt: Atsisiunčiamo produkto ID.

en: Downloadable product permissions
lt: Atsisiunčiamo produkto leidimai

en: Downloadable products
lt: Atsisiunčiami produktai

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
lt: Atsisiunčiamiems produktams po apmokėjimo suteikiama prieiga.

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
lt[0]: Atsisiųsta %s kartą
lt[1]: Atsisiųsta %s kartus
lt[2]: Atsisiųsta %s kartų

en: Downloads
lt: Atsisiuntimai

en: Downloads remaining
lt: Liko atsisiuntimų

en: Downloads require login
lt: Norint atsisiųsti, reikia prisijungti

en: Drag and drop to re-order your custom zones. This is the order in which they will be matched against the customer address.
lt: Perdėliokite savo zonas naudodami pelę. Būtent šia tvarka zonos bus taikomos, pagal pirkėjo adresą.

en: Drag and drop, or click to set admin variation order
lt: Sudėliokite naudodami pelę, arba paspauskite ir nustatykite variantų rodymo tvarką

en: Dropdown
lt: Išskl. sąrašas

en: Dublin
lt: Dublinas

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: East Caribbean dollar
lt: Rytų Karibų doleris

en: Eastern Cape
lt: Rytų Kapas

en: Ecuador
lt: Ekvadoras

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Edit %s
lt: Redaguoti %s

en: Edit %s page
lt: Redaguoti puslapį: %s

en: Edit Scheduled Action
lt: Redaguoti suplanuotą veiksmą

en: Edit account
lt: Redaguoti paskyrą

en: Edit attribute
lt: Redaguoti atributą

en: Edit category
lt: Redaguoti kategoriją

en: Edit coupon
lt: Keisti nuolaidą

en: Edit failed. Please try again.
lt: Redagavimas nepavyko. Bandykite vėl.

en: Edit item
lt: Redaguoti prekę

en: Edit order
lt: Redaguoti užsakymą

en: Edit product
lt: Redaguoti produktą

en: Edit shipping class
lt: Redaguoti pristatymo klasę

en: Edit tag
lt: Redaguoti žymą

en: Edit this order
lt: Redaguoti šį užsakymą

en: Education
lt: Mokymai

en: Egypt
lt: Egiptas

en: Egyptian pound
lt: Egipto svaras

en: El Salvador
lt: Salvadoras

en: Email
lt: El.paštas

en: Email Address
lt: El. paštas

en: Email address
lt: El.paštas

en: Email address is invalid.
lt: Netinkamas el. pašto adresas.

en: Email address to receive payments
lt: El. pašto adresas mokėjimams gauti

en: Email address.
lt: El. pašto adresas.

en: Email heading
lt: El. laiško antraštė

en: Email heading (paid)
lt: El.laiško antraštė (apmokėtiems užsakymams)

en: Email invoice / order details to customer
lt: Siųsti sąskaitą / užsakymo informaciją pirkėjui el.paštu

en: Email notifications
lt: Pranešimai siunčiami el.paštu

en: Email notifications sent from WooCommerce are listed below. Click on an email to configure it.
lt: Žemiau matote visus el.laiškus, kuriuos siunčia WooCommerce. Paspauskite ant konkretaus el.laiško, norėdami keisti jo nustatymus.

en: Email of the reviewer.
lt: Atsiliepimo autoriaus el.paštas.

en: Email options
lt: El.laiškų nustatymai

en: Email sender options
lt: El.laiškų siuntėjo nustatymai

en: Email template
lt: El.laiško šablonas

en: Email type
lt: El. laiško tipas

en: Email you used during checkout.
lt: Apmokant naudotas el.pašto adresas.

en: Email:
lt: El.paštas:

en: Emails
lt: El.laiškai

en: Emergency
lt: Skubus

en: Enable
lt: Įjungti

en: Enable "address_override" to prevent address information from being changed.
lt: Įjunkite adreso fiksavimą, jei norite, kad šios informacijos nebūtų galima keisti.

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
lt: Įjungti AJAX pridėjimo į krepšelį mygtukus archyvuose

en: Enable Archives?
lt: Įjungti archyvus?

en: Enable Hosted Payments
lt: Įjungti apmokėjimo procesą mūsų serveryje - hosted payments

en: Enable IPN email notifications
lt: Įjungti IPN pranešimus el. paštu

en: Enable PayPal Standard
lt: Įjungti standartinį PayPal apmokėjimą

en: Enable PayPal sandbox
lt: Įjungti PayPal testavimo režimą

en: Enable Simplify Commerce
lt: Įjungti Simplify Commerce

en: Enable archives?
lt: Įjungti archyvus?

en: Enable auto-renew
lt: Įjungti automatinį atnaujinimą

en: Enable bank transfer
lt: Įjungti bankinius pavedimus

en: Enable cash on delivery
lt: Įjungti apmokėjimą grynais atsiimant (COD)

en: Enable check payments
lt: Įjungti apmokėjimą čekiais

en: Enable coupons
lt: Įjungti kuponus

en: Enable debug mode
lt: Įjungti klaidų rodymo režimą

en: Enable for shipping methods
lt: Įjungti šiems pristatymo būdams

en: Enable logging
lt: Įjungti log'us

en: Enable low stock notifications
lt: Įjungti pranešimus apie besibaigiančius produktus

en: Enable out of stock notifications
lt: Įjungti pranešimus apie pasibaigusius produktus

en: Enable product reviews
lt: Įjungti produkto atsiliepimus

en: Enable reviews
lt: Įjungti atsiliepimus

en: Enable sandbox mode
lt: Įjungti testavimo režimą

en: Enable shipping debug mode to show matching shipping zones and to bypass shipping rate cache.
lt: Įjungti pristatymo testavimo režimą, kad būtų ignoruojami podėlyje (cache) esantys pristatymo tarifai ir būtų rodoma, kuriai pristatymo zonai priklauso pirkėjas.

en: Enable star rating on reviews
lt: Įjungti vertinimus žvaigždutėmis atsiliepimuose

en: Enable stock management
lt: Įjungti atsargų valdymą

en: Enable stock management at product level
lt: Čia galite įjungti atsargų skaičiavimą produkto lygmenyje

en: Enable store notice
lt: Įjungti parduotuvės pastabą

en: Enable tax rates and calculations
lt: Įjungti mokesčių tarifus ir skaičiavimus

en: Enable taxes
lt: Įjungti mokesčius

en: Enable the legacy REST API
lt: Įjungti seną API versiją

en: Enable the shipping calculator on the cart page
lt: Krepšelio puslapyje įjungti pristatymo skaičiuoklę

en: Enable the use of coupon codes
lt: Įjungti nuolaidų kuponus

en: Enable this email notification
lt: Įjungti šį el.laišką

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
lt: Įjunkite, jei norite kad Jūsų parduotuvėje būtų galima peržiūrėti produktus pagal šį atributą.

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
lt: Įjunkite, jei produktas nėra pristatomas arba pristatomas nemokamai

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
lt: Įjunkite, jei prieiga prie atsisiunčiamo failo suteikiama produkto apmokėjimo metu

en: Enable this option to enable stock management at variation level
lt: Įjunkite, jei norite valdyti atsargų kiekį varianto lygmenyje

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
lt: Įjunkite šį nustatymą, jei norite suteikti prieigą prie atsisiuntimų, kai užsakymai įgauna būseną „vykdomas“, o ne „įvykdytas“.

en: Enable this to only allow one of this item to be bought in a single order
lt: Jei įjungsite, bus leidžiama vienu užsakymu pirkti tik vieną šio produkto vienetą

en: Enable/Disable
lt: Įjungti/Išjungti

en: Enable/Disable attribute archives.
lt: Leisti/Neleisti požymio archyvus.

en: Enabled
lt: Įjungta

en: End date of sale price, as GMT.
lt: Išpardavimo kainos pabaigos data pagal GMT.

en: End date of sale price, in the site's timezone.
lt: Išpardavimo kainos pabaigos data, svetainės laiko juostoje.

en: End date of sale price.
lt: Akcijinės kainos galiojimo data.

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Add payment method" page.
lt: Kreipimosi taškas puslapiui Apmokėjimas &rarr; Pridėti mokėjimo būdą

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Order received" page.
lt: Kreipimosi taškas puslapiui Apmokėjimas &rarr; Užsakymas gautas

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Pay" page.
lt: Kreipimosi taškas puslapiui Apmokėjimas &rarr; Sumokėti

en: Endpoint for the "My account &rarr; Addresses" page.
lt: Kreipimosi taškas puslapiui Paskyra &rarr; Adresai

en: Endpoint for the "My account &rarr; Downloads" page.
lt: Kreipimosi taškas, skirtas puslapiui Paskyra &rarr; Atsisiuntimai

en: Endpoint for the "My account &rarr; Edit account" page.
lt: Kreipimosi taškas puslapiui Paskyra &rarr; Redaguoti paskyrą

en: Endpoint for the "My account &rarr; Lost password" page.
lt: Kreipimosi taškas puslapiui Paskyra &rarr; Priminti slaptažodį

en: Endpoint for the "My account &rarr; Orders" page.
lt: Kreipimosi taškas, skirtas puslapiui Paskyra &rarr; Užsakymai

en: Endpoint for the "My account &rarr; Payment methods" page.
lt: Kreipimosi taškas puslapiui Paskyra &rarr; Apmokėjimo būdai

en: Endpoint for the "My account &rarr; View order" page.
lt: Kreipimosi taškas puslapiui Paskyra &rarr; Peržiūrėti užsakymą

en: Endpoint for the delete payment method page.
lt: Kreipimosi taškas ištrinamo mokėjimo būdo puslapiui.

en: Endpoint for the setting a default payment method page.
lt: Kreipimosi taškas numatytojo mokėjimo būdo nustatymo puslapiui.

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
lt: Kreipimosi taškas atsijungimui nuo paskyros. Jūs galite pridėti šią nuorodą į meniu naudodami nuorodą: jusuparduotuve.lt/?customer-logout=true

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
lt: Kreipimosi taškai yra pridedami prie apmokėjimo puslapio URL, jų pagalba atliekami specifiniai veiksmai reikalingi apmokėjimui. Šie taškai turi būti unikalūs.

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique and can be left blank to disable the endpoint.
lt: Kreipimosi taškai yra pridedami prie URL, kad paskyros puslapiuose būtų galima atlikti tam tikrus veiksmus. Jie turėtų būti unikalūs arba gali būti palikti tušti, jei kreipimosi tašką norima išjungti.

en: Enter a cost (excl. tax) or sum, e.g. <code>10.00 * [qty]</code>.
lt: Įveskite kainą (be mokesčių) ar sumą, pvz. <code>10.00 * [kiekis]</code>.

en: Enter a coupon code to apply to this order.
lt: Įveskite kupono kodą.

en: Enter a custom base to use. A base must be set or WordPress will use default instead.
lt: Įveskite norimą naudoti bazę. Jei nenurodysite, WordPress naudos numatytąją bazę.

en: Enter a different address
lt: Įveskite kitą adresą

en: Enter a fixed amount or percentage to apply as a fee.
lt: Įveskite fiksuotą sumą arba procentą, kuris bus pritaikomas kaip mokestis.

en: Enter a name for the new attribute term:
lt: Įveskite naujo atributo pavadinimą:

en: Enter a name for this tax rate.
lt: Įveskite šio mokesčio dydžio pavadinimą.

en: Enter a new password below.
lt: Žemiau įveskite naują slaptažodį.

en: Enter a number to set stock quantity at the variation level. Use a variation's 'Manage stock?' check box above to enable/disable stock management at the variation level.
lt: Įveskite skaičių norėdami nustatyti atsargų likutį konkrečiam variantui. Norėdami įjungti/išjungti likučio valdymą variantams, pažymėkite arba atžymėkite juose nustatymą "Valdyti atsargas?"

en: Enter a search term and press enter
lt: Įrašykite ko ieškoti ir paspauskite Enter klavišą

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
lt: Įveskite procentinį mokesčio tarifą (4 skaičiai po kablelio).

en: Enter a username or email address.
lt: Įveskite vartotojo vardą ar el.pašto adresą.

en: Enter a value
lt: Įveskite reikšmę

en: Enter a value (fixed or %)
lt: Įveskite sumą (fiksuotą arba %)

en: Enter an optional description for this variation.
lt: Įveskite varianto aprašymą (nebūtina).

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
lt: Galite įvesti pastabą, kuri bus siunčiama pirkėjui po apmokėjimo.

en: Enter attachment ID or URL to an image
lt: Įveskite failo ID arba paveikslėlio URL

en: Enter price (%s)
lt: Įveskite kainą (%s)

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
lt: Įveskite šio el.laiško gavėjus (atskirkite kableliais). Numatytieji gavėjai: <code>%s</code>.

en: Enter recipients (comma separated) that will receive this notification.
lt: Įveskite kableliu atskirtus gavėjus, kurie gaus šį pranešimą.

en: Enter sale price (%s)
lt: Įveskite akcijinę kainą (%s)

en: Enter some text, or some attributes by "%s" separating values.
lt: Įveskite bet kokį tekstą, arba atributus, atskyrę juos simboliu "%s".

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
lt: Įrašykite kokį nors tekstą arba atributus, reikšmes atskirdami vertikaliais brūkšniais (|)

en: Enter the action that will trigger this webhook.
lt: Įveskite veiksmą, kuris aktyvuos šį webhook'ą.

en: Enter the external URL to the product.
lt: Įveskite išorinį produkto URL.

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
lt: Įveskite, po kiek dienų atsisiuntimas nebegalios, arba palikite tuščią.

en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your <a href="%s">PayPal API Credentials</a>.
lt: Įveskite savo PayPal API duomenis, kad galėtumėte atlikti grąžinimus per PayPal. Kaip sužinoti šiuos duomenis, paaiškinta <a href="%s">čia</a>.

en: Enter your address to view shipping options.
lt: Įveskite savo adresą, kad pamatytumėte galimus pristatymo būdus.

en: Environment.
lt: Aplinka.

en: Equatorial Guinea
lt: Pusiaujo Gvinėja

en: Eritrea
lt: Eritrėja

en: Eritrean nakfa
lt: Eritrėjos nakfa

en: Error
lt: Klaida

en: Error 404
lt: Klaida 404

en: Error creating user in Simplify Commerce.
lt: Nepavyko sukurti vartotojo pas Simplify Commerce.

en: Error getting remote image %s.
lt: Klaida bandant išsaugoti išorinį paveikslėlį: %s

en: Error messages can contain sensitive information about your store environment. These should be hidden from untrusted visitors.
lt: Klaidų pranešimuose gali būti privačios informacijos apie Jūsų parduotuvę. Todėl jis turėtų būti paslėpti lankytojams.

en: Error messages should not be shown to visitors.
lt: Nerodyti klaidų pranešimų lankytojams.

en: Error processing checkout. Please try again.
lt: Nepavyko priimti apmokėjimo. Prašome pabandyti dar kartą.

en: Error processing refund. Please try again.
lt: Klaida vykdant grąžinimą. Pabandykite dar kartą.

en: Error saving order.
lt: Klaida išsaugant užsakymą.

en: Error:
lt: Klaida:

en: Error: %s
lt: Klaida: %s

en: Error: %s.
lt: Klaida: %s.

en: Error: Delivery URL cannot be reached: %s
lt: Klaida: Pristatymo URL nepasiekiamas: %s

en: Error: Delivery URL returned response code: %s
lt: Klaida: Pristatymo URL grąžino tokį atsakymo kodą: %s

en: Error: non-existing attribute ID.
lt: Klaida: neegzistuojantis atributo ID.

en: Estimate for %s.
lt: Apytikslė kaina vietovei %s.

en: Estonia
lt: Estija

en: Ethiopia
lt: Etiopija

en: Ethiopian birr
lt: Etiopijos bira

en: Euro
lt: Euras

en: Europe
lt: Europa

en: Europe zone = Any country in Europe = Flat rate shipping
lt: Europos zona = Bet kuri šalis Europoje = Fiksuota pristatymo kaina

en: Every %d Minutes
lt: Kas %d minutes

en: Every %d minutes
lt: Kas %d minutes

en: Every %s
lt: Kas %s

en: Every minute
lt: Kas minutę

en: Everywhere
lt: Visur

en: Exclude categories
lt: Išskirti kategorijas

en: Exclude products
lt: Išskirti produktus

en: Exclude sale items
lt: Netaikyti akcijoms

en: Excluding selected countries
lt: Išskyrus pasirinktas valstybes

en: Excluding tax
lt: Be mokesčių

en: Existing products that match by ID or SKU will be updated. Products that do not exist will be skipped.
lt: Bus atnaujinti produktai pagal atitinkamus ID arba SKU. Produktai, kurie neegzistuoja, bus praleisti.

en: Expand
lt: Išskleisti

en: Expired
lt: Negalioja

en: Expired :(
lt: Baigėsi

en: Expired transients
lt: Nebegaliojantys laikini duomenys

en: Expires
lt: Galiojimas baigiasi

en: Expires on:
lt: Baigiasi:

en: Expiring Soon
lt: Galiojimas tuoj baigsis

en: Expiring soon!
lt: Greitai pasibaigs!

en: Expiry (MM/YY)
lt: Galioja iki (mm/MM)

en: Expiry date
lt: Galiojimo data

en: Expiry month
lt: Galiojimo pabaigos mėnesis

en: Expiry year
lt: Galiojimo pabaigos metai

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Export CSV
lt: Eksportuoti į CSV

en: Export Products
lt: Eksportuoti produktus

en: Export all categories
lt: Eksportuoti visas kategorijas

en: Export all columns
lt: Eksportuoti visus stulpelius

en: Export all products
lt: Eksportuoti visus produktus

en: Export custom meta?
lt: Eksportuoti visus sukurtus meta duomenis?

en: Export products to a CSV file
lt: Eksportuoti produktus į CSV failą

en: Extensions %s
lt: Plėtiniai %s

en: External URL
lt: Išorinis internetinis adresas

en: External product
lt: Išorinis produktas

en: External products cannot be backordered.
lt: Išoriniai produktai nepalaiko išankstinių užsakymų

en: External products cannot be stock managed.
lt: Išoriniai produktai nepalaiko atsargų valdymo.

en: External/Affiliate product
lt: Išorinis/Partnerio produktas

en: Failed
lt: Nepavykęs

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Nepavyko <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Nepavyko <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Nepavyko <span class="count">(%s)</span>

en: Failed order
lt: Nepavykęs užsakymas

en: Failed order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked failed (if they were previously processing or on-hold).
lt: Nepavykusio užsakymo el.laiškai yra siunčiami pasirinktam(-iems) gavėjui(-ams), kai nepavykusiu pažymimas užsakymas, kuris prieš tai buvo vykdomas arba sustabdytas.

en: Failed to import %s product | Failed to import %s products
lt[0]: Nepavyko importuoti produktų: %s
lt[1]: Nepavyko importuoti produktų: %s
lt[2]: Nepavyko importuoti produktų: %s

en: Failed to update coupon
lt: Nepavyko atnaujinti nuolaidos

en: Falkland Islands
lt: Folklando salos

en: Falkland Islands pound
lt: Folklando svaras

en: Faridpur
lt: Faridpuras

en: Faroe Islands
lt: Farerų salos

en: Featured
lt: Siūloma

en: Featured product.
lt: Iškeltas produktas.

en: Featured products
lt: Rekomenduojami produktai

en: Fee
lt: Priemoka

en: Fee has already been added.
lt: Mokestis jau buvo pridėtas.

en: Fee name
lt: Priemokos pavadinimas

en: Fee name is required.
lt: Mokesčio pavadinimas yra privalomas

en: Fee name.
lt: Priemokos pavadinimas

en: Fee tax class is required when fee is taxable.
lt: Priemokos mokesčių klasė yra privaloma, kai priemoka apmokestinama

en: Fee title is required
lt: Mokesčio pavadinimas yra privalomas

en: Fee type
lt: Tarifo tipas

en: Feel free to reconnect again using the button below.
lt: Galite bet kada prisijungti vėl naudodami mygtuką žemiau.

en: Fiji
lt: Fidžis

en: Fijian dollar
lt: Fidžio doleris

en: File
lt: Failas

en: File %d
lt: Failas %d

en: File ID
lt: Failo ID

en: File ID.
lt: Failo ID.

en: File URL
lt: Failo URL

en: File URL.
lt: Failo URL.

en: File details.
lt: Failo informacija.

en: File download method
lt: Failų atsisiuntimo metodas

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your php.ini or by post_max_size being defined as smaller than upload_max_filesize in php.ini.
lt: Failas yra tuščias. Prašome įkelti failą su informacija. Ši klaida taip pat rodoma jei Jūsų  php.ini nustatymuose išjungti įkėlimai arba jei tame pačiame faile nurodytas post_max_size yra mažesnis nei upload_max_filesize

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: File name.
lt: Failo pavadinimas.

en: File not found
lt: Failas nerastas

en: File was not found.
lt: Failas nerastas.

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Filter Products by Attribute
lt: Filtruoti produktus pagal požymį

en: Filter Products by Price
lt: Filtruoti produktus pagal kainą

en: Filter Products by Rating
lt: Filtruoti produktus pagal įvertinimą

en: Filter by
lt: Filtruoti pagal

en: Filter by IP address
lt: Filtruoti pagal IP adresą

en: Filter by category
lt: Filtruoti pagal kategorijas

en: Filter by coupon
lt: Filtruoti pagal nuolaidą

en: Filter by file
lt: Filtruoti pagal failą

en: Filter by level
lt: Filtruoti pagal lygius

en: Filter by order
lt: Filtruoti pagal užsakymą

en: Filter by price
lt: Filtruoti pagal kainą

en: Filter by product
lt: Filtruoti pagal produktą

en: Filter by product type
lt: Filtruoti pagal produkto tipą

en: Filter by registered customer
lt: Filtruoti pagal registruotus pirkėjus

en: Filter by source
lt: Filtruoti pagal šaltinius

en: Filter by stock status
lt: Filtruoti pagal atsargų statusą

en: Filter by user
lt: Filtruoti pagal vartotoją

en: Filter coupons
lt: Filtruoti kuponus

en: Filter orders
lt: Filtruoti užsakymus

en: Filter products
lt: Filtruoti produktus

en: Finally, external products are for linking off-site.
lt: Išoriniai produktai skirti nuorodoms į produktus kituose tinklalapiuose.

en: Finish setting up your store
lt: Pabaikite tvarkyti savo parduotuvę

en: Finland
lt: Suomija

en: First name
lt: Vardas

en: First name.
lt: Vardas.

en: First page
lt: Pirmas puslapis

en: Fixed amount
lt: Fiksuota suma

en: Fixed amount per product
lt: Fiksuota suma kiekvienam produktui

en: Fixed cart discount
lt: Fiksuota krepšelio nuolaida

en: Fixed product discount
lt: Fiksuota produkto nuolaida

en: Flat Rate
lt: Fiksuota kaina

en: Flat rate
lt: Fiksuotas tarifas

en: Flat rate (legacy)
lt: Vienodas tarifas (pasenęs)

en: Flush all logs
lt: Išvalyti visus įrašus žurnaluose

en: Footer text
lt: Poraštės tekstas

en: For example:
lt: Pavyzdžiui:

en: For further assistance with WooCommerce core you can use the <a href="%1$s">community forum</a>. If you need help with premium extensions sold by WooCommerce, please <a href="%2$s">use our helpdesk</a>.
lt: Daugiau pagalbos dėl WooCommerce galite rasti <a href="%1$s">bendruomenės forume</a>. Jei reikia pagalbos dėl mokamų įskiepių, kuriuos pirkote per WooCommerce,kreipkitės į mūsų <a href="%2$s">pagalbos komandą</a>.

en: For more information:
lt: Daugiau informacijos:

en: Force HTTP when leaving the checkout
lt: Naudoti tik HTTP kai paliekamas apmokėjimo puslapis

en: Force SSL
lt: Naudoti SSL

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (<a href="%s" target="_blank">an SSL Certificate is required</a>).
lt: Naudoti SSL (HTTPS) apmokėjimo puslapiuose (<a href="%s" target="_blank">Būtina turėti įdiegtą SSL sertifikatą</a>).

en: Force downloads
lt: Automatinis pasiūlymas atsisiųsti

en: Force secure checkout
lt: Naudoti tik saugų apmokėjimą

en: Force shipping to the customer billing address
lt: Įjungti pristatymą tik į pirkėjo registracijos adresą

en: Found a bug?
lt: Radote klaidą?

en: Found in your order confirmation email.
lt: Rasite užsakymo patvirtinimo el.laiške.

en: France
lt: Prancūzija

en: Free
lt: Nemokami

en: Free - Install now
lt: Nemokama - įdiekite dabar

en: Free Shipping
lt: Nemokamas pristatymas

en: Free State
lt: Laisvoji valstija

en: Free shipping
lt: Nemokamas pristatymas

en: Free shipping (legacy)
lt: Nemokamas pristatymas (pasenęs)

en: Free shipping coupon
lt: Nemokamo pristatymo nuolaidos kodas

en: Free shipping is a special method which can be triggered with coupons and minimum spends.
lt: Nemokamas pristatymas yra specialus būdas, kuris gali būti taikomas pagal kupono kodą arba užsakymo sumą.

en: Free shipping requires...
lt: Nemokamam pristatymui reikia...

en: Free!
lt: Nemokamai!

en: French Guiana
lt: Prancūzijos Gviana

en: French Polynesia
lt: Prancūzijos Polinezija

en: French Southern Territories
lt: Prancūzijos Pietų Sritys

en: Friendly name for identifying this key.
lt: Lengvai atsimenamas pavadinimas šiam raktui.

en: Friendly name for identifying this webhook, defaults to Webhook created on %s.
lt: Aiškus šio webhook'o pavadinimas. Numatytasis pavadinimas - Webhook'as sukurtas %s.

en: From %1$s to %2$s
lt: Nuo %1$s iki %2$s

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">shipping and billing addresses</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
lt: Savo Paskyroje galite peržiūrėti <a href="%1$s">naujausius užsakymus</a>, redaguoti <a href="%2$s">registracijos ir pristatymo adresus</a> bei <a href="%3$s">keisti slaptažodį ir kitus paskyros duomenis</a>.

en: Full name of continent.
lt: Pilnas žemyno pavadinimas.

en: Full name of country.
lt: Pilnas šalies pavadinimas.

en: Full name of currency.
lt: Pilnas valiutos pavadinimas.

en: Full name of state.
lt: Pilnas valstijos pavadinimas.

en: Full refund email heading
lt: Pilno grąžinimo el.laško antraštė

en: Full refund subject
lt: Pilno grąžinimo el.laiško tema

en: Further education
lt: Sužinokite daugiau

en: GZip (gzopen) is used to open the GEOIP database from MaxMind.
lt: GZip (gzopen) naudojamas GEOIP duomenų bazės iš MaxMind atidarymui.

en: Gabon
lt: Gabonas

en: Gaibandha
lt: Gaibanda

en: Gambia
lt: Gambija

en: Gambian dalasi
lt: Gambijos dalasis

en: Gateway disabled
lt: Mokėjimų tarpininkas išjungtas

en: Gauteng
lt: Gautengas

en: Gazipur
lt: Gazipuras

en: General
lt: Pagrindiniai

en: General options
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Generate API key
lt: Generuoti API raktą

en: Generate CSV
lt: Generuoti CSV

en: Geolocate
lt: Naudoti geolokaciją

en: Geolocate (with page caching support)
lt: Geolokacija (su puslapio cache palaikymu)

en: Geolocation enabled?
lt: Įgalinti geografinę padėtį?

en: Georgia
lt: Gruzija

en: Georgian lari
lt: Gruzijos laris

en: Germany
lt: Vokietija

en: Get an alert if your store is down for even a few minutes.
lt: Gaukite pranešimą jei Jūsų parduotuvė nepasiekiama nors kelias minutes.

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
lt: "Get cart" neturėtų būti iškviečiamas pirmiau veiksmo wp_loaded.

en: Get insights on how your store is doing, including total sales, top products, and more.
lt: Matykite savo parduotuvės statistinę informaciją, tokią kaip pardavimų suma, populiariausi produktai ir kt.

en: Get system report
lt: Gauti sistemos ataskaitą

en: Get the value of an individual field.
lt: Gauti atskiro lauko reikšmę.

en: Get your API credentials from PayPal.
lt: Gaukite savo API duomenis iš PayPal.

en: Get your API keys from your Simplify account: Settings > API Keys.
lt: API raktus galite gauti savo Simplify paskyroje: Settings > API Keys

en: Getting started
lt: Pradžia

en: Ghana
lt: Gana

en: Ghana cedi
lt: Ganos sedis

en: Gibraltar
lt: Gibraltaras

en: Gibraltar pound
lt: Gibraltaro svaras

en: Github project
lt: Github projektas

en: Give your new product a name here. This is a required field and will be what your customers will see in your store.
lt: Čia suteikite savo naujam produktui pavadinimą. Tai privalomas laukas ką klientai matys jūsų parduotuvėje.

en: Go
lt: Pirmyn

en: Go shop
lt: Apsipirkti

en: Go to shop
lt: Eiti į parduotuvę

en: Go to the first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to the last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Go to the next page
lt: Eiti į kitą puslapį

en: Go to the previous page
lt: Eiti į ankstesnį puslapį

en: Good
lt: Geras

en: Gopalganj
lt: Gopalgandžas

en: Grams
lt: Gramai

en: Grand total.
lt: Galutinė suma.

en: Grant access
lt: Suteikti prieigą

en: Grant access to downloadable products after payment
lt: Suteikti prieigą prie atsisiunčiamų produktų po apmokėjimo

en: Greece
lt: Graikija

en: Greenland
lt: Grenlandija

en: Gross sales amount
lt: Pardavimai bruto

en: Gross sales in the period.
lt: Pardavimai per laikotarpį, bruto.

en: Group
lt: Grupė

en: Group type.
lt: Grupės tipas.

en: Grouped product
lt: Sugrupuotas produktas

en: Grouped products
lt: Sugrupuoti produktai

en: Grouped products are for grouping several simple products into one.
lt: Grupiniai produktai skirti apjungti keliems paprastiems produktams į vieną.

en: Guadeloupe
lt: Gvadelupa

en: Guam
lt: Guamas

en: Guatemala
lt: Gvatemala

en: Guatemalan quetzal
lt: Gvatemalos kecalis

en: Guernsey
lt: Gernsis

en: Guernsey pound
lt: Gernsio svaras

en: Guest
lt: Svečias

en: Guest checkout
lt: Svečiai ir neprisijungę

en: Guest orders
lt: Svečių užsakymai

en: Guest sales
lt: Pardavimai svečiams

en: Guinea
lt: Gvinėja

en: Guinea-Bissau
lt: Bisau Gvinėja

en: Guinean franc
lt: Gvinėjos frankas

en: Guyana
lt: Gajana

en: Guyanese dollar
lt: Gajanos doleris

en: HTML description of the resource.
lt: Resurso HTML aprašymas

en: HTML email template
lt: HTML El. pašto šablonas

en: HTML template
lt: HTML šablonas

en: HTML/Multipart emails use DOMDocument to generate inline CSS in templates.
lt: HTML/Daugiapusių el.laiškų CSS šablonuose generuojamas naudojant DOMDocument.

en: Habiganj
lt: Habigandžas

en: Haiti
lt: Haitis

en: Haitian gourde
lt: Haičio gurdas

en: Hard crop?
lt: Apkirpti iš visų pusių?

en: Have a coupon?
lt: Turite nuolaidos kodą?

en: Have an existing store?
lt: Jau turite parduotuvę?

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
lt: Leiskite pirkėjams apmokėti grynais (ar kitaip) atsiimant užsakymą.

en: Hawaii
lt: Havajai

en: Header image
lt: Antraštės paveikslėlis

en: Heard Island and McDonald Islands
lt: Herdas ir Makdonaldas

en: Height
lt: Aukštis

en: Height (%s)
lt: Aukštis (%s)

en: Hello %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Log out</a>)
lt: Sveiki, %1$s! (Jūs ne %1$s? <a href="%2$s">Atsijunkite</a>)

en: Help &amp; Support
lt: Pagalba

en: Help WooCommerce improve with usage tracking.
lt: Padėkite tobulinti WooCommerce leisdami naudojimo stebėjimą.

en: Here are the details of your order placed on %s:
lt: Jūsų užsakymo iš %s informacija:

en: Hi %s,
lt: Sveiki %s,

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
lt: Sveiki! Įkelkite CSV failą su mokesčių tarifais, kuriuos norite importuoti į parduotuvę. Pasirinkite .csv failą ir spauskite „Įkelti failą ir importuoti“.

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Hide advanced options
lt: Slėpti išplėstinius nustatymus

en: Hide empty categories
lt: Slėpti tuščias kategorijas

en: Hide errors from visitors
lt: Slėpti klaidas nuo lankytojų

en: Hide errors from visitors?
lt: Slėpti sistemos klaidas nuo lankytojų?

en: Hide free products
lt: Slėpti nemokamus produktus

en: Hide if cart is empty
lt: Slėpti, jei krepšelis tuščias

en: Hide out of stock items from the catalog
lt: Nerodyti pasibaigusių produktų

en: Hide shipping costs until an address is entered
lt: Paslėpti pristatymo kainą, kol neįvestas adresas

en: Hide template
lt: Paslėpti šabloną

en: Highlight required fields with an asterisk
lt: Paryškinti privalomus laukus pažymėtus žvaigždute

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
lt: Sulaikyti atsargas (neapmokėtiems užsakymams) x min. Kai šis limitas bus pasiektas, laukiantis apmokėjimo užsakymas bus atšauktas. Palikite tuščią, jei funkcija nereikalinga.

en: Hold stock (minutes)
lt: Sulaikyti atsargas (min)

en: Home URL
lt: Pradžios URL

en: Home URL.
lt: Pradžios URL

en: Honduran lempira
lt: Hondūro lempira

en: Honduras
lt: Hondūras

en: Hong Kong
lt: Honkongas

en: Hong Kong Island
lt: Honkongas

en: Hong Kong dollar
lt: Honkongo doleris

en: Hopefully they’ll be back. Read more about <a href="https://docs.woocommerce.com/document/managing-orders/">troubleshooting failed payments</a>.
lt: Tikimės, kad pirkėjas dar sugrįš. Skaitykite daugiau apie <a href="https://docs.woocommerce.com/document/managing-orders/">nepavykusius mokėjimus</a>.

en: Hosted Payments
lt: Apmokėjimo režimas mūsų serveryje

en: House number and street name
lt: Gatvės pavadinimas ir namo numeris

en: How many products should be shown per row?
lt: Kiek produktų rodyti vienoje eilutėje?

en: How many rows of products should be shown per page?
lt: Kiek produktų eilučių rodyti viename puslapyje?

en: How many times the coupon can be used in total.
lt: Kiek kartų nuolaida iš viso gali būti panaudota.

en: How many times the coupon can be used per customer.
lt: Kiek kartų kuponas gali būti panaudotas to paties kliento.

en: How many times this coupon can be used before it is void.
lt: Kiek kartų nuolaida iš viso gali būti panaudota.

en: How many times this coupon can be used by an individual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
lt: Kiek kartų konkretus pirkėjas gali panaudoti šią nuolaidą. Šiam limitui pritaikyti naudojamas el.paštas pirkėjams-svečiams, o prisijungusiems pirkėjams - jų vartotojo ID.

en: How should products be sorted in the catalog by default?
lt: Pagal ką rikiuoti produktus?

en: How the sender email appears in outgoing WooCommerce emails.
lt: Siuntėjo el.paštas, kuris bus matomas WooCommerce siunčiamuose laiškuose

en: How the sender name appears in outgoing WooCommerce emails.
lt: Kaip siuntėjo vardas bus matomas WooCommerce siunčiamuose el. laiškuose

en: How to calculate delivery charges
lt: Kaip apskaičiuoti pristatymo kainą

en: How to update your PHP version
lt: Kaip atnaujinti savo PHP versiją

en: How to update your database table prefix
lt: Kaip atnaujinti duomenų bazės lentelių priešdėlį

en: Hungarian forint
lt: Vengrijos forintas

en: Hungary
lt: Vengrija

en: I have read and agree to the website %s
lt: Aš perskaičiau ir sutinku su puslapio %s

en: I plan to sell both physical and digital products
lt: Planuoju pardavinėti ir fizinius ir virtualius produktus

en: I plan to sell digital products
lt: Planuoju pardavinėti tik virtualius produktus

en: I plan to sell physical products
lt: Planuoju pardavinėti tik fizinius produktus

en: I will also be selling products or services in person.
lt: Taip pat pardavinėsiu produktus ar paslaugas ir ne internetu.

en: IBAN
lt: Banko sąskaitos numeris IBAN formatu

en: ID is invalid.
lt: ID yra netinkamas.

en: IP Address
lt: IP adresas

en: IP address
lt: IP adresas

en: IPN payment completed
lt: IPN mokėjimas atliktas

en: ISO code of the country.
lt: Valstybės kodas

en: ISO code or name of the state, province or district.
lt: Valstijos, rajono ar apskrities pavadinimas arba ISO kodas.

en: ISO3166 alpha-2 country code.
lt: Šalies kodas pagal ISO3166.

en: ISO4217 currency code.
lt: Valiutos kodas pagal ISO4217.

en: Iceland
lt: Islandija

en: Icelandic kr&oacute;na
lt: Islandijos krona

en: Idaho
lt: Aidahas

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
lt: Jei apmokėjimas grynais galimas tik tam tikriems būdams, nurodykite tai čia. Palikite tuščią, jei norite įjungti visiems.

en: If enabled, this text will be shown site-wide. You can use it to show events or promotions to visitors!
lt: Jei įjungsite, šis tekstas bus rodomas visame tinklalapyje. Galite jį naudoti reklamuoti renginiams arba akcijoms.

en: If managing stock, this controls if backorders are allowed.
lt: Jei valdomos atsargos, čia nustatoma ar leidžiami išankstiniai užsakymai.

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
lt: Jei įjungtas atsargų valdymas, šiuo nustatymu galite pasirinkti ar leisti išankstinį produktų užsakymą. Jei jis bus įjungtas, produkto atsargų kiekis galės būti mažesnis už 0.

en: If purchasing this product gives a customer access to a downloadable file, e.g. software, check this box.
lt: Pažymėkite šį langelį, jei klientui yra suteikiama prieiga atsisiųsti failą, pvz. programinę įrangą, fotografiją ir t.t.

en: If the product is downloadable.
lt: Ar produktą galima parsisiųsti.

en: If the product is virtual.
lt: Ar produktas yra virtualus.

en: If the variation is downloadable.
lt: Ar variantas yra atsisiunčiamas.

en: If the variation is virtual.
lt: Ar variantas yra virtualus.

en: If the variation is visible.
lt: Jeigu variantas yra matomas.

en: If true and if the free shipping method requires a coupon, this coupon will enable free shipping.
lt: Jei pasirinksite šį nustatymą, ir jei nemokamam pristatymui nustatyta, kad reikalingas kuponas, būtent šis kuponas ir įjungs nemokamą pristatymą

en: If true, the coupon can only be used individually. Other applied coupons will be removed from the cart.
lt: Jei pažymėsite čia, ši nuolaida bus taikoma išskirtinai. T.y. kitos galimos nuolaidos bus pašalinamos iš krepšelio.

en: If true, the note will be shown to customers and they will be notified. If false, the note will be for admin reference only.
lt: Jei pasirinkta, pastaba bus rodoma pirkėjui ir jam bus apie tai pranešta. Jei nepažymėta, pastaba bus matoma tik administratoriui.

en: If true, this coupon will not be applied to items that have sale prices.
lt: Jei pasirinksite šį nustatymą, ši nuolaida nebus taikoma produktams su akcijinėmis kainomis.

en: If you are modifying WooCommerce on a parent theme that you did not build personally we recommend using a child theme. See: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>
lt: Jei keičiate WooCommerce veikimą per tėvinę temą, kurios kūrėjas nesate Jūs pats, rekomenduojame naudoti potemes. Daugiau infomacijos: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>

en: If you copied over a template file to change something, then you will need to copy the new version of the template and apply your changes again.
lt: Jei šablono failą nukopijavote ir įsidėjote savo pakeitimams atlikti, tuomet Jums reikia nukopijuoti naują to paties šablono versiją, joje vėl įdėti savo pakeitimus ir naudoti šį naują failą.

en: If you create an account, we will store your name, address, email and phone number, which will be used to populate the checkout for future orders.
lt: Jei susikursite paskyrą, mes išsaugosime Jūsų vardą, el. paštą ir telefono numerį, kurie bus naudojami užsakymų apmokėjimo informacijai sukurti.

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
lt: Jei nurodysite Taisyklių ir sąlygų puslapį, prieš atsiskaitant pirkėjas bus paprašytas su jomis sutikti.

en: If you didn't make this request, just ignore this email. If you'd like to proceed:
lt: Jei tokio prašymo nepateikėte, tiesiog ignoruokite šį laišką. Jei norite tęsti:

en: If you find a bug within WooCommerce core you can create a ticket via <a href="%1$s">Github issues</a>. Ensure you read the <a href="%2$s">contribution guide</a> prior to submitting your report. To help us solve your issue, please be as descriptive as possible and include your <a href="%3$s">system status report</a>.
lt: Jei radote klaidą pačiame WooCommerce, galite sukurti klaidos pranešimą per <a href="%1$s">Github</a>. Įsitikinkite, kad perskaitėte  <a href="%2$s">instrukciją</a> prieš pateikdami pranešimą. Prašome kuo išsamiau apibūdinti klaidą bei kartu pridėti Jūsų  <a href="%3$s">System būsenos ataskaitą</a>.

en: If you have a coupon code, please apply it below.
lt: Jei turite nuolaidų kuponą, įveskite jį žemiau.

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing &amp; Shipping section.
lt: Jei pas mus jau esate pirkę, žemiau įveskite savo duomenis. Jei esate naujas pirkėjas, eikite į skiltį Registracijos ir Pristatymo adresai.

en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. A huge thanks in advance!
lt: Jei Jums patinka %1$s prašome įvertinti mus %2$s. Dėkojame!

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
lt: Jei norėtumėte vėl patekti į nustatymų pagalbininką, paspauskite mygtuką žemiau.

en: If you would like to learn about using WooCommerce from an expert, consider a WooCommerce course to further your education.
lt: Jei norite sužinoti daugiau apie WooCommerce iš tikro eksperto, pagalvokite apie WooCommerce naudojimo kursus.

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
lt: Jei Jūsų PayPal paskyros pagrindinis el.paštas skiriasi nuo el.pašto, kurį įvedėte aukščiau, čia įveskite Jūsų pagrindinį PayPal paskyros el.pašto adresą. Jis naudojamas tikrinant IPN užklausas.

en: Illinois
lt: Ilinojus

en: Image
lt: Paveikslėlis

en: Image ID.
lt: Nuotraukos ID.

en: Image URL.
lt: Nuotraukos URL.

en: Image alternative text.
lt: Nuotraukos alternatyvus tekstas (apibūdina nuotrauką).

en: Image data.
lt: Nuotraukos detalės.

en: Image name.
lt: Nuotraukos pavadinimas.

en: Image position. 0 means that the image is featured.
lt: Nuotraukos pozicija. 0 reiškia, kad nuotrauka bus pagrindinė.

en: Image size used for products in the catalog.
lt: Tai paveikslėlio dydis produktų puslapiuose.

en: Image size used for the main image on single product pages. These images will remain uncropped.
lt: Tai pagrindinio paveikslėlio dydis vieno produkto puslapyje. Šis dydis nebus apkarpomas.

en: Image url
lt: Nuotraukos nuoroda

en: Images
lt: Paveikslėliai

en: Images will be cropped into a square
lt: Paveikslėliai bus apkarpomi į kvadratą

en: Images will be cropped to a custom aspect ratio
lt: Paveikslėliai bus apkarpomi pagal pasirinktą santykį

en: Import
lt: Importuoti

en: Import <strong>products</strong> to your store via a csv file.
lt: <strong>Produktų</strong> importas į parduotuvę iš csv failo.

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
lt: Importuoti <strong>mokesčių tarifus</strong> į parduotuvę naudojant csv failą.

en: Import CSV
lt: Importuoti CSV

en: Import Products
lt: Importuoti produktus

en: Import as meta
lt: Įkelti kaip metaduomenis

en: Import complete - imported %s tax rates.
lt: Importas baigtas - importuota %s mokesčių tarifų.

en: Import complete!
lt: Importas baigtas!

en: Import products
lt: Importuoti produktus

en: Import products from a CSV file
lt: Įkelti produktus iš CSV failo

en: Import tax rates
lt: Importuoti mokesčių tarifus

en: Importing
lt: Importuojama

en: Improve our store offerings
lt: Pagerinti mūsų parduotuvės pasiūlymus

en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add %1$s to the "Ignored Query Strings" option in <a href="%2$s">W3 Total Cache settings</a>.
lt: Norint, kad <strong>duomenų bazės cache funkcija</strong> veiktų su WooCommerce, reikia pridėti %1$s į „Ignoruojamas užklausų eilutes“ įskiepio <a href="%2$s">W3 Total Cache nustatymuose</a>.

en: In stock
lt: Turime

en: In stock?
lt: Turime?

en: In this section you should list who you’re sharing data with, and for what purpose. This could include, but may not be limited to, analytics, marketing, payment gateways, shipping providers, and third party embeds.
lt: Šiame skyrelyje turėtumėte išvardinti, su kuo dalijatės išsaugotus duomenis ir kokiais tikslais tai darote. Pavyzdžiui, tai gali būti statistikos sistemos, marketingo įrankiai, mokėjimų tarpininkai, pristatymo paslaugų įmonės ir kita.

en: In this subsection you should list which third party payment processors you’re using to take payments on your store since these may handle customer data. We’ve included PayPal as an example, but you should remove this if you’re not using PayPal.
lt: Šiame poskyryje turėtumėte išvardinti, kokius mokėjimų tarpininkus naudojate mokėjimams priimti, nes jie paprastai perima pirkėjų duomenis. Kaip pavyzdį čia įdėjome PayPal, tačiau jei šios sistemos nenaudojate, pavyzdį ištrinkite.

en: In-Progress <span class="count">(%s)</span> | In-Progress <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Vykdomi <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Vykdomi <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Vykdomi <span class="count">(%s)</span>

en: In-progress
lt: Vykdomas

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Inactive accounts are those which have not logged in, or placed an order, for the specified duration. They will be deleted. Any orders will be converted into guest orders.
lt: Neaktyvios paskyros yra tos, į kurias nebuvo prisijungta ar iš kurių nebuvo sukurtas užsakymas per nustatytą laiką. Tokios paskyros bus ištrintos, o joms priklausantys užsakymai bus paversti svečių užsakymais.

en: Inches
lt: Coliai

en: Including tax
lt: Su mokesčiais

en: Increase existing price by (fixed amount or %):
lt: Padidinti esamą kainą (fiksuota suma arba %):

en: Increase existing sale price by (fixed amount or %):
lt: Padidinti akcijinę kainą (fiksuota suma arba %)

en: Increase regular prices (fixed amount or percentage)
lt: Padidinti kainas (fiksuota suma arba %)

en: Increase sale prices (fixed amount or percentage)
lt: Padidinti akcijines kainas (fiksuota suma arba %)

en: Increasing memory allocated to PHP
lt: Kaip padidinti PHP atminties limitą

en: Index orders
lt: Indeksuoti užsakymus

en: India
lt: Indija

en: Indian rupee
lt: Indijos rupija

en: Individual use only
lt: Individuali nuolaida

en: Indonesia
lt: Indonezija

en: Indonesian rupiah
lt: Indonezijos rupija

en: Info
lt: Informacija

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
lt: Informacija apie serverį, kuriame laikomas šis tinklalapis.

en: Insert file URL
lt: Įrašyti failo URL

en: Insert into product
lt: Įkelti į produktą

en: Insert row
lt: Įterpti eilutę

en: Install our new Simplify Commerce plugin
lt: Įdiekite naujajį Simplify Commerce įskiepį

en: Install the WooCommerce Products Block
lt: Įdiekite įskiepį WooCommerce Products Block

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Installed Extensions without a Subscription
lt: Įdiegti plėtiniai, kuriems neturite prenumeratos

en: Installed payment methods are listed below and can be sorted to control their display order on the frontend.
lt: Žemiau nurodyti visi šiuo metu įdiegti apmokėjimo būdai. Jūs galite juos surikiuoti vilkdami pele - tokia tvarka jie bus rodomi ir parduotuvėje.

en: Instructions
lt: Instrukcija

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
lt: Instrukcija, kuri bus pridėta puslapyje "Dėkojame už užsakymą" ir el.laiškuose.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
lt: Instrukcija, kuri bus įrašyta "Dėkojame už užsakymą" puslapyje.

en: Insufficient privileges to export products.
lt: Nepakankamos teisės produktų eksportavimui.

en: Insufficient privileges to import products.
lt: Nepakankamos teisės produktų importavimui.

en: Integrate your store with USPS to buy discounted shipping labels, and print them directly from your WooCommerce dashboard. Powered by WooCommerce Services.
lt: Susiekite savo parduotuvę su USPS, ir spausdinkite siuntimo etiketes tiesiai iš savo WooCommerce skydelio. Sistema: WooCommerce Paslaugos.

en: Integration
lt: Integracijos

en: International flat rate (legacy)
lt: Tarptautinis pristatymas su fiksuotu pristatymo tarifu (legacy)

en: Invalid %s
lt: Netinkamas %s

en: Invalid %s ID
lt: Netinkamas %s ID

en: Invalid ID.
lt: Netinkamas ID.

en: Invalid URL %s.
lt: Netinkamas URL %s.

en: Invalid action ID. No status found.
lt: Netinkamas veiksmo ID. Statusas nerastas.

en: Invalid authentication method
lt: Netinkamas autentifikacijos būdas

en: Invalid billing email address
lt: Netinkamas registracijos el.paštas

en: Invalid catalog visibility option.
lt: Netinkamas katalogo matomumo nustatymas.

en: Invalid coupon
lt: Netinkamas kupono kodas

en: Invalid coupon ID
lt: Neteisingas nuolaidos ID

en: Invalid coupon code
lt: Neteisingas nuolaidos kodas

en: Invalid coupon type - the coupon type must be any of these: %s
lt: Neteisingas nuolaidos tipas - nuolaidos tipas turi būti vienas iš šių: %s

en: Invalid coupon.
lt: Neteisingas kuponas.

en: Invalid currency code
lt: Netinkamas valiutos kodas

en: Invalid customer
lt: Neteisingas pirkėjas

en: Invalid customer ID
lt: Neteisingas pirkėjo ID

en: Invalid customer email
lt: Neteisingas pirkėjo el.paštas

en: Invalid customer query.
lt: Netinkama pirkėjo užklausa.

en: Invalid customer.
lt: Neteisingas pirkėjas

en: Invalid data store.
lt: Nurodyti netinkami duomenys.

en: Invalid discount amount
lt: Netinkama nuolaidos suma

en: Invalid discount type
lt: Netinkamas nuolaidos tipas

en: Invalid download link.
lt: Netinkama parsisiuntimo nuoroda.

en: Invalid download.
lt: Netinkama parsisiuntimo nuoroda.

en: Invalid email address
lt: Netinkamas el.paštas

en: Invalid email address restriction
lt: Netinkamas el.pašto apribojimas

en: Invalid file type. The importer supports CSV and TXT file formats.
lt: Netinkamas failo tipas. Įkelti galima tik CSV ir TXT tipo failus.

en: Invalid image: %s
lt: Netinkamas paveikslėlis: %s

en: Invalid nonce - nonce has already been used.
lt: Klaidingas nonsas - toks jau buvo panaudotas seniau

en: Invalid nonce verification
lt: Nepavyko nonce patvirtinimas

en: Invalid or duplicated SKU.
lt: Netinkamas produkto kodas

en: Invalid or missing payment token fields.
lt: Netinkami arba neegzistuojantys mokėjimo rakto laukai.

en: Invalid order
lt: Netinkamas užsakymas.

en: Invalid order ID.
lt: Netinkamas užsakymo ID.

en: Invalid order item.
lt: Netinkamas užsakymo ID.

en: Invalid order note ID
lt: Netinkamas užsakymo pastabos ID

en: Invalid order refund ID.
lt: Netinkamas užsakymo grąžinimo ID

en: Invalid order.
lt: Netinkamas užsakymas.

en: Invalid parent ID
lt: Netinkamas tėvinis ID

en: Invalid payment gateway.
lt: Netinkamas mokėjimo tarpininkas.

en: Invalid payment method.
lt: Netinkamas mokėjimo būdas.

en: Invalid payment token.
lt: Netinkamas mokėjimo raktas.

en: Invalid permission ID.
lt: Netinkamas leidimo ID.

en: Invalid post ID.
lt: Netinkamas įrašo ID.

en: Invalid product
lt: Netinkamas produktas

en: Invalid product ID
lt: Netinkamas produkto ID

en: Invalid product ID %d.
lt: Netinkamas produkto ID %d.

en: Invalid product ID.
lt: Netinkamas produkto ID

en: Invalid product SKU
lt: Netinkamas produkto kodas

en: Invalid product attribute ID
lt: Netinkamas produkto požymio ID

en: Invalid product attribute order_by type - the product attribute order_by type must be any of these: %s
lt: Netinkamas produkto požymis order_by type - produkto požymis order_by type turi būti vienas iš šių: %s

en: Invalid product attribute type - the product attribute type must be any of these: %s
lt: Netinkamas atributo tipas - jis turi būti vienas iš šių: %s

en: Invalid product category ID
lt: Netinkamas produktų kategorijos ID

en: Invalid product review ID.
lt: Netinkamas produkto peržiūros ID.

en: Invalid product shipping class ID
lt: Netinkamas produkto pristatymo klasės ID

en: Invalid product tag ID
lt: Netinkamas produkto žymos ID

en: Invalid product tax status.
lt: Netinkama produkto mokesčių būsena.

en: Invalid product type - the product type must be any of these: %s
lt: Netinkamas produkto tipas - jis turi būti vienas iš šių: %s

en: Invalid product type.
lt: Netinkamas produkto tipas.

en: Invalid product.
lt: Netinkamas produktas.

en: Invalid refund amount
lt: Netinkama grąžinimo suma

en: Invalid refund amount.
lt: Netinkama grąžinimo suma

en: Invalid resource ID.
lt: Netinkamas šaltinio ID.

en: Invalid resource id for reassignment.
lt: Netinkamas perskirstymui skirto ištekliaus id.

en: Invalid resource id.
lt: Netinkamas ištekliaus id.

en: Invalid review ID.
lt: Netinkamas atsiliepimo ID.

en: Invalid review content.
lt: Netinkamas atsiliepimo turinys.

en: Invalid role
lt: Netinkama rolė

en: Invalid scope %s
lt: Netinkamas intervalas %s

en: Invalid setting group.
lt: Netinkama nustatymų grupė.

en: Invalid setting.
lt: Netinkamas nustatymas.

en: Invalid shipping method!
lt: Netinkamas pristatymo būdas!

en: Invalid signature - failed to sort parameters.
lt: Klaidingas parašas - nepavyko surūšiuoti parametrų

en: Invalid signature - provided signature does not match.
lt: Klaidingas parašas - pateiktas parašas nesutampa

en: Invalid signature - signature method is invalid.
lt: Klaidingas parašas - parašo metodas yra klaidingas

en: Invalid tax class
lt: Netinkama mokesčių klasė

en: Invalid timestamp.
lt: Klaidinga laiko žyma

en: Invalid tool ID.
lt: Netinkamas įrankio ID.

en: Invalid username or email.
lt: Netinkamas vartotojo vardas ar el. pašto adresas.

en: Invalid value posted for %s
lt: Netinkama reikšmė: %s

en: Invalid variation ID
lt: Netinkamas varianto ID

en: Invalid webhook ID.
lt: Neteisingas webhook ID.

en: Invalid webhook delivery ID.
lt: Invalid webhook delivery ID

en: Invalid webhook delivery.
lt: Invalid webhook delivery

en: Inventory
lt: Atsargos

en: Invoice for order #{order_number}
lt: Užsakymo #{order_number} sąskaita

en: Invoice for order #{order_number} on {site_title}
lt: Užsakymo #{order_number} iš {site_title} sąskaita

en: Invoice prefix
lt: Sąskaitos numerio priešdėlis

en: Iowa
lt: Ajova

en: Iran
lt: Iranas

en: Iranian rial
lt: Irano rialas

en: Iranian toman
lt: Irano tomanas

en: Iraq
lt: Irakas

en: Iraqi dinar
lt: Irako dinaras

en: Ireland
lt: Airija

en: Is DomDocument class enabled?
lt: Ar aktyvuota DomDocument klasė?

en: Is GZip enabled?
lt: Ar įjungta GZip?

en: Is SUHOSIN installed?
lt: Ar įdiegtas SUHOSIN?

en: Is SoapClient class enabled?
lt: Ar aktyvuota SoapClient klasė?

en: Is WordPress debug mode active?
lt: Ar įjungtas WordPress klaidų rodymo režimas?

en: Is WordPress multisite?
lt: Ar aktyvuotas WordPress Multitinklalapis?

en: Is a global attribute?
lt: Visuotinis požymis?

en: Is featured?
lt: Rekomenduojamas?

en: Is fsockopen/cURL enabled?
lt: Ar įjungta fsockopen/cURL?

en: Is log directory writable?
lt: Ar žurnalų (log) aplankas atviras įrašymui?

en: Is mbstring enabled?
lt: Ar įjungta mbstring?

en: Is the connection to your store secure?
lt: Ar ryšys su Jūsų parduotuve yra saugus?

en: Is the customer a paying customer?
lt: Ar pirkėjas yra mokantysis?

en: Is this theme a child theme?
lt: Ar šiuo metu įjungta tema yra potemė?

en: Isle of Man
lt: Meno sala

en: Israel
lt: Izraelis

en: Israeli new shekel
lt: Izraelio naujasis šekelis

en: It is strongly recommended that you backup your database before proceeding. Are you sure you wish to run the updater now?
lt: Prieš pradedant, rekomenduojame būtinai pasidaryti duomenų bazės atsarginę kopiją. Ar tikrai norite pradėti atnaujinimą dabar?

en: Italy
lt: Italija

en: Item
lt: Produktas

en: Item #%1$s stock increased from %2$s to %3$s.
lt: Produkto #%s kiekis padidėjo nuo %s iki %s.

en: Item ID.
lt: Prekės ID.

en: Item moved down
lt: Elementas perkeltas žemiau

en: Item moved up
lt: Elementas perkeltas aukščiau

en: Itemized
lt: Išdėstytus atskirai

en: Items
lt: Prekės

en: Items Purchased
lt: Įsigytos prekės

en: Ivory Coast
lt: Dramblio Kaulo Krantas

en: JSONP support is disabled on this site
lt: JSONP palaikymas šiame tinklalapyje yra išjungtas

en: Jamaica
lt: Jamaika

en: Jamaican dollar
lt: Jamaikos doleris

en: Jamalpur
lt: Džamalpuras

en: Japan
lt: Japonija

en: Japanese yen
lt: Japonijos jena

en: Jersey
lt: Džersis

en: Jersey pound
lt: Džersio svaras

en: Jhalokati
lt: Džalokatis

en: Jhenaidah
lt: Dženaida

en: Jordan
lt: Jordanija

en: Jordanian dinar
lt: Jordanijos dinaras

en: Joypurhat
lt: Džaipuratas

en: Just to let you know &mdash; we've received your order #%s, and it is now being processed:
lt: Jūsų užsakymas Nr. %s sėkmingai priimtas ir šiuo metu yra vykdomas:

en: Kansas
lt: Kanzasas

en: Kazakhstan
lt: Kazachstanas

en: Kazakhstani tenge
lt: Kazachstano tengė

en: Kentucky
lt: Kentukis

en: Kenya
lt: Kenija

en: Kenyan shilling
lt: Kenijos šilingas

en: Key details
lt: Rakto informacija

en: Khagrachhari
lt: Kagračchari

en: Kilograms
lt: Kilogramai

en: Kiribati
lt: Kiribatis

en: Kishoreganj
lt: Kišograndžas

en: Kuala Lumpur
lt: Kvala Lumpūras

en: Kurigram
lt: Kurigramas

en: Kushtia
lt: Kuštija

en: Kuwait
lt: Kuveitas

en: Kuwaiti dinar
lt: Kuveito dinaras

en: KwaZulu-Natal
lt: Kvazulu-Natalis

en: Kyrgyzstan
lt: Kirgizija

en: Kyrgyzstani som
lt: Kirgizijos somas

en: L/W/H
lt: Ilgis/plotis/aukštis

en: Lakshmipur
lt: Lakšmipuras

en: Lalmonirhat
lt: Lalmoniratas

en: Language
lt: Kalba

en: Lao kip
lt: Laoso kipas

en: Laos
lt: Laosas

en: Last 7 days
lt: Pastarosios 7 dienos

en: Last access
lt: Paskutinis prisijungimas

en: Last month
lt: Pastarasis mėnuo

en: Last name
lt: Pavardė

en: Last name.
lt: Pavardė.

en: Last order
lt: Paskiausias užsakymas

en: Last order ID.
lt: Paskutinio užsakymo ID.

en: Last order data.
lt: Paskutinio užsakymo duomenys.

en: Last page
lt: Paskutinis puslapis

en: Last warning, are you sure?
lt: Paskutinis įspėjimas, ar esate tikri?

en: Latest version of theme.
lt: Naujausia temos versija

en: Latvia
lt: Latvija

en: Learn how to update
lt: Sužinokite kaip atnaujinti pasenusius šablonus

en: Learn more
lt: Daugiau informacijos

en: Learn more about coupons
lt: Plačiau apie kuponus

en: Learn more about orders
lt: Plačiau apie užsakymus

en: Learn more about shipping zones
lt: Sužinokite daugiau apie pristatymo zonas

en: Learn more about templates
lt: Daugiau apie šablonus

en: Leave a Reply to %s
lt: Atsakyti %s

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
lt: Tuščia = Neribojamas pakartotinių atsisiuntimų skaičius.

en: Lebanese pound
lt: Libano svaras

en: Lebanon
lt: Libanas

en: Left
lt: Kairėje

en: Left with space
lt: Kairėje su tarpu

en: Legacy API
lt: Sena API versija

en: Legacy shipping methods (flat rate, international flat rate, local pickup and delivery, and free shipping) are deprecated but will continue to work as normal for now. <b><em>They will be removed in future versions of WooCommerce</em></b>. We recommend disabling these and setting up new rates within shipping zones as soon as possible.
lt: Senieji pristatymo būdai (flat rate, international flat rate, local pickup and delivery, and free shipping) daugiau nebenaudojami, tačiau kurį laiką jie vis dar veiks. <b><em>Ateityje jie bus pašalinti iš WooCommerce ir nustos veikti</em></b>. Rekomenduojame juos kuo greičiau išjungti ir sukurti naujas pristatymo zonas bei kainas.

en: Length
lt: Ilgis

en: Length (%s)
lt: Ilgis (%s)

en: Length x width x height in decimal form
lt: Ilgis x plotis x aukštis (dešimtainiu formatu)

en: Lesotho
lt: Lesotas

en: Lesotho loti
lt: Lesoto loti

en: Let's go!
lt: Pirmyn!

en: Lets you charge a fixed rate for shipping.
lt: Už pristatymą leidžia imti fiksuotą mokestį.

en: Level
lt: Lygis

en: Liberia
lt: Liberija

en: Liberian dollar
lt: Liberijos doleris

en: Libya
lt: Libija

en: Libyan dinar
lt: Libijos dinaras

en: Liechtenstein
lt: Lichtenšteinas

en: Lifetime Subscription
lt: Neribota prenumerata

en: Limit response to resources published after a given ISO8601 compliant date.
lt: Apriboti atsakymą iki resursų, paskelbtų po nurodytos ISO8601 formato datos.

en: Limit response to resources published before a given ISO8601 compliant date.
lt: Apriboti atsakymą iki resursų, paskelbtų prieš nurodytą ISO8601 formato datą.

en: Limit response to reviews published before a given ISO8601 compliant date.
lt: Apriboti atsakymą iki atsiliepimų, paskelbtų prieš nurodytą ISO8601 formato datą.

en: Limit response to specific fields. Defaults to all fields.
lt: Apriboti atsakymą iki tam tikrų laukų. Numatyta reikšmė - visi laukai.

en: Limit result set to featured products.
lt: Apriboti rezultatus iki rekomenduojamų produktų.

en: Limit result set to products assigned a specific category ID.
lt: Rodyti tik produktus kuriems priskirtas konkretus kategorijos ID.

en: Limit result set to products assigned a specific status.
lt: Rodyti tik produktus, kuriems priskirta konkreti būsena.

en: Limit result set to products assigned a specific tag ID.
lt: Rodyti tik produktus, kuriems priskirtas konkretus žymos ID.

en: Limit result set to products with a specific slug.
lt: Rodyti tik produktus, turinčius konkrečią "slug" reikšmę.

en: Limit result set to products with a specific tax class.
lt: Apriboti rezultatus pagal tam tikrą mokesčių klasę.

en: Limit result set to products with specified stock status.
lt: Rodyti tik produktus su nurodyta atsargų klase.

en: Limit result set to resources with a specific code.
lt: Apriboti rezultatus iki resursų su tam tikru kodu.

en: Limit result set to resources with a specific email.
lt: Apriboti rezultatus iki resursų su tam tikru el. pašto adresu.

en: Limit result set to resources with a specific role.
lt: Apriboti rezultatus iki resursų su tam tikra role.

en: Limit result set to specific IDs.
lt: Apriboti rezultatus pagal tam tikrus ID.

en: Limit result set to specific ids.
lt: Apriboti rezultatus pagal tam tikrus ID.

en: Limit to specific ZIP/postcodes
lt: Apriboti tik nurodytiems pašto kodams

en: Limit usage to X items
lt: Limitas X produktų

en: Line items data.
lt: Prekių duomenys.

en: Line subtotal (before discounts).
lt: Tarpinė suma (be nuolaidų).

en: Line subtotal tax (before discounts).
lt: Tarpinė mokesčių suma (be nuolaidų).

en: Line taxes.
lt: Mokesčiai.

en: Line total (after discounts).
lt: Galutinė suma (be nuolaidų).

en: Line total tax (after discounts).
lt: Galutinė suma (su nuolaidomis).

en: Link previous orders
lt: Susieti ankstesnius užsakymus

en: Linked Products
lt: Susieti produktai

en: List
lt: Sąrašas

en: List 1 postcode per line
lt: Įrašykite po vieną pašto kodą eilutėje

en: List additional tax classes below (1 per line). This is in addition to the default "Standard rate".
lt: Įrašykite kitas naudojamas mokesčių klases (po 1 kiekvienoje eilutėje). Šios klasės galės būti naudojamos papildomai prie Standartinio tarifo.

en: List of attributes.
lt: Požymių sąrašas.

en: List of billing address data.
lt: Registracijos adreso duomenų sąrašas.

en: List of categories.
lt: Kategorijų sąrašas.

en: List of category IDs the coupon applies to.
lt: Kategorijų, kurioms galima panaudoti kuponą, ID sąrašas.

en: List of category IDs the coupon does not apply to.
lt: Kategorijų, kurioms negalima panaudoti kupono, ID sąrašas.

en: List of countries on this continent.
lt: Šio žemyno šalių sąrašas.

en: List of created resources.
lt: Sukurtų išteklių sąrašas.

en: List of cross-sell products IDs.
lt: Pakeičiamų produktų ID sąrašas.

en: List of delete resources.
lt: Panaikintų išteklių sąrašas.

en: List of downloadable files.
lt: Atsisiunčiamų failų sąrašas.

en: List of email addresses that can use this coupon.
lt: El. pašto adresų, kuriems galima naudoti šį kuponą, sąrašas.

en: List of grouped products ID.
lt: Sugrupuotų produktų sąrašo ID.

en: List of images.
lt: Nuotraukų sąrašas.

en: List of product IDs the coupon can be used on.
lt: Produktų, kuriems galima naudoti kuponą, ID sąrašas.

en: List of product IDs the coupon cannot be used on.
lt: Produktų, kuriems negalima naudoti kupono, ID sąrašas.

en: List of refunds.
lt: Grąžintų užsakymų sąrašas.

en: List of related products IDs.
lt: Susijusių produktų ID sąrašas.

en: List of sales reports.
lt: Pardavimų ataskaitų sąrašas.

en: List of shipping address data.
lt: Pristatymo adreso duomenų sąrašas.

en: List of states in this country.
lt: Šios šalies valstijų sąrašas.

en: List of supported continents, countries, and states.
lt: Palaikomų žemynų, šalių ir jų valstijų sąrašas.

en: List of supported currencies.
lt: Palaikomų valiutų sąrašas.

en: List of supported states in a given country.
lt: Palaikomų valstijų pasirinktoje šalyje sąrašas.

en: List of tags.
lt: Žymų sąrašas.

en: List of top sellers products.
lt: Perkamiausių produktų sąrašas.

en: List of up-sell products IDs.
lt: Susijusių produktų ID sąrašas.

en: List of updated resources.
lt: Atnaujintų išteklių sąrašas.

en: List of upsell products IDs.
lt: Pakeičiamų produktų ID sąrašas.

en: List of user IDs (or guest email addresses) that have used the coupon.
lt: Vartotojų ID sąrašas (arba svečių el.paštai) kurie panaudojo šį kuponą.

en: List of variations IDs.
lt: Variantų ID sąrašas.

en: List of variations.
lt: Variantų sąrašas.

en: Lithuania
lt: Lietuva

en: Live API password
lt: API slaptažodis

en: Live API signature
lt: API parašas

en: Live API username
lt: API vartotojo vardas

en: Load billing address
lt: Įkelti registracijos adresą

en: Load shipping address
lt: Įkelti pristatymo adresą

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
lt: Užkrauti pirkėjo registracijos adreso informaciją? Dabar įvesta registracijos informacija bus pašalinta.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
lt: Užkrauti pirkėjo pristatymo adreso informaciją? Dabar įvesta pristatymo informacija bus pašalinta.

en: Loading network orders
lt: Kraunami tinklo užsakymai

en: Loading&hellip;
lt: Kraunama&hellip;

en: Local delivery
lt: Vietinis pristatymas

en: Local delivery (legacy)
lt: Vietinis pristatymas (legacy)

en: Local pickup
lt: Atsiėmimas vietoje

en: Local pickup (legacy)
lt: Atsiėmimas vietoje (pasenęs)

en: Local zone = California ZIP 90210 = Local pickup
lt: Vietinė zona = Vilnius 20000 = Atsiėmimas vietoje

en: Location
lt: Vieta

en: Locations not covered by your other zones
lt: Vietovės, kurios nepatenka į kitas Jūsų zonas

en: Log
lt: Žurnalas

en: Log directory writable
lt: Log'ų direktorija įrašoma

en: Log directory.
lt: Log'ų direktorija

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Log in to Download Files
lt: Prisijunkite ir parsisiųskite failus

en: Logged in as %s
lt: Prisijungėte kaip %s

en: Login
lt: Prisijungti

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Logs
lt: Log'ai

en: Looking for a WooCommerce theme?
lt: Ieškote WooCommerce tinkamos temos?

en: Looking for the WooCommerce Helper?
lt: Ieškote WooCommerce Pagalbininko?

en: Looking for the product display options? They can now be found in the Customizer. <a href="%s">Go see them in action here.</a>
lt: Ieškote produktų išvaizdos nustatymų? Jie perkelti į Vaizdųjį režimą. <a href="%s">Spauskite ir pamatysite juos čia.</a>

en: Looking for the store notice setting? It can now be found <a href="%s">in the Customizer</a>.
lt: Ieškoti parduotuvės žinutės nustatymo? Jis perkeltas į <a href="%s">išvaizdos nustatymus</a>.

en: Lost password
lt: Priminti slaptažodį

en: Lost your password?
lt: Praradote savo slaptažodį?

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
lt: Pamiršote slaptažodį? Įveskite vartotojo vardą arba el.pašto adresą. Į el.pašto dėžutę gausite nuorodą naujam slaptažodžiui susikurti.

en: Louisiana
lt: Luiziana

en: Low in stock
lt: Mažai liko

en: Low stock amount
lt: Mažas likutis

en: Low stock threshold
lt: Besibaigiančių atsargų riba

en: Luxembourg
lt: Liuksemburgas

en: LxWxH in decimal form
lt: Ilgis x Plotis x Aukštis

en: M j, Y @ G:i
lt: Y-m-d G:i

en: MD5 hash of cart items to ensure orders are not modified.
lt: Krepšelio prekių MD5 hash - užtikrinimui, kad užsakymai nebųtų pakeisti.

en: MM / YY
lt: mm / MM

en: Macanese pataca
lt: Makao pataka

en: Macao S.A.R., China
lt: Makao

en: Macedonia
lt: Makedonija

en: Macedonian denar
lt: Makedonijos denaras

en: Madagascar
lt: Madagaskaras

en: Madaripur
lt: Madaripuras

en: Mailchimp
lt: MailChimp

en: Mailchimp for WooCommerce
lt: MailChimp įskiepis skirtas WooCommerce

en: Main image width
lt: Pagrindinio paveikslėlio plotis

en: Maine
lt: Meinas

en: Make &#8220;%s&#8221; the default category
lt: Padaryti kategoriją &#8220;%s&#8221; numatytaja.

en: Make a duplicate from this product
lt: Sukurti šio produkto kopiją

en: Make default
lt: Padaryti numatytuoju

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order will not be shipped until the funds have cleared in our account.
lt: Apmokėkite padarydami pavedimą į mūsų banko sąskaitą. Prašome įrašyti Jūsų užsakymo numerį kaip mokėjimo paskirtį. Užsakymas nebus išsiųstas kol pavedimas nepasieks mūsų banko sąskaitos.

en: Malagasy ariary
lt: Madagaskaro (malagasių) ariaris

en: Malawi
lt: Malavis

en: Malawian kwacha
lt: Malavio kvača

en: Malaysia
lt: Malaizija

en: Malaysian ringgit
lt: Malaizijos ringitas

en: Maldives
lt: Maldyvai

en: Maldivian rufiyaa
lt: Maldyvų rufija

en: Mali
lt: Malis

en: Manage
lt: Valdymas

en: Manage shipping methods
lt: Tvarkyti pristatymo būdus

en: Manage stock
lt: Valdyti atsargas

en: Manage stock?
lt: Valdyti atsargas?

en: Manage the "%s" payment method
lt: Tvarkykite mokėjimo būdo "%s" nustatymus

en: Manage your subscriptions, get important product notifications, and updates, all from the convenience of your WooCommerce dashboard
lt: Valdykite savo įskiepių pirkimus, gaukite svarbius pranešimus bei atnaujinimus tiesiai iš savo WooCommerce skydelio

en: Manikganj
lt: Manikgandžas

en: Manual
lt: Rankinis

en: Manually sent
lt: Siunčiamas rankiniu būdu

en: Manx pound
lt: Meno salos svaras

en: Map CSV fields to products
lt: Priskirkite atitinkamus CSV failo laukelius produktams

en: Map to field
lt: Priskirti laukeliui

en: Marshall Islands
lt: Maršalo salos

en: Martinique
lt: Martinika

en: Maryland
lt: Merilandas

en: Massachusetts
lt: Masačusetsas

en: Mauritania
lt: Mauritanija

en: Mauritanian ouguiya
lt: Mauritanijos ugija

en: Mauritian rupee
lt: Mauricijaus rupija

en: Mauritius
lt: Mauricijus

en: Max %s
lt: Daugiausiai %s

en: Max number of items in the cart the coupon can be applied to.
lt: Didžiausias prekių kiekis krepšelyje, kuriam galima panaudoti kuponą.

en: Max price
lt: Maks kaina

en: Max upload size
lt: Maksimalus įkėlimo dydis

en: Max upload size.
lt: Maksimalus įkėlimo dydis

en: MaxMind GeoIP database
lt: MaxMind GeoIP duomenų bazė

en: MaxMind GeoIP database requires at least PHP 5.4.
lt: MaxMind GeoIP duomenų bazei reikia PHP versijos 5.4 ar naujesnės.

en: MaxMind GeoIP database.
lt: MaxMind GeoIP duomenų bazė

en: Maximum depth
lt: Rodomų subkategorijų "gylis"

en: Maximum order amount allowed when using the coupon.
lt: Didžiausia užsakymo suma krepšelyje, kad ši nuolaida galėtų būti pritaikyta.

en: Maximum size: %s
lt: Maksimalus dydis: %s

en: Maximum spend
lt: Didžiausia krepšelio suma

en: Mayotte
lt: Majotas

en: Measurements
lt: Išmatavimai

en: Meherpur
lt: Meherpuras

en: Menu order
lt: Meniu tvarka

en: Message
lt: Žinutė

en: Meta data.
lt: Meta duomenys

en: Meta key.
lt: Meta raktas.

en: Meta value.
lt: Meta reikšmė

en: Meters
lt: Metrai

en: Method
lt: Metodas

en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
lt: Metodas '%s' neįvykdytas. Jis turi būti perrašomas sub-klasėje.

en: Method ID.
lt: Metodo ID.

en: Method availability
lt: Būdo galimumas

en: Method title
lt: Būdo pavadinimas

en: Mexican peso
lt: Meksikos pesas

en: Mexico
lt: Meksika

en: Michigan
lt: Mičiganas

en: Micronesia
lt: Mikronezija

en: Millimeters
lt: Milimetrai

en: Min %s
lt: Mažiausiai %s

en: Min price
lt: Min kaina

en: Minimum order amount
lt: Minimali užsakymo suma

en: Minimum order amount that needs to be in the cart before coupon applies.
lt: Mažiausia užsakymo suma krepšelyje, kad ši nuolaida būtų pritaikyta.

en: Minimum spend
lt: Mažiausia krepšelio suma

en: Minnesota
lt: Minesota

en: Missing OAuth parameter %s | Missing OAuth parameters %s
lt[0]: Trūksta OAuth parametro %s
lt[1]: Trūksta OAuth parametrų %s
lt[2]: Trūksta OAuth parametrų %s

en: Missing parameter %s
lt: Trūksta parametro %s

en: Mississippi
lt: Misisipė

en: Missouri
lt: Misūris

en: Modal color
lt: Iššokančio lango spalva

en: Moldovan leu
lt: Moldavijos lėja

en: Monaco
lt: Monakas

en: Monaghan
lt: Monachanas

en: Money spent
lt: Išleista suma

en: Mongolia
lt: Mongolija

en: Mongolian t&ouml;gr&ouml;g
lt: Mongolijos tugrikas

en: Montenegro
lt: Juodkalnija

en: Month(s)
lt: Mėnuo(mėnesiai)

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: Montserrat
lt: Montseratas

en: Moroccan dirham
lt: Maroko dirhamas

en: Morocco
lt: Marokas

en: Most discount
lt: Daugiausia nuolaidų

en: Most popular
lt: Populiariausi

en: Most stocked
lt: Daugiausia atsargų

en: Moulvibazar
lt: Moulvibazaras

en: Move down
lt: Perkelti žemiau

en: Move the "%s" payment method down
lt: Perkelti mokėjimo būdą "%s" žemiau sąraše

en: Move the "%s" payment method up
lt: Perkelti mokėjimo būdą "%s" aukščiau sąraše

en: Move to trash
lt: Perkelti į šiukšlinę

en: Move up
lt: Perkelti aukščiau

en: Mozambican metical
lt: Mozambiko metikalis

en: Mozambique
lt: Mozambikas

en: Multibyte String (mbstring) is used to convert character encoding, like for emails or converting characters to lowercase.
lt: Multibyte String (mbstring) naudojamas simbolių šifravimui, pavyzdžiui el.laiškuose.

en: Multipart
lt: Įvairiapusis

en: Municipality
lt: Savivaldybė

en: Municipality / District
lt: Savivaldybė / Apskritis

en: Munshiganj
lt: Munšigandžas

en: My Account Page
lt: Paskyros puslapis

en: My Subscriptions
lt: Mano prenumeratos

en: My account
lt: Paskyra

en: My account page
lt: Pirkėjo paskyros puslapis

en: MySQL version
lt: MySQL versija

en: MySQL version string.
lt: MySQL versijos numeris.

en: MySQL version.
lt: MySQL versija

en: Myanmar
lt: Mianmaras

en: Mymensingh
lt: Maimansingas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Name (Last, First)
lt: Vardas, Pavardė

en: Name (numeric)
lt: Pavadinimas (sudarytas iš skaičių)

en: Name (required)
lt: Vardas (būtinas):

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
lt: Atributo pavadinimas (rodomas pirkėjams).

en: Name for the resource.
lt: Išteklio pavadinimas.

en: Name of the customer for the order
lt: Pirkėjas vardas užsakymui

en: Name of the reviewer.
lt: Atsiliepimo autoriaus vardas.

en: Namibia
lt: Namibija

en: Namibian dollar
lt: Namibijos doleris

en: Naogaon
lt: Naogaonas

en: Narail
lt: Narailas

en: Narayanganj
lt: Narajangandžas

en: Narsingdi
lt: Narsingdis

en: Natore
lt: Natoras

en: Nawabganj
lt: Navabgandžas

en: Need a fresh look? Try Storefront child themes
lt: Norite atnaujinti vaizdą? Išbandykite Storefront potemes

en: Need a theme? Try Storefront
lt: Reikia išvaizdos temos? Išbandykite Storefront

en: Nepal
lt: Nepalas

en: Nepalese rupee
lt: Nepalo rupija

en: Net profit
lt: Grynasis pelnas

en: Net sales amount
lt: Pardavimai neto

en: Net sales in the period.
lt: Pardavimai neto per šį laikotarpį

en: Netherlands
lt: Nyderlandai

en: Netherlands Antillean guilder
lt: Nyderlandų Antilų guldenas

en: Network enabled
lt: Tinklas įjungtas

en: Never
lt: Amžinas

en: Never show quantity remaining in stock
lt: Niekada nerodyti atsargų kiekio

en: New %s
lt: Naujas %s

en: New Caledonia
lt: Naujoji Kaledonija

en: New Hampshire
lt: Naujasis Hampšyras

en: New Jersey
lt: Naujasis Džersis

en: New Mexico
lt: Naujoji Meksika

en: New Order: #{order_number}
lt: Naujas užsakymas: #{order_number}

en: New Scheduled Action
lt: Naujas suplanuotas veiksmas

en: New South Wales
lt: Naujasis Pietų Velsas

en: New Taiwan dollar
lt: Naujasis Taivano doleris

en: New York
lt: Niujorkas

en: New Zealand
lt: Naujoji Zelandija

en: New Zealand dollar
lt: N. Zelandijos doleris

en: New account
lt: Nauja paskyra

en: New category name
lt: Naujos kategorijos pavadinimas

en: New coupon
lt: Nauja nuolaida

en: New order
lt: Naujas užsakymas

en: New order emails are sent to chosen recipient(s) when a new order is received.
lt: Naujo užsakymo el.laiškai siunčiami pasirinktiems gavėjams, kai gaunamas naujas užsakymas.

en: New password
lt: Naujas slaptažodis

en: New password (leave blank to leave unchanged)
lt: Naujas slaptažodis (nieko nerašykite, jei nenorite jo keisti)

en: New passwords do not match.
lt: Nauji slaptažodžiai nesutampa

en: New payment methods can only be added during checkout. Please contact us if you require assistance.
lt: Naujas mokėjimo būdas gali būti pridėtas tik atsiskaitymo metu. Prašome su mumis susisiekti jei reikia pagalbos.

en: New product
lt: Naujas produktas

en: New shipping class Name
lt: Naujos pristatymo klasės pavadinimas

en: New tag name
lt: Naujos žymos pavadinimas

en: New user email address.
lt: Naujo vartotojo el. pašto adresas.

en: New user password.
lt: Naujo vartotojo slaptažodis.

en: New user username.
lt: Naujo vartotojo vardas.

en: New:
lt: Naujas:

en: Next
lt: Kitas

en: Next (arrow right)
lt: Sekantis (rodyklė į dešinę)

en: Next page
lt: Tolesnis puslapis

en: Next step
lt: Kitas žingsnis

en: Next you need to give your product a price.
lt: Toliau Jums reikės įvesti savo produkto kainą.

en: Nicaragua
lt: Nikaragva

en: Nicaraguan c&oacute;rdoba
lt: Nikaragvos kordoba

en: Niger
lt: Nigeris

en: Nigeria
lt: Nigerija

en: Nigerian naira
lt: Nigerijos naira

en: Nilphamari
lt: Nilphamaris

en: Niue
lt: Niujė

en: No
lt: Ne

en: No %1$s data specified to create %1$s
lt: Nėra %1$s duomenų, reikalingų kurti %1$s

en: No %1$s data specified to create/edit %1$s
lt: Nėra %1$s duomenų, reikalingų kurti/taisyti %1$s

en: No %1$s data specified to edit %1$s
lt: Nėra %1$s duomenų, reikalingų taisyti %1$s

en: No %1$s found with the ID equal to %2$s
lt: Nerasta %s, kurių ID būtų lygus %s

en: No &quot;%s&quot; found
lt: Nerasta: &quot;%s&quot;

en: No actions found
lt: Veiksmų nėra

en: No actions found in trash
lt: Šiukšlinėje veiksmų nėra

en: No attributes currently exist.
lt: Atributų nėra.

en: No billing address set.
lt: Registracijos adresas nenustatytas

en: No categories
lt: Jokių kategorijų

en: No categories found
lt: Kategorijos nerastos

en: No coupons found
lt: Nuolaidų nerasta

en: No coupons found in range
lt: Pasirinktu laikotarpiu nerasta nuolaidų

en: No coupons found in trash
lt: Šiukšlinėje nuolaidų nerasta

en: No customer downloads found.
lt: Nėra parsisiuntimų.

en: No customer selected
lt: Nepasirinktas nei vienas pirkėjas

en: No customers found.
lt: Pirkėjų nerasta

en: No default %s&hellip;
lt: Nėra numatyto %s&hellip;

en: No downloads available yet.
lt: Galimų atsisiuntimų dar nėra.

en: No file defined
lt: Failas nenurodytas

en: No keys found.
lt: Raktų nerasta.

en: No location by default
lt: Be numatytosios vietovės

en: No low in stock products found.
lt: Nėra produktų su mažomis atsargomis.

en: No matching product exists to update.
lt: Nerasta tinkamų produktų tokiam atnaujinimui.

en: No matching tax rates found.
lt: Nerasta jokių tinkamų mokesčių tarifų.

en: No maximum
lt: Nėra

en: No minimum
lt: Nėra

en: No order has been made yet.
lt: Dar nepateiktas nė vienas užsakymas.

en: No orders found
lt: Užsakymų nerasta

en: No orders found in trash
lt: Šiukšlinėje užsakymų nerasta

en: No out of stock products found.
lt: Nėra produktų kurių atsargų nelikę.

en: No page set
lt: Puslapis nenustatytas

en: No product categories exist.
lt: Produktų kategorijų nėra.

en: No product to duplicate has been supplied!
lt: Nebuvo pasirinktas norimas kopijuoti produktas!

en: No products found
lt: Produktų nerasta

en: No products found in range
lt: Pasirinktu laikotarpiu produktų nerasta

en: No products found in trash
lt: Šiukšlinėje produktų nerasta

en: No products found.
lt: Produktų nerasta.

en: No products in the cart.
lt: Krepšelyje nėra produktų.

en: No products were found matching your selection.
lt: Produktų nerasta.

en: No restrictions
lt: Be apribojimų

en: No row(s) selected
lt: Nepasirinkta eilutė(s)

en: No saved methods found.
lt: Nėra išsaugotų mokėjimo būdų.

en: No shipping address set.
lt: Pristatymo adresas nenustatytas.

en: No shipping class
lt: Jokios pristatymo klasės

en: No shipping class cost
lt: Nėra pristatymo klasės kaštų

en: No shipping classes have been created.
lt: Dar nesukurtos pristatymo klasės.

en: No shipping method has been selected. Please double check your address, or contact us if you need any help.
lt: Nepasirinktas pristatymo būdas. Dar kartą patikrinkite įvestą adresą arba susisiekite su mumis, jeigu jums reikalinga pagalba.

en: No shipping methods offered to this zone.
lt: Šiai zonai nėra siūlomų pristatymo būdų.

en: No shipping options were found for %s.
lt: Deja, vietovei %s nėra priskirtų pristatymo būdų.

en: No tags found
lt: Žymų nerasta

en: No taxes found in this period
lt: Pasirinktu laikotarpiu mokesčių nerasta

en: No used coupons found
lt: Nebuvo panaudota nuolaidų

en: No variations added
lt: Variantų nepridėta

en: No webhooks found.
lt: Webhook'ų nerasta

en: No, I will enter prices exclusive of tax
lt: Ne, aš įvesiu kainas be mokesčių

en: Non-paying customer
lt: Nepirkęs pirkėjas

en: Non-repeating
lt: Nesikartojantis

en: None
lt: Nė vienos

en: Norfolk Island
lt: Norfolkas

en: North America
lt: Šiaurės Amerika

en: North Carolina
lt: Šiaurės Karolina

en: North Dakota
lt: Šiaurės Dakota

en: North Khorasan (خراسان شمالی)
lt: North Khorasan (خراسان جنوبی)

en: North Korea
lt: Šiaurės Korėja

en: North Korean won
lt: Šiaurės Korėjos vonas

en: North West
lt: Šiaurės vakarai

en: Northern Cape
lt: Šiaurės Kapas

en: Northern Mariana Islands
lt: Šiaurės Marianų salos

en: Northern Territory
lt: Šiaurinė Teritorija

en: Norway
lt: Norvegija

en: Norwegian krone
lt: Norvegijos krona

en: Not able to attach "%s".
lt: Negalima prisegti "%s".

en: Not declared
lt: Neturi

en: Not right now
lt: Vėliau

en: Not tested with the active version of WooCommerce
lt: Netestuota su įjungta WooCommerce versija

en: Not that bad
lt: Patenkinamas

en: Note
lt: Pastaba

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
lt: {site_title}: Prie Jūsų užsakymo pridėta pastaba (užsakymo data {order_date})

en: Note left by customer during checkout.
lt: Pirkėjo žinutė, parašyta apmokėjimo puslapyje.

en: Note to customer
lt: Pastaba klientui

en: Note type
lt: Pastabos tipas

en: Note:
lt: Pastaba:

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
lt: Pastaba: Leidimai užsakymo produktams bus suteikti automatiškai, kai užsakymo statusas pasikeis į vykdomas/įvykdytas.

en: Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extension</a> which should be updated first before updating WooCommerce. | Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extensions</a> which should be updated first before updating WooCommerce.
lt[0]: Pastaba: Šiuo metu yra <a href="%1$s">%2$d mokamas įskiepis</a> kuris turėtų būti atnaujintas prieš atnaujinant WooCommerce.
lt[1]: Pastaba: Šiuo metu yra <a href="%1$s">%2$d mokami įskiepiai</a> kurie turėtų būti atnaujintas prieš atnaujinant WooCommerce.
lt[2]: Pastaba: Šiuo metu yra <a href="%1$s">%2$d mokamų įskiepių</a> kurie turėtų būti atnaujintas prieš atnaujinant WooCommerce.

en: Note: the refund reason will be visible by the customer.
lt: Pastaba: grąžinimo priežastis bus matoma pirkėjo.

en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
lt: Pastabos kurjeriui, durų kodas..

en: Notice
lt: Pastaba

en: Notification recipient(s)
lt: Pranešimo gavėjas

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Now!
lt: Dabar!

en: Number of coupons used
lt: Panaudotų nuolaidų kodų kiekis

en: Number of days until access to downloadable files expires.
lt: Kiek dienų galioja prieiga prie atsisiunčiamų failų.

en: Number of decimal points shown in displayed prices for this country.
lt: Skaičių kiekis, rodomas kainose po kablelio šiai šaliai.

en: Number of decimals
lt: Centų ženklų skaičius

en: Number of decimals.
lt: Centų ženklų skaičius

en: Number of downloads remaining.
lt: Likusių galimų atsisiuntimų kiekis.

en: Number of items sold
lt: Parduotas produktų kiekis

en: Number of orders
lt: Užsakymų kiekis

en: Number of products to show
lt: Kiek produktų rodyti?

en: Number of reviews to show
lt: Kiek atsiliepimų rodyti?

en: Number of times downloadable files can be downloaded after purchase.
lt: Kiek kartų failai gali būti atsisiunčiami po apmokėjimo.

en: Number of times the coupon has been used already.
lt: Kiek kartų nuolaida jau buvo panaudota.

en: OK
lt: Gerai

en: OR
lt: AR

en: OR enter path to file:
lt: ARBA įveskite kelią iki failo:

en: Oceania
lt: Okeanija

en: Official extensions
lt: Oficialūs įskiepiai

en: Official theme
lt: Oficiali tema

en: Offline Payments
lt: Mokėjimai grynaisiais

en: Ohio
lt: Ohajas

en: Oman
lt: Omanas

en: Omani rial
lt: Omano rialas

en: On backorder
lt: Išankstinis užsakymas

en: On hold <span class="count">(%s)</span> | On hold <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Sustabdyta <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Sustabdyta <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Sustabdyta <span class="count">(%s)</span>

en: On-hold
lt: Sustabdyta

en: On-sale products
lt: Akcijiniai produktai

en: Once connected, your WooCommerce.com purchases will be listed here.
lt: Kai prisijungsite, visi Jūsų pirkiniai iš WooCommerce.com bus matomi čia.

en: Once disabled, this legacy method will no longer be available.
lt: Išjungus šį pasenusį būdą, jo sugrąžinti nebus galima.

en: One per line: Option name | Additional cost [+- Percents] | Per cost type (order, class, or item) Example: <code>Priority mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.
lt: Po vieną eilutėje: Pavadinimas | Papildomi kaštai [+- procentai] | Kaštų tipas (užsakymui, klasei ar produktui) Pavyzdys: <code>Skubusis pristatymas | 6.95 [+ 0.2%] | užsakymas</code>.

en: Only %s left in stock
lt: Liko tik %s

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
lt: Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

en: Only show children of the current category
lt: Rodyti tik peržiūrimos kategorijos subkategorijas

en: Only show quantity remaining in stock when low e.g. "Only 2 left in stock"
lt: Rodyti atsargų kiekį tik kai jos baigiasi, pvz., liko tik 2.

en: Option name | Additional cost [+- Percents%] | Per cost type (order, class, or item)
lt: Pavadinimas | Papildomi kaštai [+- procentai%] | Kaštų tipas (užsakymui, klasei ar produktui)

en: Optional
lt: Nebūtinas

en: Optional cost for local pickup.
lt: Atsiėmimo vietoje mokestis (neprivaloma).

en: Optional note to send the customer after purchase.
lt: Pranešimas, siunčiamas pirkėjui po apsipirkimo (neprivaloma).

en: Optionally add some text for the terms checkbox that customers must accept.
lt: Galite įrašyti tekstą šalia pirkėjo sutikimo su taisyklėmis laukelio.

en: Optionally assign categories to your products to make them easier to browse through and find in your store.
lt: Kategorijos priskyrimas jūsų produktams palengvina produktų paiešką jūsų parduotuvėje.

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
lt: Galite nustatyti, kurią mokesčių klasę gauna pristatymas. Arba palikite tuščią - pristatymo mokestis priklausys nuo krepšelio produktų.

en: Optionally enable "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) and then copy your identity token here. This will allow payments to be verified without the need for PayPal IPN.
lt: Galite įjungti "Payment Data Transfer" savo PayPal paskyroje (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) ir čia įdėti ten gautą idetifikacijos raktą. Įrašius raktą, galėsite gauti patvirtinimus apie mokėjimus nenaudojant PayPal IPN paslaugos.

en: Optionally enter the URL to a 150x50px image displayed as your logo in the upper left corner of the PayPal checkout pages.
lt: Galite įvesti nuorodą į 150x50px dydžio paveikslėlį, kuris bus rodomas kaip Jūsų logotipas viršutiniame kairiąjame PayPal atsiskaitymo lango kampe.

en: Optionally enter the name of the page style you wish to use. These are defined within your PayPal account. This affects classic PayPal checkout screens.
lt: Galite įvesti puslapio stiliaus, kurį norite naudoti, pavadinimą. Šis stilius sukuriamas Jūsų PayPal paskyroje ir veikia tik klasikiniuose PayPal atsiskaitymo languose.

en: Or, enter tax rate ID:
lt: Arba, įveskite mokesčių tarifo ID:

en: Order
lt: Užsakymas

en: Order #%1$s has been marked as refunded - PayPal reason code: %2$s
lt: Užsakymas #%s pažymėtas kaip grąžintas - PayPal klaidos kodas: %s

en: Order #%1$s has been marked on-hold due to a reversal - PayPal reason code: %2$s
lt: Užsakymas #%s pažymėtas kaip sustabdytas dėl atmesto mokėjimo - PayPal klaidos kodas: %s

en: Order #%1$s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %2$s
lt: Užsakymui #%s apmokėjimo atmetimas atšauktas. Prašome pasitikrinkite, ar gavote apmokėjimą ir atitinkamai pakeiskite šio užsakymo statusą čia: %s

en: Order #%1$s was placed on %2$s and is currently %3$s.
lt: Užsakymas #%1$s buvo atliktas %2$s ir šiuo metu yra %3$s.

en: Order #%s
lt: Užsakymas #%s

en: Order #%s has been marked paid by PayPal IPN, but was previously cancelled. Admin handling required.
lt: Užsakymas #%s yra apmokėtas per PayPal, tačiau jis buvo atšauktas prieš gaunant apmokėjimą. Prašome nustatyti koks iš tikrųjų yra šio užsakymo statusas.

en: Order &ndash; %s
lt: Užsakymas &ndash; %s

en: Order Cancelled: #{order_number}
lt: Užsakymas atšauktas: #{order_number}

en: Order Date
lt: Užsakymo data

en: Order Failed: #{order_number}
lt: Nepavykęs užsakymas: #{order_number}

en: Order ID
lt: Užsakymo ID

en: Order ID is invalid
lt: Užsakymo ID neteisingas

en: Order ID.
lt: Užsakymo ID.

en: Order Number
lt: Užsakymo numeris

en: Order Refunded: {order_number}
lt: Užsakymas grąžintas: {order_number}

en: Order Status
lt: Užsakymo statusas

en: Order Total
lt: Galutinė užsakymo suma

en: Order address indexes
lt: Užsakymų adresų indeksai

en: Order again
lt: Užsakyti dar kartą

en: Order by
lt: Rikiuoti pagal

en: Order cancelled by customer.
lt: Pirkėjas atšaukė užsakymą.

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
lt: El.laiškas apie įvykdytą užsakymą išsiunčiamas, kai užsakymo statusas pakeičiamas į Įvykdyta; tai dažniausiai reiškia, kad užsakymas pirkėjui jau išsiųstas.

en: Order created
lt: Užsakymas sukurtas

[ctx: Order date parsed by strftime]
en: %b %d, %Y @ %I:%M %p
lt: %Y-%m-%d | %G:%i (%l)

en: Order deleted
lt: Užsakymas ištrintas

en: Order details
lt: Užsakymo informacija

en: Order details manually sent to customer.
lt: Užsakymo informaciją išsiųsta pirkėjui pagal nurodymą.

en: Order draft updated.
lt: Užsakymo juodraštis atnaujintas.

en: Order fully refunded
lt: Užsakymas pilnai grąžintas

en: Order information like what was purchased, when it was purchased and where it should be sent, and
lt: Užsakymo informacija - kas ir kada buvo pirkta bei kur turi būti pristatyta, ir

en: Order is invalid
lt: Užsakymas netinkamas

en: Order item ID provided is not associated with order.
lt: Nurodytas užsakytos prekės ID nėra susietas su užsakymu

en: Order key.
lt: Užsakymo raktas.

en: Order note author.
lt: Užsakymo pastabos autorius.

en: Order note content.
lt: Užsakymo pastaba

en: Order note is required
lt: Užsakymo pastaba yra privaloma

en: Order note.
lt: Užsakymo pastaba.

en: Order notes
lt: Pastabos

en: Order number.
lt: Užsakymo numeris

en: Order number:
lt: Užsakymo numeris:

en: Order on-hold
lt: Užsakymas sustabdytas

en: Order received
lt: Užsakymas gautas

en: Order refunded emails are sent to customers when their orders are refunded.
lt: Grąžinto užsakymo el.laiškai yra siunčiami pirkėjams, kai jų užsakymai grąžinami.

en: Order restored
lt: Užsakymas atstatytas

en: Order saved.
lt: Užsakymas išsaugotas.

en: Order scheduled for: %s.
lt: Užsakymo data: %s.

en: Order sort attribute ascending or descending.
lt: Rikiuoti pagal požymius didėjančia, mažėjančia tvarka

[ctx: Order status]
en: Cancelled
lt: Atšaukta

[ctx: Order status]
en: Completed
lt: Įvykdyta

[ctx: Order status]
en: Failed
lt: Nepavykę

[ctx: Order status]
en: On hold
lt: Sustabdyta

[ctx: Order status]
en: Pending payment
lt: Laukiama apmokėjimo

[ctx: Order status]
en: Processing
lt: Vykdoma

[ctx: Order status]
en: Refunded
lt: Grąžinta

en: Order status changed by bulk edit:
lt: Užsakymo statusas buvo pakeistas masiniu redagavimu:

en: Order status changed from %1$s to %2$s.
lt: Užsakymo statusas pakeistas iš %s į %s.

en: Order status set to %s.
lt: Užsakymo statusas pakeistas į %s.

en: Order status.
lt: Užsakymo būsena.

en: Order submitted.
lt: Užsakymas pateiktas.

en: Order updated
lt: Užsakymas atnaujintas

en: Order updated and sent.
lt: Užsakymas atnaujintas ir išsiųstas.

en: Order updated.
lt: Užsakymas atnaujintas.

en: Order updates
lt: Užsakymo atnaujinimai

en: Orders
lt: Užsakymai

en: Orders (page %d)
lt: Užsakymai (puslapis %d)

en: Orders list
lt: Užsakymų sąrašas

en: Orders navigation
lt: Užsakymų navigacija

en: Orders totals.
lt: Užsakymai.

en: Oregon
lt: Oregonas

en: Orphaned variations
lt: Variantai be tėvinio produkto

en: Other
lt: Kitas

en: Other locations
lt: Kitos vietovės

en: Ounces
lt: Uncijos

en: Our bank details
lt: Mūsų banko sąskaitos duomenys

en: Our catalog of WooCommerce Extensions can be found on WooCommerce.com here: <a href="%s">WooCommerce Extensions Catalog</a>
lt: Mūsų WooCommerce įskiepių katalogą galima rasti WooCommerce.com, čia: <a href="%s">WooCommerce Extensions Catalog</a>

en: Our team members have access to this information to help fulfill orders, process refunds and support you.
lt: Ši informacija prieinama mūsų komandos nariams, kad jie galėtų vykdyti užsakymus, atlikti grąžinimus ir teikti Jums bet kokią reikiamą pagalbą.

en: Out of stock
lt: Neturime

en: Out of stock threshold
lt: Pasibaigusių atsargų riba

en: Out of stock visibility
lt: Pasibaigusių produktų matomumas

en: Outdated templates
lt: Pasenę šablonai

en: Output just the id when the operation is successful.
lt: Rodyti tik ID, kai operacija yra sėkminga.

en: Overrides
lt: Šablonus perrašantys failai

en: Owner of these keys.
lt: Šio rakto savininkas.

en: PDT payment completed
lt: PDT apmokėjimas įvykdytas

en: PHP max execution time.
lt: PHP max execution laikas.

en: PHP max input vars
lt: PHP maksimalus įvedamų simbolių kiekis

en: PHP max input vars.
lt: PHP maksimalus įvedamų simbolių kiekis

en: PHP post max size
lt: PHP įrašo maksimalus dydis

en: PHP post max size.
lt: PHP įrašo maksimalus dydis

en: PHP time limit
lt: PHP laiko limitas

en: PHP version
lt: PHP versija

en: PHP version.
lt: PHP versija

en: Page %d
lt: Puslapis %d

en: Page ID is set, but the page does not exist
lt: Puslapio ID yra sukurtas, tačiau puslapis neegzistuoja

en: Page contents: [%s]
lt: Puslapio turinys: [%s]

en: Page does not contain the shortcode.
lt: Puslapyje nėra shortcode'o: %s

en: Page not set
lt: Puslapis nenustatytas

[ctx: Page setting]
en: Cart
lt: Krepšelis

[ctx: Page setting]
en: Checkout
lt: Apmokėjimas

[ctx: Page setting]
en: My account
lt: Paskyra

[ctx: Page setting]
en: Shop base
lt: Parduotuvės bazė

[ctx: Page setting]
en: Terms and conditions
lt: Pirkimo taisyklės ir sąlygos

en: Page setup
lt: Puslapio nustatymai

[ctx: Page slug]
en: cart
lt: krepselis

[ctx: Page slug]
en: checkout
lt: apmokejimas

[ctx: Page slug]
en: my-account
lt: paskyra

[ctx: Page slug]
en: shop
lt: parduotuve

en: Page style
lt: PayPal puslapio stilius

[ctx: Page title]
en: Cart
lt: Krepšelis

[ctx: Page title]
en: Checkout
lt: Apmokėjimas

[ctx: Page title]
en: My account
lt: Paskyra

[ctx: Page title]
en: Shop
lt: Parduotuvė

en: Page visibility should be <a href="%s" target="_blank">public</a>
lt: Šio puslapio matomumas turi būti <a href="%s" target="_blank">viešas</a>

[ctx: Pagination]
en: %1$s of %2$s
lt: %1$s iš %2$s

en: Paid on %1$s @ %2$s
lt: Apmokėta %1$s @ %2$s

en: Pakistan
lt: Pakistanas

en: Pakistani rupee
lt: Pakistano rupija

en: Palestinian Territory
lt: Palestina

en: Panamanian balboa
lt: Panamos balboja

en: Papua New Guinea
lt: Papua Naujoji Gvinėja

en: Papua New Guinean kina
lt: Papua Naujosios Gvinėjos kina

en: Paraguay
lt: Paragvajus

en: Paraguayan guaran&iacute;
lt: Paragvajaus gvaranis

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Parent %s
lt: Tėvinis %s

en: Parent %s:
lt: Tėvinis %s:

en: Parent SKU
lt: Tėvinis SKU

en: Parent category
lt: Tėvinė kategorija

en: Parent category:
lt: Tėvinė kategorija:

en: Parent coupon
lt: Tėvinė nuolaida

en: Parent order ID.
lt: Tėvinio užsakymo ID.

en: Parent orders
lt: Tėviniai užsakymai

en: Parent product
lt: Tėvinis produktas

en: Parent product does not match current variation.
lt: Tėvinis produktas neatitinka esamo varianto.

en: Parent shipping class
lt: Tėvinė pristatymo klasė

en: Parent shipping class:
lt: Tėvinė pristatymo klasė:

en: Parent theme author URL
lt: Tėvinės temos autoriaus URL

en: Parent theme author URL.
lt: Tėvinės temos autoriaus URL

en: Parent theme name
lt: Tėvinės temos pavadinimas

en: Parent theme name.
lt: Tėvinės temos pavadinimas

en: Parent theme version
lt: Tėvinės temos versija

en: Parent theme version.
lt: Tėvinės temos versija

en: Partial Refund: Order {order_number}
lt: Dalinis grąžinimas: užsakymas {order_number}

en: Partial refund email heading
lt: Dalinio grąžinimo el.laško antraštė

en: Partial refund subject
lt: Dalinio grąžinimo el.laiško tema

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Password change
lt: Keisti slaptažodį

en: Password reset email has been sent.
lt: Slaptažodžio atstatymo elektroninis laiškas išsiųstas.

en: Password reset is not allowed for this user
lt: Slaptažodžio atkūrimas šiam vartotojui negalimas

en: Password reset request
lt: Slaptažodžio pakeitimo prašymas

en: Password reset request for {site_title}
lt: Slaptažodžio pakeitimo prašymas tinklalapyje {site_title}

en: Passwords do not match.
lt: Slaptažodžiai nesutampa.

en: Paused
lt: Sustabdytas

en: Pay
lt: Sumokėti

en: Pay for order
lt: Apmokėti užsakymą

en: Pay for this order
lt: Apmokėti šį užsakymą

en: Pay now
lt: Apmokėti

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
lt: Apmokėkite per PayPal

en: Pay with cash upon delivery.
lt: Apmokėti atsiimant užsakymą.

en: PayPal Standard redirects customers to PayPal to enter their payment information.
lt: Standartinis apmokėjimas per PayPal.

en: PayPal acceptance mark
lt: Ženklelis, kad priimami apmokėjimai per PayPal

en: PayPal does not support your store currency.
lt: PayPal nepalaiko Jūsų parduotuvės piniginio vieneto.

en: PayPal email
lt: PayPal el. paštas

en: PayPal email address
lt: PayPal el.pašto adresas:

en: PayPal email address:
lt: PayPal naudojamas el.paštas:

en: PayPal identity token
lt: PayPal identifikacijos raktas

en: PayPal sandbox
lt: PayPal testavimo režimas

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a <a href="%s">developer account</a>.
lt: PayPal testavimo režimas leidžia testuoti mokėjimus. Užregistruokite <a href="%s">programuotojo paskyrą</a>.

en: PayPal setup is powered by Jetpack and WooCommerce Services.
lt: PayPal nustatymai atliekami naudojant Jetpack ir WooCommerce Services.

en: PayPal uses this method of communicating when sending back transaction information.
lt: Šį metodą naudoja PayPal, juo atsiunčiama transakcijų informacija.

en: PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
lt: PayPal tikrina adresus, todėl įjungus šį nustatymą, gali įvykti klaidų (rekomenduojame šios funkcijos nenaudoti).

en: Payer PayPal address
lt: Mokėtojo PayPal adresas

en: Payer first name
lt: Mokėtojo vardas

en: Payer last name
lt: Mokėtojo pavardė

en: Paying customer
lt: Pirkęs pirkėjas

en: Payment
lt: Apmokėjimas

en: Payment %s via IPN.
lt: Mokėjimas %s per IPN.

en: Payment action
lt: Apmokėjimo veiksmas

en: Payment authorized. Change payment status to processing or complete to capture funds.
lt: Apmokėjimas autorizuotas. Pakeiskite mokėjimo būklę į "Vykdomas" arba "Įvykdytas" kad apmokėjimas būtų pabaigtas.

en: Payment complete event failed.
lt: Mokėjimo įvykdymo veiksmas nepavyko.

en: Payment could not captured - Auth ID: %1$s, Status: %2$s
lt: Apmokėjimas nepavyko. Auth ID: %1$s, Status: %2$s

en: Payment could not captured: %s
lt: Apmokėjimas nepavyko: %s

en: Payment for cancelled order %s received
lt: Gautas apmokėjimas už atšauktą užsakymą: %s

en: Payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
lt: Apmokėti užsakymo #%1$s (pirkėjas %2$s) nepavyko. Užsakymo informacija:

en: Payment for order %s refunded
lt: Mokėjimas už užsakymą %s grąžintas

en: Payment for order %s reversed
lt: Apmokėjimas už užsakymą #%s atmestas

en: Payment gateway
lt: Apmokėjimo tarpininkas

en: Payment gateway ID.
lt: Tarpininko ID

en: Payment gateway description on checkout.
lt: Apmokėjimo tarpininko aprašymas tinklalapyje

en: Payment gateway enabled status.
lt: Įjungto mokėjimo būdo statusas.

en: Payment gateway method description.
lt: Mokėjimo būdo aprašymas.

en: Payment gateway method title.
lt: Mokėjimo būdo pavadinimas.

en: Payment gateway settings.
lt: Mokėjimo būdo nustatymai.

en: Payment gateway sort order.
lt: Apmokėjimo būdų rikiavimas

en: Payment gateway title on checkout.
lt: Apmokėjimo tarpininko pavadinimas tinklalapyje

en: Payment gateways can use cURL to communicate with remote servers to authorize payments, other plugins may also use it when communicating with remote services.
lt: Mokėjimų tarpininkai gali naudoti cURL nuotoliniam ryšiui su serveriais kai autorizuojami mokėjimai, taip pat cURL gali naudoti ir kai kurie įskiepiai.

en: Payment method ID and title are required
lt: Mokėjimo būdo ID ir pavadinimas yra privalomi

en: Payment method ID.
lt: Apmokėjimo būdo ID.

en: Payment method deleted.
lt: Apmokėjimo būdas ištrintas.

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
lt: Mokėjimo būdo aprašymas - pirkėjas jį matys atsiskaitymo metu.

en: Payment method description that the customer will see on your website.
lt: Apmokėjimo būdo aprašymas, kurį pirkėjas matys Jūsų tinklalapyje.

en: Payment method successfully added.
lt: Mokėjimo būdas sėkmingai pridėtas.

en: Payment method title.
lt: Apmokėjimo būdo pavadinimas.

en: Payment method:
lt: Mokėjimo būdas:

en: Payment methods
lt: Mokėjimo būdai

en: Payment mode
lt: Mokėjimo režimas

en: Payment of %1$s was captured - Auth ID: %2$s, Transaction ID: %3$s
lt: %1$s: apmokėjimas pavyko. Auth ID: %2$s, Transaction ID: %3$s

en: Payment pending (%s).
lt: Laukiama apmokėjimo: %s

en: Payment to be made upon delivery.
lt: Apmokėjimas atliekamas pristatant.

en: Payment via
lt: Apmokėta per

en: Payment via %s
lt: Sumokėta per %s

en: Payment was declined - please try another card.
lt: Apmokėjimas atmestas - prašome pabandyti naudoti kitokią kortelę

en: Payment was declined - the customer need to try another card.
lt: Apmokėjimas atmestas - pirkėjas turi pabandyti naudoti kitokią kortelę

en: Payment was declined by Simplify Commerce.
lt: Simplify Commerce atmetė apmokėjimą

en: Payments
lt: Mokėjimai

en: Pending
lt: Laukiantis

en: Pending orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
lt: Atšaukti užsakymai yra neapmokėti, juos galėjo atšaukti pirkėjas. Tokie užsakymai po nustatyto laiko bus perkelti į šiukšlinę.

en: Pending payment <span class="count">(%s)</span> | Pending payment <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Laukiama apmokėjimo <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Laukiama apmokėjimo <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Laukiama apmokėjimo <span class="count">(%s)</span>

en: Pennsylvania
lt: Pensilvanija

en: Per class: Charge shipping for each shipping class individually
lt: Kiekvienai klasei: pristatymo kaina skaičiuojama kiekvienai pristatymo klasei atskirai

en: Per order: Charge shipping for the most expensive shipping class
lt: Kiekvienam užsakymui: pristatymo kaina skaičiuojama brangiausiai pristatymo klasei

en: Percentage discount
lt: Procentinė nuolaida

en: Percentage of cart total
lt: Procentinis dydis nuo krepšelio vertės

en: Perfect
lt: Puikus

en: Period
lt: Laikotarpis

en: Permanently deleted %s
lt: Visam laikui ištrintas %s

en: Permanently deleted customer
lt: Visam laikui ištrintas pirkėjas

en: Permanently deleted order note
lt: Visam laikui ištrinta užsakymo pastaba

en: Permission #%d not found.
lt: Leidimas #%d nerastas.

en: Permission ID
lt: Leidimo ID

en: Permissions
lt: Prieigos teisės:

en: Permissions is missing.
lt: Trūksta leidimo.

en: Personal data removed.
lt: Asmeniniai duomenys ištrinti.

en: Personal data retention
lt: Asmeninių duomenų saugojimas

en: Personal data within order %s has been retained.
lt: Pirkėjo asmeniniai duomenys užsakyme Nr. %s buvo išlaikyti.

en: Peruvian nuevo sol
lt: Peru naujasis solis

en: Philippine peso
lt: Filipinų pesas

en: Philippines
lt: Filipinai

en: Phone
lt: Telefonas

en: Phone Number
lt: Telefono numeris

en: Phone number.
lt: Telefono numeris.

en: Pitcairn
lt: Pitkerno salos

en: Place order
lt: Apmokėti

en: Place the payment gateway in sandbox mode using sandbox API keys (real payments will not be taken).
lt: Įjunkite apmokėjimo operatorių testavimo režimu, naudojant testinius API raktus (tikri pinigai nebus nuskaičiuoti),

en: Placeholder
lt: Paskirtoji vieta

en: Placeholder image
lt: Laikinas paveikslėlis

en: Placeholder text to be displayed in text inputs.
lt: Pavyzdinis tekstas, rodomas teksto laukuose.

en: Plain text
lt: Paprastasis tekstas

en: Plain text template
lt: Paprastojo teksto šablonas

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
lt: Pasirinkite produktą, kurį norite įsidėti į krepšelį&hellip;

en: Please choose product options&hellip;
lt: Pasirinkite &hellip;

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
lt: Pasirinkite, kiek produktų norite įsidėti į krepšelį&hellip;

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
lt: Prašome šią informaciją nukopijuoti ir pateikti savo pranešime, kai prašysite mūsų pagalbos.

en: Please enter a coupon code.
lt: Prašome įvesti nuolaidos kodą.

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
lt: Įveskite priešdėlį, kuris bus naudojamas generuojant sąskaitos numerius. Jei savo PayPal paskyrą naudojate surinkti apmokėjimams keliose e-parduotuvėse, įsitikinkite, kad priešdėlis kiekvienoje jų unikalus, nes PayPal nepriima užsakymų, kurie turi vienodus sąskaitų numerius.

en: Please enter a stronger password.
lt: Prašome įvesti stipresnį slaptažodį.

en: Please enter a valid account username.
lt: Prašome įvesti tinkamą paskyros vartotojo vardą.

en: Please enter a valid email address
lt: Prašome įvesti tinkamą el.pašto adresą.

en: Please enter a valid order ID
lt: Įveskite tinkamą užsakymo ID

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
lt: Įveskite teisingą pašto kodą.

en: Please enter an account password.
lt: Įveskite paskyros slaptažodį.

en: Please enter an address to continue.
lt: Prašome įvesti adresą kad galėtumėte tęsti.

en: Please enter in a value less than the regular price.
lt: Prašome įvesti sumą, mažesnę nei reguliari kaina.

en: Please enter in country code with two capital letters.
lt: Prašome įvesti šalies kodą - dvi didžiąsias raides.

en: Please enter in decimal (%s) format without thousand separators.
lt: Prašome įvesti norimą dešimtųjų (%s) rodymo formatą, be tūkstančių skirtuko.

en: Please enter in monetary decimal (%s) format without thousand separators and currency symbols.
lt: Prašome įvesti piniginio vieneto dešimtųjų (%s) rodymo formatą be tūkstančių skirtuko ir be piniginio vieneto simbolio.

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
lt: Įveskite savo PayPal el. pašto adresą; to reikia norint priimti apmokėjimą.

en: Please enter your current password.
lt: Prašome įvesti savo dabartinį slaptažodį.

en: Please enter your password.
lt: Įveskite savo slaptažodį.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
lt: Įveskite savo duomenis, kad pamatytumėte galimus apmokėjimo būdus.

en: Please fill out all password fields.
lt: Prašome užpildyti visus slaptažodžio laukelius.

en: Please log in to your account below to continue to the payment form.
lt: Norėdami tęsti apmokėjimą, prisijunkite prie savo paskyros (žr. žemiau).

en: Please make sure your card details have been entered correctly and that your browser supports JavaScript.
lt: Prašome patikrinti, ar tikrai teisingai įvedėte kortelės duomenis, bei ar Jūsų naršyklė palaiko JavaScript.

en: Please provide a valid email address.
lt: Prašome įvesti galiojantį el.pašto adresą.

en: Please rate the product.
lt: Prašome įvertinti produktą.

en: Please re-enter your password.
lt: Prašome pakartoti savo slaptažodį.

en: Please read and accept the terms and conditions to proceed with your order.
lt: Prašome perskaityti ir sutikti su taisyklėmis ir sąlygomis, kad galėtume vykdyti Jūsų užsakymą.

en: Please see the <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">PayPal Privacy Policy</a> for more details.
lt: Norint gauti daugiau informacijos, prašome peržiūrėti <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">PayPal privatumo politiką</a>.

en: Please select a rating
lt: Pasirinkite įvertinimą

en: Please select some items.
lt: Pasirinkite produktus.

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
lt: Pasirinkite produkto savybes prieš pridėdami šį produktą į savo krepšelį.

en: Please send a check to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
lt: Siųskite savo čekį adresu: Pavadinimas/Vardas Pavardė, Adresas, Miestas, Pašto kodas.

en: Please upload or provide the link to a valid CSV file.
lt: Prašome įkelti arba įrašyti nuorodą į tinkamą CSV failą.

en: Please, provide an attribute name.
lt: Prašome įvesti požymio pavadinimą.

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Plus %d other note | Plus %d other notes
lt[0]: Dar %d kita pastaba
lt[1]: Dar %d kitos pastabos
lt[2]: Dar %d kitų pastabų

en: Poland
lt: Lenkija

en: Polish z&#x142;oty
lt: Lenkijos zlotas

en: Popular tags
lt: Populiarios žymos

en: Popularity (sales)
lt: Populiarumas (pagal pardavimus)

en: Portugal
lt: Portugalija

en: Position
lt: Pozicija

en: Post Type Counts
lt: Įrašų tipų kiekiai

en: Postal code.
lt: Pašto kodas.

en: Postcode
lt: Pašto kodas

en: Postcode / ZIP
lt: Pašto kodas

en: Postcode / ZIP.
lt: Pašto kodas.

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) and ranges for numeric postcodes (e.g. 12345...12350) can also be used.
lt: Pašto kodai, kuriems priklauso ši taisyklė. Naudokite kabliataškį (;) reikšmėms atskirti. Palikite tuščią, kad būtų įtraukti visi kodai. Taip pat galite naudoti pakeitimo simbolius (*) bei ruožus skaitiniams kodams (pvz. 12345...12350).

en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
lt: Įrašai su žymomis &ldquo;%s&rdquo;

en: Pound sterling
lt: Svaras sterlingų

en: Pounds
lt: Svarai

en: Pre-discount:
lt: Be nuolaidos:

en: Prefecture
lt: Prefektūra

en: Premium support
lt: Mokama pagalba

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Previous (arrow left)
lt: Buvęs (rodyklė į kairę)

en: Previous page
lt: Ankstesnis puslapis

en: Price
lt: Kaina

en: Price display suffix
lt: Kainos priešdėlis:

en: Price formatted in HTML.
lt: Kaina HTML formatu.

en: Price:
lt: Kaina:

en: Prices
lt: Kainos

en: Prices entered with tax
lt: Kainos su mokesčiais

en: Pricing
lt: Kainos

en: Priority
lt: Pirmenybė

en: Privacy page
lt: Privatumo politikos puslapis

en: Privacy policy
lt: Privatumo politika

en: Private key
lt: Privatusis raktas

en: Private note
lt: Privati pastaba

en: Proceed to PayPal
lt: Apmokėti per PayPal

en: Proceed to checkout
lt: Tęsti atsiskaitymą

en: Process payments and prevent fraud
lt: Priimti mokėjimus ir saugotis nuo apgavysčių

en: Processing
lt: Vykdomas

en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Vykdoma <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Vykdoma <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Vykdoma <span class="count">(%s)</span>

en: Processing order
lt: Užsakymas vykdomas

en: Product
lt: Produktas

[ctx: Product Attribute]
en: Product %s
lt: Produktas %s

en: Product Catalog
lt: Produktų katalogas

en: Product Categories
lt: Produktų kategorijos

en: Product Export
lt: Produkto eksportas

en: Product ID or SKU is required
lt: Būtinas produkto ID arba SKU

en: Product ID or SKU is required.
lt: Būtinas produkto ID arba kodas.

en: Product ID provided does not match this line item
lt: Pateiktas produkto ID neatitinka šios prekės

en: Product ID.
lt: Produkto ID.

en: Product IDs
lt: Produktų ID

en: Product Images
lt: Produkto paveikslėliai

en: Product Import
lt: Produkto importas

en: Product SKU.
lt: Produkto kodas.

en: Product Search
lt: Produktų paieška

en: Product Tag Cloud
lt: Produktų žymų debesis

en: Product Title
lt: Produkto pavadinimas

en: Product Type
lt: Produkto tipas

en: Product URL
lt: Produkto URL

en: Product URL.
lt: Produkto URL.

en: Product attribute base
lt: Produkto atributo bazė

en: Product backorder
lt: Produkto išankstinis užsakymas

en: Product categories
lt: Produkto kategorijos

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top-right of this page.
lt: Čia galite tvarkyti parduotuvės kategorijas. Norėdami keisti jų išdėstymą lankytojams matomoje dalyje, galite jas perstumdyti. Paspauskite Ekrano nustatymai, jei norite matyti didesnį kategorijų sąrašą.

en: Product categories that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
lt: Produktų kategorijos, kurioms taikoma ši nuolaida, arba kurioms priklausantys produktai turi būti krepšelyje, kad būtų pritaikyta Fiksuota krepšelio nuolaida.

en: Product categories that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
lt: Produktų kategorijos, kurioms netaikoma ši nuolaida, arba kurioms priklausantys produktai negali būti krepšelyje, jei norima, kad būtų pritaikyta Fiksuota krepšelio nuolaida.

en: Product category base
lt: Produkto kategorijos bazė

en: Product category parent is invalid
lt: Netinkama tėvinė kategorija

en: Product count
lt: Produktų Skaičius

en: Product created
lt: Produktas sukurtas

en: Product creation failed, could not find original product: %s
lt: Produkto sukūrimas nepavyko, nerastas originalus produktas: %s

en: Product data
lt: Produkto duomenys

en: Product deleted
lt: Produktas ištrintas

en: Product description
lt: Produkto aprašymas

en: Product description.
lt: Produkto aprašymas.

en: Product dimensions.
lt: Produkto matmenys.

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
lt: Produkto juodraštis atnaujintas. <a target="_blank" href="%s">Peržiūrėti produktą</a>

en: Product external URL. Only for external products.
lt: Išorinis produkto URL. Tik išoriniams produktams.

en: Product external button text. Only for external products.
lt: Šis tekstas bus rodomas ant mygtuko, vedančio į išorinį produktą.

en: Product gallery
lt: Produkto galerija

en: Product height (%s).
lt: Produkto aukštis (%s).

en: Product image
lt: Produkto nuotrauka

en: Product images
lt: Produkto paveikslėliai

en: Product is invalid.
lt: Netinkamas produktas.

en: Product length (%s).
lt: Produkto ilgis (%s).

en: Product low in stock
lt: Liko nedidelis kiekis

en: Product name
lt: Produkto pavadinimas

en: Product name.
lt: Produkto pavadinimas.

en: Product out of stock
lt: Produkto neturime

en: Product parent ID.
lt: Tėvinio produkto ID.

en: Product permalinks
lt: Produkto nuorodos sandara

en: Product price.
lt: Produkto kaina.

en: Product promotion
lt: Produktų reklama

en: Product properties should not be accessed directly.
lt: Produkto savybės neturėtų būti tiesiogiai prieinamos.

en: Product published. <a href="%s">View Product</a>
lt: Produktas paskelbtas. <a href="%s">Peržiūrėti produktą</a>

[ctx: Product quantity input tooltip]
en: Qty
lt: Kiekis

en: Product quantity is required.
lt: Produktų kiekis yra privalomas.

en: Product quantity must be a positive float.
lt: Produkto kiekis turi būti teigimas skaičius

en: Product ratings
lt: Produktų įvertinimai

en: Product regular price.
lt: Įprasta produkto kaina.

en: Product restored
lt: Produktas atstatytas

en: Product review field exceeds maximum length allowed.
lt: Produkto atsiliepimo laukas yra didesnis nei leidžiamas maksimalus ilgis.

en: Product sale price.
lt: Produkto akcijinė kaina.

en: Product saved.
lt: Produktas išsaugotas.

en: Product scheduled for: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Preview product</a>
lt: Produktas bus paskelbtas: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Peržiūrėti produktą</a>

en: Product search
lt: Produktų paieška

en: Product shipping class parent is invalid
lt: Produkto pristatymo tėvinė klasė yra netinkama

en: Product shipping classes
lt: Produkto pristatymo klasės

en: Product short description
lt: Trumpas produkto aprašymas

en: Product short description.
lt: Produkto trumpas aprašymas.

en: Product slug.
lt: Produkto nuoroda (slug).

en: Product status (post status).
lt: Produkto (įrašo) būsena.

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
lt: Produktas pateiktas. <a target="_blank" href="%s">Peržiūrėti produktą</a>

en: Product tag base
lt: Produkto žymos bazė

en: Product tags
lt: Produkto žyma

en: Product transients cleared
lt: Produkto laikini duomenys išvalyti

en: Product type.
lt: Produkto tipas.

en: Product updated
lt: Produktas atnaujintas

en: Product updated.
lt: Produktas atnaujintas.

en: Product updated. <a href="%s">View Product</a>
lt: Produktas atnaujintas <a href="%s">Peržiūrėti produktą</a>

en: Product variations
lt: Produkto variantai

en: Product weight (%s).
lt: Produkto svoris (%s).

en: Product width (%s).
lt: Produkto plotis (%s).

en: Products
lt: Produktai

en: Products by Rating
lt: Produktai pagal įvertinimą

en: Products list
lt: Produktų sąrašas

en: Products navigation
lt: Produktų navigacija

en: Products per row
lt: Produktai eilutėje

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
lt: Produktai su žymomis &ldquo;%s&rdquo;

en: Products that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
lt: Produktai, kuriems taikoma ši nuolaida, arba kurie turi būti krepšelyje, kad būtų pritaikyta Fiksuota krepšelio nuolaida.

en: Products that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
lt: Produktai, kuriems nebus taikoma ši nuolaida, arba kurie negali būti krepšelyje, jei norima, kad būtų pritaikyta Fiksuota krepšelio nuolaida.

en: Products totals.
lt: Produktai.

en: Profile &rarr;
lt: Profilis &rarr;

en: Protect your store from unauthorized access.
lt: Apsaugokite savo parduotuvę nuo neleistino priėjimo.

en: Provided order currency is invalid.
lt: Užsakyme pateiktas piniginis vienetas yra neteisingas

en: Province
lt: Provincija

en: Public key
lt: Viešasis raktas

en: Publish your product!
lt: Paskelbkite savo produktą!

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Puerto Rico
lt: Puerto Rikas

en: Purchase
lt: Pirkti

en: Purchase note
lt: Pirkimo pastaba

en: Purchased Downloads
lt: Nupirkti atsisiuntimai

en: QRCode
lt: QR kodas

en: Qatar
lt: Kataras

en: Qatari riyal
lt: Kataro rialas

en: Qty
lt: Kiekis

en: Quantity
lt: Kiekis

[ctx: Quantity in stock]
en: Stock
lt: Atsargos

en: Quantity of orders made by the customer.
lt: Pirkėjo užsakymų kiekis.

en: Quantity ordered.
lt: Užsakytas kiekis.

en: Queensland
lt: Kvinslandas

en: Query type
lt: Užklausos tipas

en: REST API enabled?
lt: Ar tinklalapyje įjungtas REST API?

en: REST API version used in the webhook deliveries.
lt: REST API versija, naudojama ryšiams su išorinėmis programomis.

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Rate
lt: Tarifas

en: Rate %
lt: Tarifas %

en: Rate code
lt: Tarifo kodas

en: Rate name
lt: Tarifo pavadinimas

en: Rate&hellip;
lt: Įvertinti&hellip;

en: Rate&nbsp;%
lt: Tarifas&nbsp;%

en: Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer rating | Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer ratings
lt[0]: Įvertinimas: %1$s iš 5 (viso įvertinimų: %2$s)
lt[1]: Įvertinimas: %1$s iš 5 (viso įvertinimų: %2$s)
lt[2]: Įvertinimas: %1$s iš 5 (viso įvertinimų: %2$s)

en: Rated %s out of 5
lt: Įvertinimas: %s iš 5

en: Rates will be configurable and taxes will be calculated during checkout.
lt: Tarifus galėsite nustatyti, mokesčiai pirkėjui bus apskaičiuoti apmokėjimo metu.

en: Rating
lt: Įvertininimas

en: Re-enter new password
lt: Naujas slaptažodis (dar kartą)

en: Read
lt: Peržiūrėti

en: Read all about it
lt: Sužinokite daugiau

en: Read more
lt: Daugiau

en: Read more about Storefront
lt: Plačiau apie Storefront

en: Read more about what we collect.
lt: Skaitykite daugiau apie tai kokius duomenis mes renkame.

en: Read/Write
lt: Peržiūrėti ir atnaujinti

en: Ready to start selling something awesome?
lt: Pasiruošę parduoti kažką nuostabaus?

en: Ready!
lt: Paruošta!

en: Reason for failure
lt: Nesėkmės priežastis

en: Reason for refund (optional):
lt: Grąžinimo priežastis (nebūtina)

en: Reason for refund.
lt: Grąžinimo priežastis.

en: Reasons you'll love Jetpack
lt: Daugiau priežasčių kodėl Jums patiks Jetpack

en: Recalculate
lt: Perskaičiuoti

en: Recalculate totals? This will calculate taxes based on the customers country (or the store base country) and update totals.
lt: Perskaičiuoti visas sumas? Bus perskaičiuoti visi numatyti mokesčiai pagal pirkėjo ar parduotuvės vietovę ir pilnai atnaujintos visos sumos.

en: Receiver email
lt: Gavėjo el. paštas

en: Recent Product Reviews
lt: Naujausi produktų įvertinimai

en: Recent Viewed Products
lt: Neseniai peržiūrėti produktai

en: Recent orders
lt: Naujausi užsakymai

en: Recent reviews
lt: Naujausi atsiliepimai

en: Recently Viewed Products
lt: Nesenai peržiūrėtos prekės

en: Recipient(s)
lt: Gavėjas (-ai)

en: Recommended
lt: Rekomenduojama

en: Recount terms
lt: Perskaičiuoti terminus

en: Recurrence
lt: Pasikartojimas

en: Redirect only
lt: Tik peradresavimas

en: Redirect to the cart page after successful addition
lt: Perkelti į krepšelio puslapį po sėkmingo produkto pridėjimo

en: Reduced rate%sZero rate
lt: Sumažintas tarifas%sNulinis tarifas

en: Refresh stats
lt: Atnaujinti statistiką

en: Refreshed stats for %s
lt: Atnaujinta statistika: %s

en: Refund
lt: Grąžinti

en: Refund #%1$s - %2$s
lt: Grąžinti #%1$s - %2$s

en: Refund #%1$s - %2$s by %3$s
lt: Grąžinimas #%1$s - %2$s (atliko %3$s)

en: Refund %1$s via %2$s
lt: Grąžinti %1$s per %2$s

en: Refund %s manually
lt: Grąžinti %s ne automatiniu būdu

en: Refund &ndash; %s
lt: Grąžinti &ndash; %s

en: Refund ID.
lt: Grąžinimo ID

en: Refund amount
lt: Grąžinimo suma

en: Refund amount is required.
lt: Grąžinimo suma yra privaloma

en: Refund amount must be greater than zero.
lt: Grąžinimo suma turi būti didesnė už 0.

en: Refund amount must be positive.
lt: Grąžinimo suma turi būti teigiamas skaičius

en: Refund amount.
lt: Grąžinama suma.

en: Refund failed.
lt: Grąžinimas nepavyko

en: Refund reason.
lt: Užsakymo grąžinimo priežastis.

en: Refund total.
lt: Gražinta iš viso.

en: Refund was declined.
lt: Grąžinimas nepriimtas.

en: Refunded
lt: Grąžinta

en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s
lt: Grąžinta %s - Grąžinimo ID: %s

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Grąžinta <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Grąžinta <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Grąžinta <span class="count">(%s)</span>

en: Refunded order
lt: Grąžintas užsakymas

en: Refunds
lt: Grąžinimai

en: Regenerate
lt: Pergeneruoti

en: Regenerate download permissions
lt: Sukurti parsisiuntimų prieigas

en: Regenerate shop thumbnails
lt: Pergeneruoti produktų nuotraukas

en: Region
lt: Regionas

en: Region(s)
lt: Regionas (-ai)

en: Register
lt: Registruotis

en: Registration privacy policy
lt: Žinutė rodoma registruojantis

en: Regular price
lt: Reguliari kaina

en: Regular price (%s)
lt: Įprasta kaina (%s)

en: Related products
lt: Panašūs produktai

en: Relevance
lt: Panašumas

en: Remember me
lt: Prisiminti mane

en: Remote GET response.
lt: Nuotolinė GET funkcija

en: Remote GET successful?
lt: Remote GET pavyko?

en: Remote POST response.
lt: Remote POST atsakas.

en: Remote POST successful?
lt: Remote POST pavyko?

en: Remote get
lt: Nuotolinė GET funkcija

en: Remote post
lt: Nuotolinis įrašas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Remove access to downloads
lt: Panaikinti prieigą prie parsisiuntimų

en: Remove filter
lt: Pašalinti filtrą

en: Remove image
lt: Pašalinti paveikslėlį

en: Remove personal data
lt: Pašalinti asmeninius duomenis

en: Remove personal data from orders
lt: Ištrinti asmeninius duomenis iš užsakymų

en: Remove product image
lt: Pašalinti produkto nuotrauką

en: Remove selected account(s)
lt: Ištrinti pažymėtas banko sąskaitas

en: Remove selected row(s)
lt: Ištrinti pasirinktas eilutes

en: Remove this attribute?
lt: Pašalinti šį atributą?

en: Remove this image
lt: Pašalinti šį paveiksliuką

en: Remove this item
lt: Pašalinti šį produktą

en: Remove this item meta?
lt: Pašalinti šio produkto informaciją?

en: Removed access to downloadable files.
lt: Prieiga prie atsisiunčiamų failų pašalinta.

en: Removed customer "%s"
lt: Pašalintas pirkėjas "%s"

en: Removed personal data from %d order. | Removed personal data from %d orders.
lt[0]: Asmeniniai duomenys pašalinti iš %d užsakymo.
lt[1]: Asmeniniai duomenys pašalinti iš %d užsakymų.
lt[2]: Asmeniniai duomenys pašalinti iš %d užsakymų.

en: Removed personal data from order %s.
lt: Asmeniniai duomenys iš užsakymo Nr. %s buvo pašalinti.

en: Render response in a particular format.
lt: Rodyti atsakymą tam tikru formatu.

en: Renew
lt: Atnaujinti

en: Report a bug
lt: Pranešti apie klaidą

en: Report period.
lt: Ataskaitos periodas.

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: Request body.
lt: Užklausos turinys.

en: Request headers.
lt: Užklausos antraštė

en: Required
lt: Privalomas

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
lt: Reikšmė turi būti "true", nes ištekliai negali būti ištrinti.

en: Resend new order notification
lt: Dar kartą išsiųsti pranešimą apie naują užsakymą

en: Reset
lt: Atstatyti

en: Reset capabilities
lt: Atkurti galimybes

en: Reset password
lt: Atkurti slaptažodį

en: Reset usage tracking
lt: Atstatyti vartotojų sekimą

en: Resource cannot be created.
lt: Išteklius negali būti sukurtas.

en: Resource does not exist.
lt: Išteklių nėra.

en: Resource does not support trashing.
lt: Išteklius negalii būti ištrintas.

en: Respond to your requests, including refunds and complaints
lt: Atsakyti į jūsų užklausas, įskaitant grąžinimus ir nusiskundimus

en: Restock refunded items
lt: Atstatyti grąžintų prekių atsargų kiekį

en: Retain cancelled orders
lt: Saugoti atšauktus užsakymus

en: Retain completed orders
lt: Saugoti atliktus užsakymus

en: Retain failed orders
lt: Saugoti nepavykusius užsakymus

en: Retain inactive accounts
lt: Saugoti neaktyvias paskyras

en: Retain pending orders
lt: Saugoti laukiančius užsakymus

en: Return to cart
lt: Grįžti į krepšelį

en: Return to emails
lt: Grįžti į el. laiškus

en: Return to payments
lt: Grįžti į mokėjimus

en: Return to shop
lt: Grįžti į parduotuvę

en: Returning customer?
lt: Registruotas pirkėjas?

en: Reunion
lt: Reunjonas

en: Reversal cancelled for order #%s
lt: Apmokėjimo atmetimas užsakymui #%s atšauktas

en: Review Settings
lt: Peržiūrėti nustatymus

en: Review content.
lt: Peržiūrėti.

en: Review rating (0 to 5).
lt: Atsiliepimo įvertinimas (0-5).

en: Reviewer email.
lt: Atsiliepimo autoriaus el. paštas.

en: Reviewer name.
lt: Atsiliepimo autoriaus vardas.

en: Reviews
lt: Atsiliepimai

en: Reviews (%d)
lt: Atsiliepimai (%d)

en: Reviews average rating.
lt: Vidutinis atsiliepimų įvertinimas.

en: Reviews can only be left by "verified owners"
lt: Atsiliepimus rašyti gali tik "tikri" pirkėjai

en: Reviews totals.
lt: Atsiliepimai.

en: Revoke
lt: Atšaukti

en: Revoke API key
lt: Atšaukti API raktą

en: Revoke access
lt: Atšaukti prieigą

en: Revoke key
lt: Atšaukti API raktą

en: Rhode Island
lt: Rod Ailandas

en: Right
lt: Dešinėje

en: Right with space
lt: Dešinėje su tarpu

en: Roles successfully reset
lt: Rolės sėkmingai atkurtos

en: Romania
lt: Rumunija

en: Romanian leu
lt: Rumunijos lėja

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
lt: Suapvalinti bendrą mokesčių sumą, o ne kiekvieną eilutę

en: Rounding
lt: Apvalinimas

en: Routing number
lt: Banko sąskaitos numeris

en: Rows per page
lt: Eilutės puslapyje

en: Run
lt: Vykdyti

en: Run the Setup Wizard
lt: Paleisti nustatymų vedlį

en: Run the importer
lt: Pradėti importą

en: Run the updater
lt: Paleisti atnaujinimą

en: Russia
lt: Rusija

en: Russian ruble
lt: Rusijos rublis

en: Rwanda
lt: Ruanda

en: Rwandan franc
lt: Ruandos frankas

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
lt: San Tomė ir Prinsipė

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe dobra
lt: San Tomės ir Prinicipės dobra

en: SKU
lt: Prekės kodas

en: SKU %s
lt: Kodas %s

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
lt: Tai unikalus produkto ar paslaugos kodas.

en: SKU:
lt: Produkto kodas:

en: SSL forced?
lt: Įjungtas SSL?

en: SUHOSIN installed
lt: SUHOSIN instaliuotas

en: Saint Barth&eacute;lemy
lt: Šv. Bartolomėjaus sala

en: Saint Helena
lt: Šv. Elenos sala

en: Saint Helena pound
lt: Šv. Helenos svaras

en: Saint Kitts and Nevis
lt: Sent Kitsas ir Nevis

en: Saint Lucia
lt: Sent Lusija

en: Saint Martin (Dutch part)
lt: San Martenas (olandų dalis)

en: Saint Martin (French part)
lt: San Martenas (prancūzų dalis)

en: Saint Pierre and Miquelon
lt: Sen Pjeras ir Mikelonas

en: Saint Vincent and the Grenadines
lt: Sent Vinsentas ir Grenadinai

en: Sale
lt: Akcija

en: Sale end date
lt: Akcijos pabaiga

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
lt: Akcijos pabaigos data (YYYY-MM-DD formatu arba palikite tuščią)

en: Sale price
lt: Akcijinė kaina

en: Sale price (%s)
lt: Išpardavimo kaina (%s)

en: Sale price dates
lt: Akcijos datos

en: Sale start date
lt: Akcijos pradžia

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
lt: Akcijos pradžios data (YYYY-MM-DD formatu arba palikite tuščią)

en: Sale!
lt: Akcija!

en: Sales
lt: Pardavimai

en: Sales amount
lt: Pardavimai

en: Sales by category
lt: Pardavimai pagal kategoriją

en: Sales by date
lt: Pardavimai pagal datą

en: Sales by product
lt: Pardavimai pagal produktą

en: Sales reports
lt: Pardavimų ataskaitos

en: Same as parent
lt: Kaip ir tėvinis

en: Samoan t&#x101;l&#x101;
lt: Samoa Tala

en: Sample:
lt: Pavyzdys:

en: San Marino
lt: San Marinas

en: Sandbox
lt: Testavimo režimas

en: Sandbox API password
lt: Testavimo režimo API slaptažodis

en: Sandbox API signature
lt: Testavimo režimo API parašas

en: Sandbox API username
lt: Testavimo režimo API vartotojo vardas

en: Sandbox private key
lt: Testavimo režimo privatusis raktas

en: Sandbox public key
lt: Testavimo režimo viešasis raktas

en: Saudi Arabia
lt: Saudo Arabija

en: Saudi riyal
lt: Saudo Arabijos rialas

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Save address
lt: Išsaugoti adresą

en: Save attributes
lt: Išsaugoti atributus

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Save changes before changing page?
lt: Išsaugoti pakeitimus prieš keičiant puslapį?

en: Save shipping classes
lt: Išsaugoti pristatymo klases

en: Save to account
lt: Išsaugoti paskyroje

en: Save webhook
lt: Išsauogti webhook'ą

en: Schedule
lt: Suplanuoti akcijos laikotarpį

en: Scheduled Action
lt: Suplanuotas veiksmas

en: Scheduled Actions
lt: Suplanuoti veiksmai

en: Scheduled Date
lt: Suplanuota data

en: Search
lt: Tik paieška

en: Search %s
lt: Ieškoti %s

en: Search Scheduled Actions
lt: Ieškoti suplanuotų veiksmų

en: Search categories
lt: Ieškoti kategorijų

en: Search coupons
lt: Ieškoti nuolaidų

en: Search customers
lt: Ieškoti tarp pirkėjų

en: Search for a downloadable product&hellip;
lt: Ieškoti parsisiunčiamo produkto&hellip;

en: Search for a product&hellip;
lt: Ieškoti produkto&hellip;

en: Search for a user&hellip;
lt: Ieškoti vartotojo&hellip;

en: Search for:
lt: Ieškoti:

en: Search key
lt: Rakto paieška

en: Search orders
lt: Ieškoti užsakymų

en: Search products
lt: Ieškoti produktų

en: Search products&hellip;
lt: Ieškoti prekių&hellip;

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
lt: Paieškos rezultatai pagal &ldquo;%s&rdquo;

en: Search results only
lt: Tik paieškos rezultatuose

en: Search results: &ldquo;%s&rdquo;
lt: Paieškos rezultatai: &ldquo;%s&rdquo;

en: Search shipping classes
lt: Ieškoti pristatymo klasių

en: Search tags
lt: Ieškoti žymų

en: Search webhooks
lt: Ieškoti webhook'ų

en: Search&hellip;
lt: Ieškoti&hellip;

en: Secret
lt: Slaptas

en: Secure checkout
lt: Saugus apmokėjimas

en: Secure connection (HTTPS)
lt: Saugus prisijungimas (HTTPS)

en: Security
lt: Saugumas

en: Security.
lt: Saugumas.

en: Select
lt: Pasirinkti iš esamų

en: Select Page
lt: Pasirinkti puslapį

en: Select a category
lt: Pasirinkite kategoriją

en: Select a country&hellip;
lt: Pasirinkite valstybę&hellip;

en: Select a page&hellip;
lt: Pasirinkti puslapį&hellip;

en: Select all
lt: Pasirinkti viską

en: Select an option&hellip;
lt: Pasirinkti &hellip;

en: Select categories&hellip;
lt: Pasirinkite kategorijas&hellip;

en: Select fields from your CSV file to map against products fields, or to ignore during import.
lt: Pasirinkite laukelius iš savo CSV failo, kurie atitinka produktų savybes/požymius; arba pažymėkite kad jie būtų ignoruojami importo metu.

en: Select none
lt: Nieko nepasirinkti

en: Select options
lt: Pasirinkti savybes

en: Select options for &ldquo;%s&rdquo;
lt: Pasirinkti savybes: &ldquo;%s&rdquo;

en: Select regions within this zone
lt: Pasirinkti regionus šiai zonai

en: Select shipping methods
lt: Pasirinkite pristatymo būdus

en: Select some countries
lt: Pasirinkite šalis

en: Select terms
lt: Pasirinkti terminus

en: Select the access type of these keys.
lt: Pasirinkite šio rakto prieigos tipą.

en: Select when the webhook will fire.
lt: Pasirinkite, kada webhook'as turėtų tapti aktyvus.

en: Selected attribute term name.
lt: Pasirinkto požymio termino pavadinimas.

en: Selected countries
lt: Pasirinktos valstybės

en: Sell to all countries
lt: Pardavinėti visose šalyse

en: Sell to all countries, except for&hellip;
lt: Pardavinėti į visas šalis, išskyrus į&hellip;

en: Sell to specific countries
lt: Pardavinėti tik į nurodytas šalis

en: Selling location(s)
lt: Pardavimo vieta(-tos)

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
lt: Į PayPal siųsti pristatymo, o ne registracijos adreso duomenis.

en: Send you information about your account and order
lt: Siųsti Jums informaciją apie Jūsų paskyrą ir užsakymus

en: Senegal
lt: Senegalas

en: Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. <code>P*</code> will match a postcode of PE30. Also accepts a pattern, e.g. <code>NG1___</code> would match NG1 1AA but not NG10 1AA
lt: Atskirkite pašto kodus kableliais. Priimami pakeitimo ženklai, pvz. įvedus <code>P*</code> atitiks toks kodas kaip PE30. Taip pat priimami modeliai, pvz. <code>NG1___</code> atitiks toks kodas kaip NG1 1AA, tačiau neatitiks tokio kaip NG10 1AA

en: Separate tags with commas
lt: Atskirti žymas kableliais

en: Serbia
lt: Serbija

en: Serbian dinar
lt: Serbijos dinaras

en: Server environment
lt: Serverio savybės

en: Server info
lt: Serverio informacija

en: Server info.
lt: Serverio informacija

en: Set Status - In stock
lt: Nustatyti statusą - Turime

en: Set Status - On backorder
lt: Nustatyti statusą - Užsakomas išankstiniu užsakymu

en: Set Status - Out of stock
lt: Nustatyti statusą - Neturime

en: Set a fixed price to cover shipping costs.
lt: Nustatykite fiksuotą kainą už pristatymą.

en: Set default payment method
lt: Nustatyti numatytąjį apmokėjimo būdą

en: Set product image
lt: Nustatyti produkto nuotrauką

en: Set regular prices
lt: Nustatyti įprastas kainas

en: Set sale prices
lt: Nustatyti išpardavimo kainas

en: Set scheduled sale dates
lt: Suplanuotos akcijų datos

en: Set the color of the buttons and titles on the modal dialog.
lt: Nustatykite mygtukų ir antraščių spalvas iššokančiame lange.

en: Set to regular price decreased by (fixed amount or %):
lt: Pakeiskite įprastą kainą mažesne (fiksuotu kiekiu arba %):

en: Set up
lt: Nustatymai

en: Set up PayPal for me using this email:
lt: Sukurti PayPal paskyrą naudojant šį el. paštą:

en: Set up Stripe for me using this email:
lt: Sukurti Stripe paskyrą naudojant šį el. paštą:

en: Set up the "%s" payment method
lt: Pasirinkite mokėjimo būdo "%s" nustatymus

en: Set up your account for our store
lt: Sukurti Jums paskyrą mūsų parduotuvėje

en: Set variation image
lt: Nustatyti varianto paveikslėlį

en: Setting value.
lt: Nustatymo reikšmė.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Settings group ID.
lt: Nustatymų grupės ID.

[ctx: Settings tab label]
en: Payments
lt: Mokėjimai

en: Settings.
lt: Nustatymai.

en: Setup shipping zones
lt: Pristatymo zonų nustatymas

en: Setup wizard
lt: Diegimo vedlys

en: Several WooCommerce extensions can write logs which makes debugging problems easier. The directory must be writable for this to happen.
lt: Kai kurie WooCommerce įskiepiai įrašinėja log'us, todėl klaidų ieškoti lengviau. Tačiau log'ų direktorija turi turėtų įrašymo leidimus.

en: Seychelles
lt: Seišeliai

en: Seychellois rupee
lt: Seišelių rupija

en: Share
lt: Dalintis

en: Share new items on social media the moment they're live in your store.
lt: Pasidalinkite naujais produktais socialiniuose tinkluose iš karto kai tik sukuriate juos savo parduotuvėje.

en: Shared by %s
lt: Savininkas: %s

en: Ship to
lt: Pristatyti:

en: Ship to a different address?
lt: Siųsti kitu adresu?

en: Ship to all countries
lt: Pristatymas į visas šalis

en: Ship to all countries you sell to
lt: Pristatymas į visas šalis, kuriose prekiaujate

en: Ship to specific countries
lt: Pristatymas tik į pasirinktas šalis

en: Ship to specific countries only
lt: Pristatymas tik į pasirinktas šalis

en: ShipStation icon
lt: ShipStation ženklelis

en: Shipping
lt: Pristatymas

en: Shipping %s
lt: Pristatymas %s

en: Shipping Address
lt: Pristatymo adresas

en: Shipping Address 1
lt: Pristatymo adresas 1

en: Shipping Address 2
lt: Pristatymo adresas 2

en: Shipping City
lt: Pristatymo miestas

en: Shipping Company
lt: Pristatymo duomenų įmonė

en: Shipping Country
lt: Pristatymo šalis

en: Shipping First Name
lt: Pristatymo duomenų vardas

en: Shipping Last Name
lt: Pristatymo duomenų pavardė

en: Shipping Method
lt: Pristatymo būdas

en: Shipping Postal/Zip Code
lt: Pristatymo pašto/zip kodas

en: Shipping State
lt: Pristatymo valstija

en: Shipping Zone
lt: Pristatymo zona

en: Shipping address
lt: Pristatymo adresas

en: Shipping address.
lt: Pristatymo adresas.

en: Shipping amount
lt: Pristatymo kaina

en: Shipping class
lt: Pristatymo klasė

en: Shipping class ID.
lt: Pristatymo klasės ID.

en: Shipping class costs
lt: Pristatymo klasės kaina

en: Shipping class name
lt: Pristatymo klasės pavadinimas

en: Shipping class name.
lt: Pristatymo klasės pavadinimas.

en: Shipping class slug.
lt: Pristatymo klasės nuoroda (slug).

en: Shipping classes
lt: Pristatymo klasės

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
lt: Pristatymo klasės naudojamos tam tikriems pristatymo būdams, sugrupuojant panašius produktus.

en: Shipping classes can be used to group products of similar type and can be used by some Shipping Methods (such as "Flat rate shipping") to provide different rates to different classes of product.
lt: Pristatymo klasės gali būti naudojamos grupuoti panašiems produktams, kuriems reikia taikyti konkretų pristatymo būdą ar kainą.

en: Shipping costs updated.
lt: Pristatymo kaina atnaujinta.

en: Shipping destination
lt: Pristatymo vieta

en: Shipping details
lt: Pristatymo informacija

en: Shipping is currently enabled, but you have not added any shipping methods to your shipping zones.
lt: Pristatymas šiuo metu įjungtas, tačiau Jūs nepriskyrėte jokių pristatymo būdų savo pristatymo zonoms.

en: Shipping is disabled.
lt: Pristatymas išjungtas.

en: Shipping lines data.
lt: Pristatymo duomenys.

en: Shipping location(s)
lt: Pristatymo vieta(-os)

en: Shipping method
lt: Pristatymo būdas

en: Shipping method ID is required.
lt: Pristatymo būdo ID yra privalomas.

en: Shipping method ID.
lt: Pristatymo būdo ID.

en: Shipping method could not be added. Please retry.
lt: Nepavyko pridėti pristatymo būdo. Bandykite vėl.

en: Shipping method customer facing title.
lt: Pristatymo būdo pavadinimas lankytojui.

en: Shipping method description.
lt: Pristatymo metodo apibūdinimas.

en: Shipping method enabled status.
lt: Pristatymo būdas įjungtas.

en: Shipping method instance ID.
lt: Pristatymo būdo ID.

en: Shipping method name.
lt: Pristatymo būdo pavadinimas.

en: Shipping method settings.
lt: Pristatymo būdo nustatymai.

en: Shipping method sort order.
lt: Pristatymo būdų rikiavimo tvarka.

en: Shipping method title.
lt: Pristatymo metodo pavadinimas.

en: Shipping method(s)
lt: Pristatymo būdas(-ai)

en: Shipping methods
lt: Pristatymo būdas

en: Shipping methods do not support trashing.
lt: Pristatymo būdai negali būti ištrinti.

en: Shipping name
lt: Pristatymo būdo pavadinimas

en: Shipping only
lt: Tik pristatymas

en: Shipping options
lt: Pristatymo nustatymai

en: Shipping tax amount
lt: Pristatymo mokesčio suma

en: Shipping tax class
lt: Pristatymo mokesčio klasė:

en: Shipping tax class based on cart items
lt: Pristatymo mokesčio klasė, paremta krepšelio produktais

en: Shipping tax total.
lt: Visas pristatymo mokestis.

en: Shipping total must be a positive amount.
lt: Pristatymo suma turi būti teigiamas skaičius.

en: Shipping via %s
lt: Pristatymo būdas: %s

en: Shipping zone location code.
lt: Pristatymo zonos vietovės kodas.

en: Shipping zone location type.
lt: Pristatymo zonos vietovės tipas.

en: Shipping zone name.
lt: Pristatymo zonos pavadinimas.

en: Shipping zone order.
lt: Pristatymo zonų rodymo tvarka.

en: Shipping zones
lt: Pristatymo zonos

en: Shipping zones do not support trashing.
lt: Pristatymo zonos negali būti perkeltos į šiukšlinę.

en: Shipping:
lt: Pristatymas:

en: Shop Page
lt: Pagrindinis parduotuvės puslapis

en: Shop and search results
lt: Parduotuvėje ir paieškos rezultatuose

en: Shop base
lt: Parduotuvės bazė

en: Shop base address
lt: Parduotuvės buveinės adresas

en: Shop base with category
lt: Parduotuvės bazė su kategorija

en: Shop only
lt: Tik parduotuvėje

en: Shop page
lt: Parduotuvės puslapis

en: Shop page display
lt: Parduotuvės vaizdas

en: Shop pages
lt: Parduotuvės puslapiai

en: Short description
lt: Trumpas apibūdinimas

en: Should you need help understanding, using, or extending WooCommerce, <a href="%s">please read our documentation</a>. You will find all kinds of resources including snippets, tutorials and much more.
lt: Jei Jums reikia pagalbos naudojant arba plėtojant WooCommerce, <a href="%s">prašome perskaityti mūsų dokumentaciją</a>. Joje rasite visus reikalingus šaltinius, įskaitant kodų fragmentus, pamokas ir daug daugiau.

en: Show
lt: Rodyti

en: Show "verified owner" label on customer reviews
lt: Rodyti „įsigijo produktą“ pastabą pirkėjų atsiliepimuose

en: Show Canada Post shipping rates
lt: Rodyti Canada Post siuntimo kainas

en: Show advanced options
lt: Rodyti išplėstinius nustatymus

en: Show all types
lt: Rodyti visus tipus

en: Show as dropdown
lt: Rodyti kaip išskl. sąrašą

en: Show categories
lt: Rodyti kategorijas

en: Show categories &amp; products
lt: Rodyti kategorijas ir produktus

en: Show hidden products
lt: Rodyti paslėptus produktus

en: Show hierarchy
lt: Rodyti hierarchiją

en: Show if is a compound tax rate.
lt: Rodyti, ar tai sudėtinis tarifas.

en: Show product counts
lt: Rodyti produktų kiekius kategorijose

en: Show products
lt: Rodyti tik produktus

en: Show subcategories
lt: Rodyti subkategorijas

en: Show subcategories &amp; products
lt: Rodyti subkategorijas ir produktus

en: Showing reports for:
lt: Ataskaita produktui:

en: Showing search results for: %s
lt: Paieškos rezultatai pagal: %s

en: Showing the single result | Showing all %d results
lt[0]: Rezultatų: 1
lt[1]: Rezultatų: %d
lt[2]: Rezultatų: %d

en: Shows if backorders are allowed.
lt: Rodo ar leidžiami išankstiniai užsakymai.

en: Shows if the product can be bought.
lt: Parodo, ar produktą galima įsigyti.

en: Shows if the product is on backordered.
lt: Rodo, ar produktą galima užsakyti iš anksto.

en: Shows if the product is on sale.
lt: Parodo, ar produktui taikoma akcija.

en: Shows if the product need to be shipped.
lt: Parodo, ar produktą būtina pristatyti.

en: Shows if the reviewer bought the product or not.
lt: Parodo, ar atsiliepimo autorius įsigijo produktą.

en: Shows if the variation can be bought.
lt: Parodo, ar variantą galima įsigyti.

en: Shows if the variation is on backordered.
lt: Rodo ar variantą galima užsakyti iš anksto.

en: Shows if the variation is on sale.
lt: Parodo, ar variantui taikoma akcija.

en: Shows where the order was created.
lt: Rodo kur užsakymas buvo sukurtas.

en: Shows whether or not the product shipping is taxable.
lt: Parodo, ar produkto pristatymui taikomi mokesčiai.

en: Sierra Leone
lt: Siera Leonė

en: Sierra Leonean leone
lt: Siera Leonės leonė

en: Sign up for Simplify Commerce
lt: Užsiregistruokite pas Simplify Commerce

en: Signups
lt: Registracijos

en: Simple product
lt: Paprastas produktas

en: Simplify Commerce Error: Please enter your public and private keys
lt: Simplify Commerce klaida: prašome įvesti savo viešąjį ir privatųjį raktą

en: Simplify Commerce Error: Simplify commerce requires PHP 5.3 and above. You are using version %s.
lt: Simplify Commerce klaida: Simplify Commerce būtina PHP 5.3 arba aukštesnė versija. Jūs naudojate %s.

en: Simplify Commerce by MasterCard
lt: Simplify Commerce -  Mastercard paslauga

en: Simplify Commerce is enabled, but the <a href="%s">force SSL option</a> is disabled; your checkout may not be secure! Please enable SSL and ensure your server has a valid SSL certificate - Simplify Commerce will only work in sandbox mode.
lt: Simplify Commerce yra įjungtas, tačiau <a href="%s">būtinas SSL nustatymas</a> yra išjungtas; Jūsų apmokėjimo procesas gali būti nesaugus! Prašome įjungti SSL bei įsitikinti, kad Jūsų serveris turi galiojantį SSL sertifikatą - Simplify Commerce be SSL veiks tik testavimo režimu.

en: Simplify Commerce is your merchant account and payment gateway all rolled into one. Choose Simplify Commerce as your WooCommerce payment gateway to get access to your money quickly with a powerful, secure payment engine backed by MasterCard.
lt: Simplify Commerce yra pardavėjo paskyra ir apmokėjimų operatorius viename. Pasirinkite šį apmokėjimo būdą savo WooCommerce parduotuvei, ir visuomet turėsite laisvą priėjimą prie savo pajamų. Šią galingą ir saugią mokėjimų sistemą plėtoja MasterCard.

en: Simplify Transaction Failed (%s)
lt: Transakcija per Simplify nepavyko (%s)

en: Simplify payment approved (ID: %1$s, Auth Code: %2$s)
lt: Apmokėjimas per Simplify patvirtintas (ID: %s, Autorizavimo kodas: %s)

en: Simplify payment declined
lt: Apmokėjimas per Simplify atmestas

en: Simplify payment error: %s.
lt: Simplify mokėjimo klaida: %s

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the %1$sUpdate Totals%2$s button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
lt: Jūsų naršyklė nepalaiko JavaScript arba jis išjungtas, todėl nepamirškite paspausti %1$sAtnaujinti galutinę sumą%2$s prieš pateikdami užsakymą. Jei to nepadarysite, sistema gali netyčia pareikalauti iš jūsų daugiau nei reikia.

en: Singapore
lt: Singapūras

en: Singapore dollar
lt: Singapūro doleris

en: Site URL
lt: Tinklalapio URL

en: Site URL.
lt: Tinklalapio URL.

en: Skip setup
lt: Praleisti pradinius nustatymus

en: Skip this step
lt: Praleisti šį žingsnį

en: Slovakia
lt: Slovakija

en: Slovenia
lt: Slovėnija

en: Slug
lt: Nuorodos dalis

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
lt: Nuoroda "%s" jau naudojama. Prašome pakeisti.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
lt: Nuoroda "%s" yra negalima, nes ji jau rezervuota. Prašome pakeisti.

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
lt: Nuoroda "%s" yra per ilga (leidžiama iki 28 simbolių). Prašome sutrumpinti.

en: Sold %1$s worth in the last %2$d days
lt: Parduota už %1$s (per pastarąsias  %2$d dienas)

en: Sold 1 item in the last %2$d days | Sold %1$d items in the last %2$d days
lt[0]: Parduotas %1$d produktas (per pastarąsias %2$d dienas)
lt[1]: Parduoti %1$d produktai (per pastarąsias %2$d dienas)
lt[2]: Parduota %1$d produktų (per pastarąsias %2$d dienas)

en: Sold individually
lt: Parduodamas po vieną

en: Sold individually?
lt: Parduodama tik po vieną?

en: Solomon Islands
lt: Saliamono salos

en: Solomon Islands dollar
lt: Solomono salų doleriai

en: Somali shilling
lt: Somalio šilingas

en: Somalia
lt: Somalis

en: Some webservices like shipping use SOAP to get information from remote servers, for example, live shipping quotes from FedEx require SOAP to be installed.
lt: Kai kurie interneto paslaugų tiekėjai, pavyzdžiui, pristatymo sekimo sistemos, naudoja SOAP informacijos gavimui iš nutolusių serverių.

en: Someone has requested a new password for the following account on %s:
lt: Kažkas pateikė slaptažodžio pakeitimo prašymą šiai paskyrai tinklalapyje %s:

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
lt: Deja, įvyko klaida bandant pašalinti šią nuolaidą

en: Sorry to see you go.
lt: Gaila, kad nusprendėte atsijungti.

en: Sorry, "%s" is no longer in stock so this order cannot be paid for. We apologize for any inconvenience caused.
lt: Neturime likučio: "%s" . Šio užsakymo apmokėti negalėsite. Atsiprašome už nepatogumus.

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologize for any inconvenience caused.
lt: Atsiprašome, šiuo metu neturime produkto „%s“. Prašome atnaujinkite savo krepšelį ir pabandykite dar kartą. Atsiprašome už nepatogumus.

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
lt: Deja, nuolaidos kosas „%s“ jau pritaikytas ir negali būti panaudotas kartu su kitomis nuolaidomis.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
lt: Deja, Jūsų nurodytam adresui nėra tinkamų apmokėjimo būdų. Susisiekite su mumis, jei reikia pagalbos arba norite dėl to tartis.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
lt: Deja, Jūsų valstijai nėra tinkamų apmokėjimo būdų. Susisiekite su mumis, jei reikia pagalbos arba norite dėl to tartis.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
lt: Atsiprašome, nuolaidos kodas „%s“ yra neteisingas - jis pašalintas iš Jūsų užsakymo.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
lt: Atsiprašome, nuolaidos kodas „%s“ negali būti Jums pritaikytas - jis pašalintas iš užsakymo.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
lt: Deja, Jūsų užklausos neatitiko jokie produktai. Pasirinkite kitokią kombinaciją.

en: Sorry, the minimum allowed order total is 0.50 to use this payment method.
lt: Atsiprašome, mažiausia užsakymo suma šiam apmokėjimo būdui yra 0.50.

en: Sorry, the order could not be found. Please contact us if you are having difficulty finding your order details.
lt: Atsiprašome, užsakymas nerastas. Prašome susisiekti su mumis jei Jums reikalinga informacija apie Jūsų užsakymus.

en: Sorry, there has been an error.
lt: Deja, įvyko klaida.

en: Sorry, this coupon is not applicable to selected products.
lt: Deja, šis nuolaidos kodas negalioja pasirinktiems produktams.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the categories: %s.
lt: Deja, šis nuolaidos kodas negali būti panaudotas šioms produktų kategorijoms: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the products: %s.
lt: Deja, šis nuolaidos kodas negali būti panaudotas šiems produktams: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
lt: Deja, šis nuolaidos kodas negali būti panaudotas produktams esantiems Jūsų krepšelyje.

en: Sorry, this coupon is not valid for sale items.
lt: Deja, šis nuolaidos kodas negalioja akcijinėms prekėms.

en: Sorry, this download has expired
lt: Atsiprašome, šis atsisiuntimas nebegalioja

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
lt: Deja, šis užsakymas netinkamas ir jo apmokėjimas negalimas.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
lt: Atsiprašome, šis produktas neparduodamas.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
lt: Deja, šis produktas neprieinamas. Pasirinkite kitokią kombinaciją.

en: Sorry, we couldn't connect your store to Jetpack
lt: Atsiprašome, nepavyko prijungti Jūsų parduotuvės prie Jetpack

en: Sorry, we do not have enough "%1$s" in stock to fulfill your order (%2$s available). We apologize for any inconvenience caused.
lt: Deja, šiuo metu neturime pakankamo produkto "%1$s" kiekio, kad galėtume įvykdyti Jūsų užsakymą (turimas kiekis: %2$s). Atsiprašome.

en: Sorry, you are not allowed to batch manipulate this resource.
lt: Deja, jūs negalite keisti šio resurso grupiniu būdu.

en: Sorry, you are not allowed to change the comment type.
lt: Deja, Jūs negalite keisti komentaro tipo.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
lt: Deja, Jūs negalite kurti išteklių.

en: Sorry, you are not allowed to delete %s.
lt: Deja, Jūs negalite ištrinti %s.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
lt: Deja, Jūs negalite ištrinti šį išteklių.

en: Sorry, you are not allowed to edit this resource.
lt: Deja, Jūs negalite keisti šio ištekliaus savybių.

en: Sorry, you cannot create new resource.
lt: Deja, Jūs negalite sukurti naujo resurso.

en: Sorry, you cannot delete this resource.
lt: Deja, Jūs negalite panaikinti šio ištekliaus.

en: Sorry, you cannot edit this resource.
lt: Deja, Jūs negalite redaguoti šio ištekliaus.

en: Sorry, you cannot list resources.
lt: Deja, Jūs negalite peržiūrėti išteklių.

en: Sorry, you cannot update resource.
lt: Deja, Jūs negalite atnaujinti ištekliaus.

en: Sorry, you cannot view this resource.
lt: Deja, Jūs negalite matyti šio ištekliaus.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
lt: Atsiprašome, pasiekėte šio failo atsisiuntimų limitą.

en: Sorry, your session has expired.
lt: Atsiprašome, Jūsų sesija baigėsi.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to shop</a>
lt: Deja, Jūsų sesija baigėsi. <a href="%s" class="wc-backward">Grįžti į parduotuvę</a>

en: Sort by average rating
lt: Rikiuoti pagal vertinimą

en: Sort by latest
lt: Rikiuoti nuo naujausių

en: Sort by most recent
lt: Naujumas

en: Sort by popularity
lt: Rikiuoti pagal populiarumą

en: Sort by price (asc)
lt: Kaina (↑)

en: Sort by price (desc)
lt: Kaina (↓)

en: Sort by price: high to low
lt: Rikiuoti pagal kainą (maks → min)

en: Sort by price: low to high
lt: Rikiuoti pagal kainą (min → maks)

en: Sort by tax class.
lt: Rikiuoti pagal mokesčio klasę.

en: Sort by:
lt: Rikiuoti pagal:

en: Sort code
lt: Banko kodas

en: Sorting
lt: Rūšiavimas

[ctx: Sorting order]
en: Order
lt: Užsakymas

en: Source
lt: Šaltinis

en: South Africa
lt: Pietų Afrika

en: South African rand
lt: Pietų Afrikos randas

en: South America
lt: Pietų Amerika

en: South Australia
lt: Pietų Australija

en: South Carolina
lt: Pietų Karolina

en: South Dakota
lt: Pietų Dakota

en: South Georgia/Sandwich Islands
lt: Pietų Džordžijos / Sandvičo salos

en: South Korea
lt: Pietų Korėja

en: South Korean won
lt: Pietų Korėjos vona

en: South Sudan
lt: Pietų Sudanas

en: South Sudanese pound
lt: Pietų Sudano svaras

en: Spain
lt: Ispanija

en: Specific Countries
lt: Tam tikros valstybės

en: Specific countries
lt: Konkrečios šalys

en: Sri Lanka
lt: Šri Lanka

en: Sri Lankan rupee
lt: Šri Lankos rupija

en: Standard
lt: Standartinis

en: Standard rate
lt: Standartinis tarifas

en: Standard rates
lt: Standartiniai tarifai

en: Standard will display the credit card fields on your store (SSL required). %1$s Hosted Payments will display a Simplify Commerce modal dialog on your store (if SSL) or will redirect the customer to Simplify Commerce hosted page (if not SSL). %1$s Note: Hosted Payments need a new API Key pair with the hosted payments flag selected. %2$sFor more details check the Simplify Commerce docs%3$s.
lt: Standartinis mokėjimo režimas rodys mokėjimo kortelės informacijos laukelius Jūsų parduotuvėje (tam būtinas SSL). %1$s Mūsų serverio mokėjimo režimas rodys Simplify Commerce iššokantį langą (jei yra SSL) arba peradresuos pirkėją į Simplify Commerce puslapį (jei nėra SSl). %1$s Pastaba: Serverio mokėjimo režimui įjungti reikės naujos API raktų poros, kurią generuojant būtina pasirinkti nustatymą Hosted Payments.  %2$sNorėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite Simplify Commerce dokumentacijoje%3$s.

en: Star ratings should be required, not optional
lt: Vertinimai žvaigždutėmis turėtų būti privalomi

en: Start date of sale price, as GMT.
lt: Išpardavimo kainos pradžios data pagal GMT.

en: Start date of sale price, in the site's timezone.
lt: Išpardavimo kainos pradžios data, svetainės laiko juostoje.

en: Start date of sale price.
lt: Akcijos pradžios data.

en: State
lt: Valstija

en: State / County
lt: Apskritis

en: State / County or state code
lt: Apskrities kodas

en: State / Zone
lt: Valstija / Zona

en: State code
lt: Valstijos kodas

en: State code.
lt: Valstijos kodas.

en: Status
lt: Statusas

en: Status of the review.
lt: Atsiliepimo statusas.

en: Status:
lt: Statusas:

en: Stock
lt: Atsargos

en: Stock Keeping Unit
lt: Produkto kodas

en: Stock display format
lt: Atsargų rodymo formatas

en: Stock levels increased:
lt: Likutis padidintas:

en: Stock levels reduced:
lt: Likutis sumažintas:

en: Stock management at product level.
lt: Produkto atsargų valdymas.

en: Stock management at variation level.
lt: Variantų atsargų valdymas.

en: Stock qty
lt: Turimas kiekis

en: Stock quantity
lt: Atsargų kiekis

en: Stock quantity.
lt: Atsargų kiekis.

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
lt: Turimas atsargų kiekis. Jei tai produktas su variantais, ši reikšmė galios kiekvienam variantui, nebent nustatysite kiekius kiekvieno varianto lygmenyje.

en: Stock status
lt: Atsargų būsena

en: Store Address
lt: Parduotuvės adresas

en: Store Notice
lt: Parduotuvės pastaba

en: Store monitoring
lt: Nuolatinis stebėjimas

en: Store notice
lt: Parduotuvės pastaba

en: Store setup
lt: Parduotuvės nustatymai

en: Store stats
lt: Pardavimų statistika

en: Storefront Theme
lt: Storefront tema

en: Storefront icon
lt: Storefront simbolis

en: Storefront is an intuitive, flexible and <strong>free</strong> WordPress theme offering deep integration with WooCommerce and many of the most popular customer-facing extensions.
lt: Storefront yra intuityvi, lanksti, <strong>nemokama</strong> WordPress tema, kuri turi pilną integraciją su WooCommerce bei su daugeliu populiariausių įskiepių.

en: Street address
lt: Gatvė, namo numeris

en: Stripe and PayPal setup are powered by Jetpack and WooCommerce Services.
lt: Stripe ir PayPal nustatymai atliekami naudojant Jetpack ir WooCommerce Services.

en: Stripe email address
lt: Stripe naudojamas el.paštas

en: Stripe email address:
lt: Stripe naudojamas el.paštas:

en: Stripe setup is powered by Jetpack and WooCommerce Services.
lt: Stripe nustatymai atliekami naudojant Jetpack ir WooCommerce Services.

en: Subcategories
lt: Subkategorijos

en: Subject
lt: Tema

en: Subject (paid)
lt: El.laiško tema (apmokėtiems užsakymams)

en: Submit
lt: Paskelbti

en: Subscription for %1$s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product. <a href="%2$s">Click here</a> if you wish to deactivate the plugin as well.
lt: %1$s prenumerata sėkmingai išjungta. Nuo dabar negausite atnaujinimų. <a href="%2$s">Paspauskite čia</a> jei taip pat norite išjungti ir patį įskiepį.

en: Subscription for %s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product.
lt: %s prenumerata sėkmingai išjungta. Nuo dabar negausite atnaujinimų.

en: Subscription is <strong>expiring</strong> soon.
lt: Prenumerata greitai <strong>baigsis</strong>.

en: Subscription: Not available - %1$d of %2$d already in use
lt: Prenumerata: Negalima - jau naudojama %1$d iš %2$d galimų tinklalapių

en: Subscription: Unlimited
lt: Prenumerata: neribota

en: Subscription: Using %1$d of %2$d sites available
lt: Prenumerata: Naudojama %1$d iš %2$d galimų tinklalapių

en: Subscriptions
lt: Prenumeratos

en: Subtotal
lt: Suma

en: Subtotal:
lt: Suma:

en: Suburb
lt: Priemiestis

en: Sudan
lt: Sudanas

en: Sudanese pound
lt: Sudano svaras

en: Sum of all taxes.
lt: Visų mokesčių suma.

en: Supports the following placeholders: <code>[qty]</code> = number of items, <code>[cost]</code> = cost of items, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Percentage based fee.
lt: Palaiko tokius pakeitėjus: <code>[qty]</code> = prekių kiekis, <code>[cost]</code> = prekių kaina, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = priemoka procentine išraiška.

en: Suriname
lt: Surinamas

en: Surinamese dollar
lt: Surinamo doleris

en: Svalbard and Jan Mayen
lt: Svalbardas ir Jan Majenas

en: Swazi lilangeni
lt: Svazilando lilangenis

en: Swaziland
lt: Svazilandas

en: Sweden
lt: Švedija

en: Swedish krona
lt: Švedijos krona

en: Swiss franc
lt: Šveicarijos frankas

en: Switzerland
lt: Šveicarija

en: Syria
lt: Sirija

en: Syrian pound
lt: Sirijos svaras

en: System status
lt: Sistemos būsena

en: TEST MODE ENABLED. Use a test card: %s
lt: ĮJUNGTAS TESTAVIMO REŽIMAS. Naudokite testinę kortelę: %s

en: Table does not exist
lt: Lentelė neegzistuoja

en: Tag
lt: Žyma

en: Tag ID.
lt: Žymos ID.

en: Tag name.
lt: Žymos pavadinimas.

en: Tag slug.
lt: Žymos nuoroda (slug).

en: Tag: | Tags:
lt[0]: Žyma:
lt[1]: Žymos:
lt[2]: Žymų:

en: Tags
lt: Žymos

en: Tags totals.
lt: Žymos.

en: Taiwan
lt: Taivanas

en: Tajikistan
lt: Tadžikistanas

en: Tajikistani somoni
lt: Tadžikistano somonis

en: Take payments in person via BACS. More commonly known as direct bank/wire transfer
lt: Neautomatinis apmokėjimo būdas - bankinis pervedimas. Pirkėjas turės pats atlikti pervedimą savo banke pagal Jūsų nurodytus duomenis.

en: Take payments in person via checks. This offline gateway can also be useful to test purchases.
lt: Neautomatinis apmokėjimo būdas - čekiai. Šis būdas labai tinka testiniams pirkimams.

en: Take payments via Simplify Commerce - uses simplify.js to create card tokens and the Simplify Commerce SDK. Requires SSL when sandbox is disabled.
lt: Priimkite apmokėjimus per Simplify Commerce. Naudojant simplify.js bei Simplify Commerce SDK sukuriamos laikinosios kriptografinės žymos mokėjimo kortelėms. Kai išjungtas testavimo režimas, būtinas SSL.

en: Taking a while? Click here to run it now.
lt: Ilgokai trunka? Norėdami atnaujinti dabar, paspauskite čia.

en: Tanzania
lt: Tanzanija

en: Tanzanian shilling
lt: Tanzanijos šilingas

en: Tasmania
lt: Tasmanija

en: Tax
lt: Mokesčiai

en: Tax amount
lt: Mokesčių suma

en: Tax class
lt: Mokesčių klasė

en: Tax class already exists
lt: Tokia mokesčių klasė jau egzistuoja

en: Tax class name.
lt: Mokesčio klasės pavadinimas.

en: Tax class of fee.
lt: Mokesčio klasė.

en: Tax class of product.
lt: Produkto mokesčio klasė.

en: Tax class.
lt: Mokesčių klasė.

en: Tax lines data.
lt: Mokesčių duomenys.

en: Tax name
lt: Mokesčio pavadinimas

en: Tax options
lt: Mokesčių nustatymai

en: Tax priority.
lt: Mokesčio prioritetas.

en: Tax rate ID.
lt: Mokesčio tarifo ID

en: Tax rate ID: %s
lt: Mokesčių tarifo ID: %s

en: Tax rate code.
lt: Tarifo kodas

en: Tax rate label.
lt: Tarifo pavadinimas.

en: Tax rate name.
lt: Mokesčio tarifo pavadinimas.

en: Tax rate.
lt: Mokesčio tarifas.

en: Tax rates successfully deleted
lt: Mokesčių tarifai sėkmingai ištrinti

en: Tax status
lt: Mokesčių statusas

[ctx: Tax status]
en: None
lt: Nieko

en: Tax status of fee.
lt: Mokesčių mokėjimo būsena.

en: Tax status.
lt: Mokesčių būsena.

en: Tax subtotal.
lt: Tarpinė mokesčių suma.

en: Tax total (not including shipping taxes).
lt: Visas mokestis (neįskaitant pristatymo mokesčio).

en: Tax total.
lt: Viso mokęsčių.

en: Taxable
lt: Apmokestinamas

en: Taxes
lt: Mokesčiai

en: Taxes by code
lt: Mokesčiai pagal kodą

en: Taxes by date
lt: Mokesčiai pagal datą

en: Taxes do not support trashing.
lt: Mokesčiai negali būti ištrinti.

en: Taxonomies: Product types
lt: Taksonomijos: produktų tipai

en: Taxonomies: Product visibility
lt: Taksonomijos: produktų matomumas

en: Taxonomy does not exist.
lt: Taksonomija neegzistuoja.

en: Template file copied to theme.
lt: Šablono failas nukopijuotas į temą.

en: Template file deleted from theme.
lt: Šablono failas ištrintas iš temos.

en: Template overrides.
lt: Perrašomi šablonai.

en: Templates
lt: Šablonai

en: Tennessee
lt: Tenesis

en: Term ID
lt: Termino ID

en: Term counts
lt: Terminų kiekiai

en: Term name.
lt: Termino pavadinimas.

en: Terms
lt: Terminai

en: Terms and Conditions Page
lt: Pirkimo taisyklių ir sąlygų puslapis

en: Terms and conditions
lt: Taisyklių ir sąlygų puslapis

en: Terms in the product visibility taxonomy.
lt: Produkto matomumo taksonomijos terminai.

en: Terms successfully recounted
lt: Terminai sėkmingai perskaičiuoti

en: Tested up to WooCommerce version
lt: Testuota iki WooCommerce versijos

en: Texas
lt: Teksasas

en: Thai baht
lt: Tailando batas

en: Thailand
lt: Tailandas

en: Thank you for selling with WooCommerce.
lt: Dėkojame, kad naudojate WooCommerce.

en: Thank you for your order
lt: Dėkojame už užsakymą

en: Thank you for your order, please click the button below to pay with credit card using Simplify Commerce by MasterCard.
lt: Dėkojame už Jūsų užsakymą, prašome paspauskite mygtuką, esantį žemiau, ir apmokėkite mokėjimo kortele per MasterCard paslaugą Simplify Commerce.

en: Thank you. Your order has been received.
lt: Dėkojame. Jūsų užsakymas priimtas.

en: Thanks :)
lt: Ačiū :)

en: Thanks for creating an account on %1$s. Your username is %2$s. You can access your account area to view orders, change your password, and more at: %3$s
lt: Dėkojame, kad susikūrėte paskyrą tinklalapyje %1$s. Jūsų vartotojo vardas yra %2$s. Savo paskyroje galite matyti savo užsakymus, pasikeisti slaptažodį, ir dar daugiau: %3$s

en: Thanks for reading.
lt: Dėkojame.

en: Thanks for shopping with us
lt: Dėkojame, kad perkate pas mus

en: Thanks for shopping with us.
lt: Dėkojame, kad perkate pas mus.

en: Thanks for using Jetpack! Your store is almost ready: to activate services like %s, just connect your store.
lt: Dėkojame, kad naudojate Jetpack! Jūsų parduotuvė beveik paruošta: norėdami įjungti kitas paslaugas, pavyzdžiui %s, turite pabaigti prijungimą.

en: Thanks for your order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received. In the meantime, here’s a reminder of what you ordered:
lt: Dėkojame už užsakymą. Kol kas Jūsų užsakymas sustabdytas, kol gausime mokėjimą. Žemiau pateikiame Jūsų užsakymo informaciją:

en: Thanks!
lt: Dėkojame!

en: The "%s" payment method is currently disabled
lt: Mokėjimo būdas "%s" šiuo metu yra išjungtas.

en: The "%s" payment method is currently enabled
lt: Mokėjimo būdas "%s" šiuo metu yra įjungtas.

en: The "locations not covered by your other zones" zone cannot be updated.
lt: Zona, skirta vietovėms, neįtrauktoms į kitas Jūsų zonas, negali būti atnaujinta.

en: The %s cannot be deleted.
lt: %s negali būti ištrintas.

en: The %s does not support trashing.
lt: %s negali būti perkeltas į šiukšlinę.

en: The %s has already been deleted.
lt: %s jau ištrintas.

en: The %s is not a valid URL
lt: %s nėra taisyklinga nuoroda

en: The API key provided does not have read permissions.
lt: Pateiktas API raktas neturi skaitymo leidimo

en: The API key provided does not have write permissions.
lt: Pateiktas API raktas neturi įrašymo leidimo

en: The CSV is invalid.
lt: CSV netinkamas.

en: The GeoIP database from MaxMind is used to geolocate customers.
lt: GeoIP duomenų bazė iš MaxMind yra naudojama pirkėjų geolokacijai.

en: The JSONP callback function is invalid
lt: JSONP gražinimo funkcija yra neteisinga

en: The MaxMind GeoIP Database does not exist - Geolocation will not function. You can download and install it manually from %1$s to the path: %2$s. Scroll down to "Downloads" and download the "MaxMind DB binary, gzipped" file next to "GeoLite2 Country". Please remember to uncompress GeoLite2-Country_xxxxxxxx.tar.gz and upload the GeoLite2-Country.mmdb file only.
lt: MaxMind GeoIP duomenų bazė nerasta - geolokacija neveikia. Galite parsisiųsti ir įkelti rankiniu būdu iš %1$s, įkeliant į %2$s. Paeikite iki "Downloads" ir parsisiųskite "MaxMind DB binary, gzipped" failą šalia "GeoLite2 Country". Išpakuokite GeoLite2-Country_xxxxxxxx.tar.gz failą ir įkelkite tik GeoLite2-Country.mmdb failą.

en: The SKU already exists on another product.
lt: Toks prekės kodas jau priskirtas kitam produktui.

en: The URL of your %s page (along with the Page ID).
lt: Jūsų %s puslapio nuoroda (kartu su puslapio ID).

en: The WooCommerce REST API allows external apps to view and manage store data. Access is granted only to those with valid API keys.
lt: WooCommerce REST API suteikia išorinėms programoms teises peržiūrėti ir valdyti Jūsų parduotuvės duomenis. Prieiga suteikiama tik programoms su galiojančiais API raktais.

en: The amount of discount. Should always be numeric, even if setting a percentage.
lt: Nuolaida. Įveskite skaičių, net jei nustatote procentus.

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
lt: Laiko tarpas (sekundėmis) kurį Jūsų tinklalapis užtrunka atlikdamas vieną veiksmą prieš nutraukdamas jį dėl per ilgos trukmės (norint išvengti išjungimo serveryje)

en: The background color for WooCommerce email templates. Default %s.
lt: Pagrindinė WooCommerce el. laiškų šablonų fono spalva. Numatytoji: %s.

en: The base color for WooCommerce email templates. Default %s.
lt: Pagrindinė WooCommerce el. laiškų šablonų teksto spalva. Numatytoji: %s.

en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
lt: Bazinis parduotuvės puslapis gali būti rodomas Jūsų <a href="%s">prodiuktų pastoviosiose nuorodose</a>.

en: The callback_url needs to be over SSL
lt: callback_url turi naudoti SSL

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
lt: Krepšelis užpildytas produktais iš Jūsų ankstesnio užsakymo.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
lt: Jei išeisite iš šio puslapio, jūsų atlikti pakeitimai bus prarasti.

en: The city in which your business is located.
lt: Miestas, kuriame įsikūręs Jūsų verslas.

en: The class %1$s provided by %2$s filter must implement %3$s.
lt: Klasė %1$s iš filtro %2$s turi vykdyti %3$s.

en: The comment has already been trashed.
lt: Komentaras jau perkeltas į šiukšlinę.

en: The content of the review.
lt: Peržiūros turinys.

en: The country and state or province, if any, in which your business is located.
lt: Šalis ir apskritis ar valstija, kur įsikūręs Jūsų verslas.

en: The coupon code already exists
lt: Toks nuolaidos kodas jau egzistuoja

en: The coupon code cannot be empty.
lt: Kupono kodas negali būti tuščias.

en: The current language used by WordPress. Default = English
lt: Šiuo metu WordPress nustatyta kalba. Numatytoji - anglų.

en: The customer cannot be deleted
lt: Šis pirkėjas negali būti ištrintas

en: The date of the customer last order, as GMT.
lt: Pirkėjo paskutinio užsakymo data, pagal GMT.

en: The date the coupon expires, as GMT.
lt: Kupono galiojimo pabaigos data, pagal GMT.

en: The date the coupon expires, in the site's timezone.
lt: Kupono galiojimo pabaigos data, Jūsų tinklalapio laiko zonoje.

en: The date the coupon was created, as GMT.
lt: Kupono sukūrimo data, pagal GMT.

en: The date the coupon was created, in the site's timezone.
lt: Kupono sukūrimo data (interneto svetainės laiko zona).

en: The date the coupon was last modified, as GMT.
lt: Kupono pastarojo redagavimo data, GMT laiku.

en: The date the coupon was last modified, in the site's timezone.
lt: Kupono paskutinio redagavimo data (interneto svetainės laiko zona).

en: The date the customer was created, as GMT.
lt: Pirkėjo registracijos data, pagal GMT.

en: The date the customer was created, in the site's timezone.
lt: Pirkėjo sukūrimo data (interneto svetainės laiko zona).

en: The date the customer was last modified, as GMT.
lt: Pirkėjo pastarojo redagavimo data, GMT laiku.

en: The date the customer was last modified, in the site's timezone.
lt: Pirkėjo paskutinio redagavimo data (interneto svetainės laiko zona).

en: The date the image was created, as GMT.
lt: Paveikslėlio sukūrimo data, pagal GMT.

en: The date the image was created, in the site's timezone.
lt: Nuotraukos sukūrimo data (interneto svetainės laiko zona).

en: The date the image was last modified, as GMT.
lt: Paveikslėlio paskutinio redagavimo data, pagal GMT.

en: The date the image was last modified, in the site's timezone.
lt: Nuotraukos paskutinio redagavimo data (interneto svetainės laiko zona).

en: The date the order note was created, as GMT.
lt: Užsakymo pastabos sukūrimo data, GMT laiku.

en: The date the order note was created, in the site's timezone.
lt: Užsakymo pastabos sukūrimo data, Jūsų tinklalapio laiko zonoje.

en: The date the order refund was created, as GMT.
lt: Užsakymo grąžinimo sukūrimo data, GMT laiku.

en: The date the order refund was created, in the site's timezone.
lt: Užsakymo grąžinimo sukūrimo data (interneto svetainės laiko zona).

en: The date the order was completed, as GMT.
lt: Užsakymo įvykdymo data (GMT laiko zonoje).

en: The date the order was completed, in the site's timezone.
lt: Užsakymo įvykdymo data (interneto svetainės laiko zona).

en: The date the order was created, as GMT.
lt: Užsakymo data, pagal GMT.

en: The date the order was created, in the site's timezone.
lt: Užsakymo pateikimo data (interneto svetainės laiko zona).

en: The date the order was last modified, as GMT.
lt: Data, kai užsakymas buvo paskutinį kartą keistas, GMT.

en: The date the order was last modified, in the site's timezone.
lt: Užsakymo paskutinio redagavimo data (interneto svetainės laiko zona).

en: The date the order was paid, as GMT.
lt: Užsakymo apmokėjimo data (GMT laiko zonoje).

en: The date the order was paid, in the site's timezone.
lt: Užsakymo apmokėjimo data (tinklalapio laiko zonoje).

en: The date the product was created, as GMT.
lt: Produkto sukūrimo data, pagal GMT.

en: The date the product was created, in the site's timezone.
lt: Produkto sukūrimo data (interneto svetainės laiko zona).

en: The date the product was last modified, as GMT.
lt: Produkto paskutinio modifikavimo data, pagal GMT.

en: The date the product was last modified, in the site's timezone.
lt: Produkto paskutinio redagavimo data (interneto svetainės laiko zona).

en: The date the review was created, as GMT.
lt: Data, kada apžvalga buvo paskelbta, GMT.

en: The date the review was created, in the site's timezone.
lt: Atsiliepimo sukūrimo data (interneto svetainės laiko zona).

en: The date the variation was created, in the site's timezone.
lt: Varianto sukūrimo data (interneto svetainės laiko zona).

en: The date the variation was last modified, in the site's timezone.
lt: Varianto paskutinio redagavimo data (interneto svetainės laiko zona).

en: The date the webhook was created, as GMT.
lt: Ryšio su išorine programa sukūrimo data, pagal GMT.

en: The date the webhook was last modified, as GMT.
lt: Ryšio su išorine programa paskutinio pakeitimo data, pagal GMT.

en: The date when download access expires, as GMT.
lt: Parsisiuntimo termino pabaiga, pagal GMT.

en: The date when download access expires, in the site's timezone.
lt: Parsiuntimo prieigos galiojimo pabaigos data, Jūsų tinklalapio laiko zonoje.

en: The date you provided is invalid.
lt: Jūsų pateikta data yra netinkama.

en: The decimal separator of displayed prices.
lt: Rodomų kainų dešimtųjų skirtukas

en: The default timezone for your server.
lt: Jūsų serverio numatytoji laiko zona.

en: The delivery duration, in seconds.
lt: Atsiuntimo trukmė sekundėmis.

en: The downloadable file %1$s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %2$s
lt: Parsisiunčiamas failas %s negali būti panaudojamas, kadangi šis failas yra neleistino failo tipo. Leistini failų tipai yra šie: %s

en: The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server.
lt: Parsisiunčiamas failas %s negali būti panaudojamas, nes jis neegzistuoja serveryje.

en: The email address for the customer.
lt: Pirkėjo el. pašto adresas.

en: The extension %s has been deactivated successfully.
lt: Plėtinys %s  buvo sėkmingai išjungtas.

en: The file does not exist, please try again.
lt: Failas neegzistuoja, bandykite dar kartą.

en: The file is empty or using a different encoding than UTF-8, please try again with a new file.
lt: Failas yra tuščias arba naudoja kitokią koduotę nei UTF-8, prašome pabandyti dar kartą su nauju failu.

en: The following active plugin(s) have not declared compatibility with WooCommerce %s yet and should be updated and examined further before you proceed:
lt: Šie įjungti įskiepiai nenurodo, ar jie palaiko WooCommerce versiją %s, todėl prašome juos peržiūrėti, ir, jei įmanoma, atnaujinti.

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
lt: Šie adresai bus naudojami apmokėjimo puslapyje.

en: The following note has been added to your order:
lt: Gavote žinutę apie Jūsų užsakymą:

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
lt: Čia nustatoma, kaip pirkėjams matomoje parduotuvės dalyje atvaizduojamos kainos.

en: The following plugins will be installed and activated for you:
lt: Bus įdiegti ir įjungti šie įskiepiai:

en: The following shipping methods apply to customers with shipping addresses within this zone.
lt: Toliau išvardinti pristatymo būdai galioja pirkėjams, kurių pristatymo adresai yra šioje zonoje.

en: The following wizard will help you configure your store and get you started quickly.
lt: Šis vedlys Jums padės greitai sukonfigūruoti savo parduotuvę.

en: The homepage URL of your site.
lt: Jūsų tinklalapio pradinio puslapio adresas.

en: The id for the resource.
lt: Resurso id

en: The installed version of the current active theme.
lt: Šiuo metu aktyvios temos versija.

en: The installed version of the parent theme.
lt: Naudojama tėvinės temos versija

en: The largest filesize that can be contained in one post.
lt: Didžiausias vieno įrašo dydis.

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
lt: Didžiausias failas kuris gali būti įkeltas į Jūsų WordPress.

en: The main body background color. Default %s.
lt: Pagrindinė fono spalva. Numatytoji: %s.

en: The main body text color. Default %s.
lt: Pagrindinė teksto spalva. Numatytoji: %s.

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
lt: Maksimalus atminties kiekis (RAM) kurį Jūsų tinklalapis gali naudoti.

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
lt: Maksimalus kiekis produktų, kuriems ši nuolaida gali būti pritaikyta, kai nuolaidos tipas yra Produktų nuolaida. Palikite tuščią, jei norite kad būtų skaičiuojamos visos atitinkamos prekės krepšelyje.

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
lt: Didžiausias skaičius kintamųjų, kurį Jūsų serveris gali apdoroti per vieną funkciją neužstrigdamas.

en: The maximum spend for this coupon is %s.
lt: Didžiausia užsakymo suma, galima norint pasinaudoti šiuo nuolaidos kodu yra %s.

en: The minimum spend for this coupon is %s.
lt: Mažiausia užsakymo suma, būtina norint pasinaudoti šiuo nuolaidos kodu yra %s.

en: The name of the current active theme.
lt: Šiuo metu aktyvios temos pavadinimas

en: The name of the parent theme.
lt: Tėvinės temos pavadinimas

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
lt: Kiek dešimtųjų tikslumu rodomos kainos

en: The object cannot be deleted.
lt: Objekto ištrinti negalima.

en: The object does not support trashing. Set '%s' to delete.
lt: Objektas nepalaiko perkėlimo į šiukšlinę. Nustatykite  '%s' norėdami ištrinti.

en: The object has already been trashed.
lt: Objektas jau buvo perkeltas į šiukšlinę.

en: The options are &quot;Active&quot; (delivers payload), &quot;Paused&quot; (does not deliver), or &quot;Disabled&quot; (does not deliver due delivery failures).
lt: Galimi nustatymai yra &quot;Aktyvus&quot; (delivers payload), &quot;Sustabdytas&quot; (does not deliver), or &quot;Išjungtas&quot; (does not deliver due delivery failures).

en: The order ID.
lt: Užsakymo ID.

en: The order note ID provided is not associated with the order
lt: Pateiktas užsakymo pastabos ID nesusietas su jokiu užsakymu

en: The order refund ID provided is not associated with the order.
lt: Pateiktas užsakymo grąžinimo ID nesusietas su jokiu užsakymu

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the "Place order" button at the bottom of the page.
lt: Užsakymo suma atnaujinta. Paspauskite mygtuką „Apmokėti“ esantį šiek tiek žemiau.

en: The parent theme developers URL.
lt: Tėvinės temos kūrėjų URL

en: The payment gateway for this order does not exist.
lt: Šiam užsakymui nėra apmokėjimo tarpininko

en: The payment gateway for this order does not support automatic refunds.
lt: Šiam užsakymui apmokėti panaudotas mokėjimų tarpininkas nepalaiko automatinių grąžinimų.

en: The position of the currency symbol.
lt: Piniginio vieneto simbolio vieta

en: The postal code, if any, in which your business is located.
lt: Jūsų verslo pašto kodas (jei toks yra).

en: The product review cannot be deleted.
lt: Atsiliepimas apie produktą negali būti ištrintas.

en: The product review does not support trashing.
lt: Produktų atsiliepimai negali būti ištrinti.

en: The product variation is invalid
lt: Produkto variantas neteisingas

en: The resource cannot be deleted.
lt: Išteklių negalima ištrinti.

en: The root URL of your site.
lt: Jūsų tinklalapio domeno URL.

en: The sale will end at the beginning of the set date.
lt: Akcija bus nutraukta atėjus nustatytai datai.

en: The secret key is used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers.
lt: Slaptas raktas naudojamas generuoti kriptografinėms įvykdyto webhook'o žymoms, jis taip pat pateikiamos užklausos antraštėse.

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
lt: Šio paveikslėlio dydžio nustatymai yra išjungti, kadangi jų reikšmes kontroliuoja filtras.

en: The stock has not been updated because the value has changed since editing. Product %1$d has %2$d units in stock.
lt: Likutis neatnaujintas nes jo reikšmė pasikeitė redaguojant produktą. Produkto %1$d atsargos dabar yra: %2$d.

en: The street address for your business location.
lt: Adresas, kur įsikūręs Jūsų verslas.

en: The text to appear in the footer of WooCommerce emails.
lt: Tekstas, kuris bus rodomas WooCommerce el. laiškų apačioje.

en: The theme developers URL.
lt: Temos kūrėjo URL

en: The thousand separator of displayed prices.
lt: Rodomų kainų tūkstančių skirtukas

en: The unit lengths are defined in for this country.
lt: Ilgio vienetai nustatyti šiai šaliai.

en: The unit weights are defined in for this country.
lt: Matavimo vienetai yra priskirti šiai šaliai.

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
lt: Jūsų serverio MySQL versija

en: The version of PHP installed on your hosting server.
lt: Jūsų serverio PHP versija.

en: The version of WooCommerce installed on your site.
lt: WooCommerce versija, kurią naudojate.

en: The version of WooCommerce that the database is formatted for. This should be the same as your WooCommerce version.
lt: WooCommerce versija, kuriai paruošta duomenų bazė. Ši versija turėtų sutapti su Jūsų WooCommerce versija.

en: The version of WordPress installed on your site.
lt: WordPress versija, kurią naudojate.

en: The version of cURL installed on your server.
lt: cURL, įdiegto jūsų serveryje, versija.

en: Theme
lt: Tema

en: Theme author URL.
lt: Temos autoriaus nuoroda

en: Theme integration guide
lt: Temos integracijos gidas

en: Theme name.
lt: Temos pavadinimas

en: Theme version.
lt: Temos versija

en: Theme.
lt: Tema.

en: There are currently no logs to view.
lt: Šiuo metu nėra log'ų.

en: There are no currencies matching these parameters.
lt: Nėra valiutų kurios atitiktų šiuo parametrus.

en: There are no locations matching these parameters.
lt: Nėra vietovių kurios atitiktų šiuos parametrus.

en: There are no notes yet.
lt: Kol kas pastabų nėra.

en: There are no product reviews yet.
lt: Atsiliepimų apie produktus dar nėra.

en: There are no reviews yet.
lt: Atsiliepimų dar nėra.

en: There are no shipping methods available. Please ensure that your address has been entered correctly, or contact us if you need any help.
lt: Jūsų adresui nerasta pristatymo būdų. Įsitikinkite, kad įvedėte savo adresą teisingai, arba susisiekite su mumis jei reikia pagalbos.

en: There are some issues with the items in your cart. Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
lt: Apmokėjimas kol kas negalimas, grįžkite į krepšelį ir pakeiskite nurodytas prekes ar jų kiekius.

en: There was a problem adding this card.
lt: Įvyko klaida pridedant kortelę.

en: There was an error calling %s
lt: Įvyko klaida kviečiant %s

en: There was an error calling this tool. There is no callback present.
lt: Įvyko klaida vykdant šią komandą. Nėra nurodytos grąžinimo funkcijos.

en: These are regions inside this zone. Customers will be matched against these regions.
lt: Tai yra šios zonos regionai. Pirkėjai bus priskiriami šiems regionams.

en: These are the attributes that will be pre-selected on the frontend.
lt: Tai atributai, kurie bus jau pasirinkti peržiūrint produktą parduotuvėje.

en: These costs can optionally be added based on the <a href="%s">product shipping class</a>.
lt: Šie kaštai gali papildomai būti pridėti pagal <a href="%s">produkto pristatymo klasę</a>.

en: These options let you change the appearance of the WooCommerce checkout.
lt: Šie nustatymai leidžia pakeisti WooCommerce apmokėjimo puslapio išvaizdą.

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
lt: Šie puslapiai turi būti nustatyti, kad WooCommerce žinotų, kur nukreipti pirkėją susimokėti.

en: These rates are extra shipping options with additional costs (based on the flat rate).
lt: Pridėtiniai tarifai yra papildomos pristatymo sąlygos, kurios sąlygoja papildomus kaštus (lyginant su fiksuotu tarifu).

en: This %s cannot be deleted
lt: Šis %s negali būti ištrintas

en: This action cannot be reversed. Are you sure you wish to erase personal data from the selected orders?
lt: Šis veiksmas neatšaukiamas. Ar tikrai norite ištrinti asmeninius duomenis iš pasirinktų užsakymų?

en: This controls how stock quantities are displayed on the frontend.
lt: Čia nustatoma, kaip atsargų kiekis rodomas pirkėjams.

en: This controls the description which the user sees during checkout.
lt: Tai aprašymas, kurį pirkėjas matus atsiskaitydamas.

en: This controls the position of the currency symbol.
lt: Čia nustatoma piniginio vieneto simbolio pozicija lyginant su kaina.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
lt: Čia nustatomas pavadinimas, kurį pirkėjas mato atsiskaitydamas.

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
lt: Čia nustatomas piniginis vienetas, kuriuo rodomos kainos ir kuris bus pateikiamas apmokėjimo tarpininkams.

en: This controls what unit you will define lengths in.
lt: Čia nustatomi ilgio vienetai.

en: This controls what unit you will define weights in.
lt: Čia nustatomi svorio vienetai.

en: This controls which shipping address is used by default.
lt: Čia nustatoma kuris pirkėjo adresas bus naudojamas.

en: This coupon has expired.
lt: Ši nuolaida jau nebegalioja.

en: This email address is already registered.
lt: Pirkėjas su tokiu el.pašto adresu jau egzistuoja.

en: This field allows you to set the maximum spend (subtotal) allowed when using the coupon.
lt: Čia galite nustatyti, kokia turi būti didžiausia krepšelio vertė šiai nuolaidai panaudoti.

en: This field allows you to set the minimum spend (subtotal) allowed to use the coupon.
lt: Čia galite nustatyti, kokia turi būti mažiausia krepšelio vertė šiai nuolaidai panaudoti.

en: This function should not be called before woocommerce_init.
lt: Ši funkcija neturėtų būti iškviečiama anksčiau nei woocommerce_init.

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
lt: Tai bandomoji parduotuvė, skirta tik testuoti &mdash; užsakymai nebus vykdomi.

en: This is a featured product
lt: Tai rekomenduojamas produktas

en: This is a major update, are you sure you're ready?
lt: Tai daug pakeitimų turintis atnaujinimas, ar tikrai esate jam pasiruošęs?

en: This is an order notification sent to customers containing order details after an order is placed on-hold.
lt: Čia yra pranešimas su užsakymo aprašymu, kuris išsiunčiamas klientams, kai užsakymas yra sustabdomas.

en: This is an order notification sent to customers containing order details after payment.
lt: Tai pranešimas pirkėjui, siunčiamas po apmokėjimo; jame pateikiama visa užsakymo informacija.

en: This is not your download link.
lt: Tai nėra Jūsų atsisiuntimo nuoroda.

en: This is only an estimate. Prices will be updated during checkout.
lt: Tai apytikslė kaina. Galutinę kainą pamatysite apmokėjimo metu.

en: This is the URL or absolute path to the file which customers will get access to. URLs entered here should already be encoded.
lt: Tai nuoroda ar kelias iki failo (absolute path), kurį gaus pirkėjai. Įvestos nuorodos jau turi būti užkoduotas (encoded).

en: This is the WooCommerce shop page. The shop page is a special archive that lists your products. <a href="%s">You can read more about this here</a>.
lt: Tai WooCommerce parduotuvės puslapis. Šis puslapis rodo visus Jūsų produktus. <a href="%s">Daugiau informacijos</a>.

en: This is the attachment ID, or image URL, used for placeholder images in the product catalog. Products with no image will use this.
lt: Failo ID arba paveikslėlio URL - rodoma produktuose kurie neturi įkeltos nuotraukos.

en: This is the default category and it cannot be deleted. It will be automatically assigned to products with no category.
lt: Tai yra numatytoji kategorija ir ji negali būti ištrina. Ji automatiškai naudojama visiems produktams kurie nepriskirti jokiai kitai kategorijai.

en: This is the name of the download shown to the customer.
lt: Tai yra pirkėjui rodomas failo pavadinimas

en: This is the name of the zone for your reference.
lt: Tai yra jūsų zonos pavadinimas.

en: This is the sum of the "Tax rows" shipping tax amount within your orders.
lt: Tai eilutės "Pristatymas" suma iš visų užsakymų

en: This is the sum of the "Tax rows" tax amount within your orders.
lt: Tai eilutės "Mokesčiai" suma iš visų užsakymų

en: This is the sum of the 'Order total' field within your orders.
lt: Tai bendra visų užsakymų galutinė suma.

en: This is the sum of the 'Shipping total' field within your orders.
lt: Tai bendra pristatymo kainos suma.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and excluding shipping and taxes.
lt: Tai bendra užsakymų suma, atėmus visus grąžinimus bei atskaičiavus pristatymo kainą ir mokesčius.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and including shipping and taxes.
lt: Tai bendra užsakymų suma, atėmus visus grąžinimus bei priskaičiavus pristatymo kainą ir mokesčius.

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
lt: Tai bendra šio tarifo mokesčių suma (pristatymo mokestis + produkto mokestis).

en: This is where store orders are stored.
lt: Čia saugomi parduotuvės užsakymai.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
lt: Čia galite sukurti naujus nuolaidų kodus, kuriuos pirkėjai galės panaudoti Jūsų parduotuvėje.

en: This is where you can add new products to your store.
lt: Čia galite pridėti naujus Jūsų parduotuvės produktus.

en: This is where your business is located. Tax rates and shipping rates will use this address.
lt: Tai vietovė, kur įkurtas Jūsų verslas. Šis adresas reikalingas mokesčių tarifams ir pristatymo kainoms apskaičiuoti.

en: This is your products main body of content. Here you should describe your product in detail.
lt: Tai jūsų produkto pagrindinis aprašymas. Prašome aprašyti savo produktą išsamiai.

en: This key is invalid or has already been used. Please reset your password again if needed.
lt: Šis raktas neteisingas arba jau buvo panaudotas. Pradėkite slaptažodžio atstatymą iš naujo, jei to vis dar reikia.

en: This lets you choose which products are part of this group.
lt: Tai leidžia jums pasirinkti, kurie produktai yra šios grupės dalis.

en: This method is deprecated in 2.6.0 and will be removed in future versions - we recommend disabling it and instead setting up a new rate within your <a href="%s">Shipping zones</a>.
lt: Šis pristatymo būdas nebenaudojamas nuo 2.6.0 versijos ir naujose versijose bus pašalintas - rekomenduojame jį išjungti ir vietoje jo sukonfigūruoti naują pristatymo mokestį konkrečioje <a href="%s">Pristatymo zonoje</a>.

en: This month
lt: Šis mėnuo

en: This option determines a customers default location. The MaxMind GeoLite Database will be periodically downloaded to your wp-content directory if using geolocation.
lt: Šis nustatymas lemia numatytąją pirkėjo vietovę. Pasirinkus geolokacijos nustatymą, MaxMind GeoLite duomenų bazė bus periodiškai atsiunčiama ir išsaugoma tinklalapio wp-content aplanke.

en: This option determines which address is used to calculate tax.
lt: Čia nustatoma, kuris adresas naudojamas mokesčiams apskaičiuoti.

en: This option is important as it will affect how you input prices. Changing it will not update existing products.
lt: Ši nustatymas yra svarbus, nes paveikia kainų įvedimą. Pakeitimas neatnaujins esamų produktų.

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
lt: Šis nustatymas leidžia pasirinkti, kuriose šalyse vykdysite veiklą.

en: This option will delete ALL of your tax rates, use with caution. This action cannot be reversed.
lt: Šis pasirinkimas ištrins VISUS Jūsų mokesčių tarifus, naudokite atsargiai. Šis veiksmas neatstatomas.

en: This order cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
lt: Šio užsakymo apmokėti negalima. Jei reikia pagalbos, susisiekite su mumis.

en: This order is no longer editable.
lt: Šio užsakymo redaguoti nebegalima.

en: This order note cannot be deleted
lt: Ši užsakymo pastaba negali būti ištrinta

en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
lt: Šio užsakymo&rsquo;s statusas yra &ldquo;%s&rdquo;&mdash;apmokėjimas negalimas. Prašome susisiekti su administracija, jei Jums reikia pagalbos.

en: This payment method was successfully set as your default.
lt: Apmokėjimo būdas sėkmingai nustatytas numatytuoju.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
lt: Produkto šiuo metu neturime.

en: This product is protected and cannot be purchased.
lt: Šis produktas neparduodamas.

en: This report link has expired. %1$sClick here to view the filtered report%2$s.
lt: Ataskaitos nuoroda negalioja. %1$sPaspauskite čia ir peržiūrėkite filtruotą ataskaitą%2$s.

en: This resource cannot be created.
lt: Toks šaltinis negali būti sukurtas.

en: This section controls the display of your website privacy policy. The privacy notices below will not show up unless a privacy page is first set.
lt: Privatumo politikos nustatymai. Žemiau matomos žinutės nebus rodomos kol nenustatytas privatumo politikos puslapis.

en: This section lets you customize the WooCommerce emails. <a href="%s" target="_blank">Click here to preview your email template</a>.
lt: Čia galite keisti WooCommerce siunčiamų laiškų išvaizdą. <a href="%s" target="_blank">Spauskite čia norėdami peržiūrėti dabartinį šabloną</a>.

en: This section shows any files that are overriding the default WooCommerce template pages.
lt: Čia rodomi failai, kuriais perrašomi numatytieji WooCommerce šablonai.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
lt: Tai bazinis parduotuvės puslapis - čia bus jūsų produktų archyvas.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
lt: Nustato, kaip vaizduojant kainas atskiriami centai.

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
lt: Nustato, kiek skaičių kainose rodyti po kablelio.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
lt: Nustato, kaip vaizduojant kainas atskiriami tūkstančiai.

en: This setting determines which shop pages products will be listed on.
lt: Šis nustatymas nurodo, kuriuose parduotuvės puslapiuose bus rodomi produktai.

en: This setting does not apply to guest purchases.
lt: Šis nustatymas netaikomas svečiams.

en: This shipping method does not have any settings to configure.
lt: Šis pristatymo būdas neturi papildomų nustatymų.

en: This subscription has expired. Contact the owner to <strong>renew</strong> the subscription to receive updates and support.
lt: Šį prenumerata baigėsi. Susisiekite su savininku ir <strong>atnaujinkite</strong> prenumeratą, kad galėtumėte gauti atnaujinimus ir pagalbą.

en: This subscription has expired. Please <strong>renew</strong> to receive updates and support.
lt: Šį prenumerata baigėsi. <strong>Atnaujinkite</strong> prenumeratą, kad galėtumėte gauti atnaujinimus ir pagalbą.

en: This subscription is expiring soon. Please <strong>renew</strong> to continue receiving updates and support.
lt: Šį prenumerata greitai baigsis. <strong>Atnaujinkite</strong> prenumeratą, kad galėtumėte gauti atnaujinimus ir pagalbą.

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: %s.
lt: Šį šabloną valdo Jūsų tema, jis gali būti rastas : <code>%s</code>.

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
lt: Šis tekstas bus rodomas ant mygtuko, vedančio į išorinį produktą.

en: This tool allows you to generate and download a CSV file containing a list of all products.
lt: Šis įrankis skirtas sukurti ir atsisiųsti CSV failą, kuriame yra visų produktų sąrašas.

en: This tool allows you to import (or merge) product data to your store from a CSV file.
lt: Šis įrankis importuoja (arba apjungia) produktų duomenis į Jūsų parduotuvę iš CSV failo.

en: This tool will add address indexes to orders that do not have them yet. This improves order search results.
lt: Šis įrankis pridės adresų indeksus tiems užsakymams, kuriuose jų dar nėra. Tai pagerins paieškos užsakymuose rezultatus.

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
lt: Šis įrankis išvalys VISUS nebegaliojančius WordPress laikinus duomenis.

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
lt: Šis įrankis išvalys produkto/parduotuvės laikinus duomenis.

en: This tool will delete all customer session data from the database, including current carts and saved carts in the database.
lt: Šis įrankis ištrins visus pirkėjų sesijų duomenis iš duomenų bazės, įskaitant esamus krepšelius ir krepšelius išsaugotus duomenų bazėje.

en: This tool will delete all variations which have no parent.
lt: Šis įrankis ištrins visus niekam nepriklausančius variantus.

en: This tool will delete expired download permissions and permissions with 0 remaining downloads.
lt: Šis įrankis ištrins visas pasibaigusio galiojimo prieigas prie parsisiuntimų ir prieigas su 0 likusių parsisiuntimų.

en: This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
lt: Šis įrankis sukurs visus trūkstamus WooCommerce puslapius. Puslapiai, kurie jau yra sukurti ir nurodyti nustatymuose, nebus pakeisti.

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
lt: Šis įrankis perskaičiuos produkto terminus - tai gali būti naudinga keičiant nustatymus taip, kad produktai paslepiami kataloge.

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
lt: Šis įrankis atkurs administratoriaus, pirkėjo ir vadybininko roles į numatytąsias. Naudokite, jei jūsų vartotojai negali pasiekti kai kurių WooCommerce administravimo sąsajos puslapių.

en: This tool will update your WooCommerce database to the latest version. Please ensure you make sufficient backups before proceeding.
lt: Šis įrankis atnaujins Jūsų WooCommerce duomenų bazę į naujausią versiją. Prašome pasirūpinti, kad turite reikiamas atsargines versijas prieš paleidžiant šį įrankį.

en: This will be how your name will be displayed in the account section and in reviews
lt: Bus rodomas paskyroje bei atsiliepimuose.

en: This will give "%1$s" %2$s access which will allow it to:
lt: Suteiksite prieigos teises "%1$s" %2$s ir leisite atlikti tokius veiksmus:

en: This will reset your usage tracking settings, causing it to show the opt-in banner again and not sending any data.
lt: Šis įrankis atstatys Jūsų naudojimo fiksavimo nustatymus, todėl vėl bus rodomas pranešimas su prašymu fiksuoti Jūsų duomenis ir kol to nenustatysite, jokie duomenys nebus fiksuojami.

en: This zone is <b>optionally</b> used for regions that are not included in any other shipping zone.
lt: Ši zona gali būti naudojama vietovėms kurios neįtrauktos į jokią kitą Jūsų pristatymo zoną. (<b>Jos naudoti nebūtina</b>)

en: Thousand separator
lt: Tūkstančių skirtukas

en: Thousand separator.
lt: Tūkstančių skirtukas

en: Thousands separator for displayed prices in this country.
lt: Tūkstančių skirtukas kainų rodymui šiai šaliai.

en: Thumbnail
lt: Miniatiūra

en: Thumbnail width
lt: Miniatiūros plotis

en: Timestamp
lt: Laikas

en: Timor-Leste
lt: Rytų Timoras

en: Title
lt: Pavadinimas

en: To allow logging, make %1$s writable or define a custom %2$s.
lt: Norėdami įjungti žurnalą (logs), leiskite įrašymą į %1$s arba nurodykite savo %2$s.

en: To connect to %1$s you need to be logged in. Log in to your store below, or <a href="%2$s">cancel and return to %1$s</a>
lt: Norėdami naudotis %1$s turite prisijungti. Tai galite padaryti formoje žemiau, arba %2$satšaukite it grįžkite į %1$s%3$s

en: To edit this order change the status back to "Pending"
lt: Jei norite redaguoti šį užsakymą, pakeiskite jo statusą į "Laukiama apmokėjimo"

en: To enable this update you need to <strong>activate</strong> this subscription.
lt: Norint įjungti šį atnaujinimą, reikia <strong>aktyvuoti</strong> šią prenumeratą.

en: To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
lt: Norint įjungti šį atnaujinimą, reikia <strong>įsigyti</strong> naują prenumeratą.

en: To override and edit this email template copy %1$s to your theme folder: %2$s.
lt: Norėdami redaguoti ir perduoti valdyti temai šį el. laiško šabloną, nukopijuokite %1$s į temos aplanką: %2$s.

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
lt: Norėdami sužinoti savo užsakymo statusą, įveskite jo ID į žemiau esantį laukelį ir paspauskite mygtuką "Rasti". Užsakymo ID rasite el.laiškuose, kuriuos gavote iš mūsų sukūrę užsakymą.

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
lt: Perjungti &quot;Atsisiunčiamas&quot;

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
lt: Perjungti &quot;Įjungtas&quot;

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
lt: Perjungti &quot;Valdyti atsargas&quot;

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
lt: Perjungti &quot;Virtualus&quot;

en: Toggle featured
lt: Perjungti rekomenduojamumą

en: Toggle fullscreen
lt: Įjungti per visą langą

en: Togo
lt: Togas

en: Tongan pa&#x2bb;anga
lt: Tongos paanga

en: Tool description.
lt: Įrankio apibūdinimas.

en: Tool does not exist.
lt: Tokio įrankio nėra.

en: Tool name.
lt: Įrankio pavadinimas.

en: Tool ran.
lt: Komanda įvykdyta.

en: Tool return message.
lt: Komandos atsakymo žinutė.

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Top earners
lt: Daugiausiai pardavimų

en: Top freebies
lt: Populiariausi nemokami produktai

en: Top rated products
lt: Geriausiai įvertinti produktai

en: Top sellers
lt: Daugiausia parduota

en: Topic
lt: Tema

en: Total
lt: Viso

en: Total Database Size
lt: Bendras duomenų bazės dydis

en: Total amount spent.
lt: Bendra išleista suma.

en: Total available to refund
lt: Galutinė suma, kurią galima grąžinti

en: Total charged for shipping.
lt: Sumokėta suma už pristatymą.

en: Total charged for taxes.
lt: Sumokėta suma už mokesčius.

en: Total discount amount for the order.
lt: Užsakymo nuolaidų suma.

en: Total number of purchases.
lt: Bendras pirkimų skaičius.

en: Total of coupons used.
lt: Panaudotų kuponų kiekis.

en: Total of items purchased.
lt: Įsigytų prekių kiekis.

en: Total of orders placed.
lt: Pateiktų užsakymų keikis.

en: Total of refunded orders.
lt: Grąžintų užsakymų keikis.

en: Total sales
lt: Viso pardavimų

en: Total sales minus shipping and tax.
lt: Visi pardavimai minus pristatymas ir mokesčiai.

en: Total shipping
lt: Viso už pristatymą

en: Total shipping amount for the order.
lt: Užsakymo pristatymo mokestis.

en: Total shipping tax amount for the order.
lt: Bendra užsakymo pristatymo kaina.

en: Total tax
lt: Viso mokesčių

en: Total:
lt: Viso:

en: Totals
lt: Viso

en: Totals.
lt: Sumos.

en: Town / City
lt: Miestas

en: Town / District
lt: Miestas / Rajonas

en: Track
lt: Rasti

en: Transaction ID
lt: Transakcijos ID

en: Transfer existing products to your new store — just import a CSV file.
lt: Perkelkite produktus į Jūsų naujają parduotuvę - importuokite CSV failą.

en: Transnistrian ruble
lt: Padniestrės rublis

en: Trash
lt: Šiukšlinė

en: Trashed
lt: Perkeltas į šiukšlinę

en: Trinidad and Tobago
lt: Trinidadas ir Tobagas

en: Trinidad and Tobago dollar
lt: Trinidado ir Tobago doleris

en: Tunisia
lt: Tunisas

en: Tunisian dinar
lt: Tuniso dinaras

en: Turkey
lt: Turkija

en: Turkish lira
lt: Turkijos lira

en: Turkmenistan
lt: Turkmenistanas

en: Turkmenistan manat
lt: Turkmėnijos manatas

en: Turks and Caicos Islands
lt: Terksas ir Kaikosas

en: Type
lt: Tipas

en: Type of attribute.
lt: Požymio tipas.

en: Type of setting.
lt: Nustatymo tipas.

en: URL to an image you want to show in the email header. Upload images using the media uploader (Admin > Media).
lt: URL paveikslėlio, kurį norite rodyti el.laiško viršuje. Paveikslėlį įkelti per Failų saugyklą (Faila > Įkelti naują failą), tuomet jo adresą įveskite čia).

en: URL to edit the order
lt: URL užsakymo redagavimui

en: URL where the webhook payload is delivered.
lt: URL į kurį webhook'as perduos savo informaciją.

en: US domestic zone = All US states = Flat rate shipping
lt: Lietuvos zona = Visa Lietuva = Fiksuota pristatymo kaina

[ctx: US state of Georgia]
en: Georgia
lt: Gruzija

en: UTC DateTime when the coupon expires.
lt: Kupono galiojimo pasibaigimo laikas, pagal UTC.

en: Ugandan shilling
lt: Ugandos šilingas

en: Ukraine
lt: Ukraina

en: Ukrainian hryvnia
lt: Ukrainos grivina

en: Unable to accept more than %s items for this request.
lt: Pagal šią užklausą galima priimti ne daugiau nei %s elementų.

en: Unable to add payment method to your account.
lt: Nepavyko pridėti mokėjimo būdo į Jūsų paskyrą.

en: Unable to create order.
lt: Nepavyko sukurti užsakymo.

en: Unable to reduce stock for item %s.
lt: Nepavyko sumažinti likučio prekei %s.

en: Unable to restore stock for item %s.
lt: Nepavyko atstatyti likučio prekei %s.

en: Unable to save action.
lt: Nepavyko išsaugoti veiksmo.

en: Unable to use image "%s".
lt: Paveikslėlis "%s" yra netinkamas.

en: Understanding the status report
lt: Kas yra sistemos ataskaita

en: Undo?
lt: Atšaukti?

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
lt: Deja, <strong>mes nepristatome prekių į %s</strong>. Prašome įvesti kitokį pristatymo adresą.

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
lt: Deja, Jūsų užsakymo apmokėjimas nepavyko (bankas ar mokėjimo tarpininkas atmetė Jūsų mokėjimą). Prašome pabandyti atlikti pirkimą dar kartą.

en: Unique ID for the resource.
lt: Unikalus resurso ID.

en: Unique ID for the zone.
lt: Unikalus zonos ID.

en: Unique identifier for the attribute of the terms.
lt: Unikalus požymio terminų identifikatorius.

en: Unique identifier for the object.
lt: Objekto unikalus identifikatorius.

en: Unique identifier for the product that the review belongs to.
lt: Unikalus produkto, kuriam priklauso atsiliepimas, identifikatorius.

en: Unique identifier for the product.
lt: Unikalus šio produkto identifikatorius.

en: Unique identifier for the resource.
lt: Unikalus ištekliaus identifikatorius.

en: Unique identifier for the variable product.
lt: Unikalus produkto varianto identifikatorius.

en: Unique identifier for the variation.
lt: Unikalus varianto identifikatorius.

en: Unique identifier.
lt: Unikalus identifikatorius.

en: Unique slug/reference for the attribute; must be no more than 28 characters.
lt: Unikali nuorodos dalis atributui; trumpesnė nei 28 simboliai.

en: Unique transaction ID.
lt: Unikalus transakcijos ID.

en: United Arab Emirates
lt: Jungtiniai Arabų Emyratai

en: United Arab Emirates dirham
lt: Jungtinių Arabų Emyratų dirhamas

en: United Kingdom (UK)
lt: Jungtinė Karalystė (JK)

en: United States (US)
lt: Jungtinės Amerikos Valstijos (JAV)

en: United States (US) Minor Outlying Islands
lt: JAV Išorinės Mažosios salos

en: United States (US) Virgin Islands
lt: JAV Mergelių salos

en: United States (US) dollar
lt: Jungtinų Amerikos Valstijų (JAV) doleris

en: Units in stock
lt: Atsargų kiekis

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Unknown request method.
lt: Nežinomas užklausos metodas.

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Unlimited usage
lt: Be limitų

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
lt: Neapmokėtas užsakymas atšauktas, baigėsi laukimo laikas.

en: Unsupported request method
lt: Nepalaikomas užklausos būdas

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Update %s
lt: Atnaujinti %s

en: Update Available
lt: Yra atnaujinimas

en: Update cart
lt: Atnaujinti krepšelį

en: Update category
lt: Atnaujinti kategoriją

en: Update country
lt: Pakeisti valstybę

en: Update database
lt: Atnaujinti duomenų bazę

en: Update existing products
lt: Atnaujinti esamus produktus

en: Update now
lt: Atnaujinti dabar

en: Update shipping class
lt: Atnaujinti pristatymo klasę

en: Update tag
lt: Atnaujinti žymą

en: Update totals
lt: Atnaujinti galutinę sumą

en: Update your theme to the latest version. If no update is available contact your theme author asking about compatibility with the current WooCommerce version.
lt: Atnaujinkite savo temą į naujausią versiją. Jei naudojama tema neturi atnaujinimo, susisiekite su jos autoriais ir paprašykite atnaujinti taip, kad tema palaikytų naujausią WooCommerce versiją.

en: Updated
lt: Atnaujintas

en: Updated at
lt: Atnaujinta

en: Updating product review failed.
lt: Nepavyko atnaujinti produkto atsiliepimo.

en: Updating review failed.
lt: Nepavyko atnaujinti atsiliepimo.

en: Updating review status failed.
lt: Nepavyko atnaujinti atsiliepimo statuso.

en: Upgrade
lt: Atnaujinti

en: Upload CSV file
lt: Įkelti CSV failą

en: Upload a new file
lt: Įkelti naują failą

en: Upload an image
lt: Įkelti paveiksliuką

en: Upload file and import
lt: Įkelti failą ir importuoti

en: Upload or assign an image to your product here. This image will be shown in your store's catalog.
lt: Įkelkite ar priskirkite savo produktui nuotrauką (-as). Ši nuotrauka bus rodoma Jūsų parduotuvėje.

en: Upload/Add image
lt: Įkelti/Pridėti paveikslėlį

en: Uploaded to this product
lt: Įkelta į šį produktą

en: Upsells
lt: Pakeičiami produktai

en: Upsells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
lt: Pakeičiami produktai (angl. upsells) - tai produktai, kuriuos rekomenduojate įsigyti vietoje peržiūrimo produktą, pvz., produktai, kurie yra pelningesni, geresnės kokybės ar brangesni.

en: Uruguay
lt: Urugvajus

en: Uruguayan peso
lt: Urugvajaus pesas

en: Usage / Limit
lt: Panaudota / Limitas

en: Usage limit per coupon
lt: Limitas nuolaidai

en: Usage limit per user
lt: Limitas pirkėjui

en: Usage limits
lt: Nuolaidos limitai

en: Usage restriction
lt: Nuolaidos sąlygos

en: Usage tracking settings successfully reset.
lt: Naudojimo fiksavimo nustatymai sėkmingai atstatyti.

en: Use <code>[qty]</code> for the number of items, <br/><code>[cost]</code> for the total cost of items, and <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> for percentage based fees.
lt: Prekių kiekiui naudokite <code>[qty]</code>, <br/>bendrai prekių sumai &ndash; <code>[cost]</code>, o procentinei sumai &ndash; <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code>.

en: Use a new card
lt: Naudoti naują kortelę

en: Use a new payment method
lt: Naudoti naują mokėjimo metodą

en: Use as product image
lt: Naudoti kaip produkto nuotrauką

en: Use image
lt: Naudoti paveikslėlį

en: Used for variations
lt: Naudojama variantams kurti

en: Used-up download permissions
lt: Išnaudotos parsisiuntimų prieigos

en: User
lt: Vartotojas

en: User ID of user who created the refund.
lt: Vartotojo, kuris sukūrė grąžinimą, ID.

en: User email
lt: Vartotojo elektroninis paštas

en: User is missing.
lt: Trūksta vartotojo.

[ctx: User role]
en: Customer
lt: Pirkėjas

[ctx: User role]
en: Shop manager
lt: Parduotuvės valdytojas

en: Username
lt: Vartotojo vardas

en: Username is required.
lt: Vartotojo vardas yra privalomas.

en: Username isn't editable.
lt: Vartotojo vardo redaguoti negalima.

en: Username or email
lt: Vartotojo vardas arba el.paštas

en: Username or email address
lt: Vartotojo vardas arba el.pašto adresas

en: Username: %s
lt: Vartotojo vardas: %s

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
lt: Pirkėjai turės užsisakyti už tokią sumą, jei norės nemokamo pristatymo (jei įjungta aukščiau)

en: Utah
lt: Juta

en: Uzbekistan
lt: Uzbekistanas

en: Uzbekistani som
lt: Uzbekistano sumas

en: VAT
lt: PVM

en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
lt: Validacijos klaida: PayPal IPN atsakas gautas iš kito el. pašto adreso (%s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
lt: Validacijos klaida: nesutampa Jūsų siunčiama ir PayPal matoma suma (skirtumas %s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
lt: Validacijos klaida: nesutampa Jūsų siunčiama ir PayPal matoma suma (bruto %s).

en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
lt: Validacijos klaida: nesutampa Jūsų parduotuvės ir PayPal piniginiai vienetai (klaidos kodas %s).

en: Value (required)
lt: Reikšmė (būtina)

en: Value of the coupon.
lt: Nuolaidos vertė.

en: Value(s)
lt: Reikšmė(s)

en: Vanuatu vatu
lt: Vanuatu Vatu

en: Variable is for more complex products such as t-shirts with multiple sizes.
lt: Variantai skirti produktams su pasirinkimais sukurti, pavyzdžiui, skirtingų dydžių marškinėliai.

en: Variable product
lt: Produktas su variantais

en: Variation #%1$s of %2$s
lt: Variantas #%1$s iš %2$s

en: Variation ID, if applicable.
lt: Varianto ID, jei yra.

en: Variation ID.
lt: Varianto ID.

en: Variation ID:
lt: Varianto ID:

en: Variation URL.
lt: Varianto URL.

en: Variation cannot be imported: Missing parent ID or parent does not exist yet.
lt: Produkto varianto negalima importuoti: trūksta tėvinio ID arba jo dar nėra.

en: Variation cannot be imported: Parent product cannot be a product variation
lt: Varianto importuoti nepavyko: tėvinis produktas negali būti kartu ir variantas.

en: Variation description.
lt: Varianto aprašymas:

en: Variation dimensions.
lt: Varianto matmenys.

en: Variation height (%s).
lt: Varianto aukštis (%s).

en: Variation image data.
lt: Varianto nuotraukos duomenys.

en: Variation length (%s).
lt: Varianto ilgis (%s).

en: Variation menu order (determines position in the list of variations)
lt: Variantų rikiavimas (nustato poziciją variantų sąraše)

en: Variation price (required)
lt: Varianto kaina (būtina)

en: Variation regular price.
lt: Įprasta varianto kaina.

en: Variation sale price.
lt: Varianto akcijinė kaina.

en: Variation status.
lt: Varianto statusas.

en: Variation weight (%s).
lt: Varianto svoris (%s).

en: Variation width (%s).
lt: Varianto plotis (%s).

en: Variations
lt: Variantai

en: Vatican
lt: Vatikanas

en: Venezuela
lt: Venesuela

en: Venezuelan bol&iacute;var
lt: Venesuelos fuerte bolivaras

en: Vermont
lt: Vermontas

en: Version
lt: Versija

en: Version %s is <strong>available</strong>.
lt: <strong>Jau išleista</strong> versija %s.

en: Version %s is <strong>available</strong>. To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
lt: <strong>Jau išleista</strong> versija %s. Norint įjungti šį atnaujinimą, reikia <strong>įsigyti</strong> naują prenumeratą.

en: Very poor
lt: Niekam tikęs

en: Victoria
lt: Viktorija

en: Vietnam
lt: Vietnamas

en: Vietnamese &#x111;&#x1ed3;ng
lt: Vietnamo dongas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: View &amp; Customize
lt: Peržiūrėti ir keisti

en: View Action
lt: Peržiūrėti veiksmą

en: View WooCommerce API docs
lt: Peržiūrėti WooCommerce API dokumentaciją

en: View WooCommerce documentation
lt: Peržiūrėti WooCommerce dokumentaciją

en: View WooCommerce settings
lt: Peržiūrėti WooCommerce nustatymus

en: View affected templates
lt: Peržiūrėti tokius šablonus.

en: View and manage coupons
lt: Kurti ir valdyti kuponus

en: View and manage customers
lt: Kurti ir valdyti vartotojus

en: View and manage orders and sales reports
lt: Peržiūrėti ir tvarkyti užsakymus ir pardavimų ataskaitas

en: View and manage products
lt: Peržiūrėti ir tvarkyti produktus

en: View cart
lt: Peržiūrėti krepšelį

en: View coupon
lt: Peržiūrėti nuolaidą

en: View coupons
lt: Peržiūrėti kuponus

en: View customers
lt: Peržiūrėti pirkėjus

en: View import log
lt: Peržiūrėti importo ataskaitą

en: View more Storefront child themes
lt: Peržiūrėti daugiau Storefront potemių

en: View order
lt: Peržiūrėti užsakymą

en: View order: %s
lt: Peržiūrėti užsakymą: %s

en: View orders
lt: Peržiūrėti užsakymus

en: View orders and sales reports
lt: Peržiūrėti užsakymus ir pardavimų ataskaitas

en: View other orders &rarr;
lt: Peržiūrėti kitus užsakymus &rarr;

en: View product
lt: Peržiūrėti produktą

en: View products
lt: Peržiūrėti produktus

en: View products in the &ldquo;%s&rdquo; group
lt: Peržiūrėti produktus panašius į &ldquo;%s&rdquo;

en: View report
lt: Peržiūrėti ataskaitą

en: View tax rates
lt: Peržiūrėti mokesčių tarifus

en: View template
lt: Peržiūrėti šabloną

en: View/Edit
lt: Peržiūrėti ir redaguoti

en: Virginia
lt: Virdžinija

en: Virtual
lt: Virtualus

en: Virtual products
lt: Virtualus produktas

en: Virtual products are intangible and are not shipped.
lt: Virtualūs produktai nėra pristatomi.

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Visibility in catalog
lt: Matomumas kataloge

en: Visible on the product page
lt: Rodoma produkto puslapyje

en: Visit %s admin area:
lt: Nuoroda į %s administravimo skydelį:

en: Visit Dashboard
lt: Eiti į skydelį

en: Visit Store
lt: Aplankykite parduotuvę

en: Visit plugin homepage
lt: Aplankyti įskiepio tinklalapį

en: Visit premium customer support
lt: Mokama pagalba

en: WC database version.
lt: WC duomenų bazės versija

en: Wallis and Futuna
lt: Volisas ir Futūna

en: Warning
lt: Perspėjimas

en: Washington
lt: Vašingtonas

en: We accept payments through PayPal. When processing payments, some of your data will be passed to PayPal, including information required to process or support the payment, such as the purchase total and billing information.
lt: Mes priimame apmokėjimus naudodami PayPal, todėl Jūsų asmeninė informacija, reikalinga mokėjimo įvykdymui ir patvirtinimui, bus perduodama PayPal.

en: We hope to see you again soon.
lt: Tikimės, kad greit sugrįšite.

en: We look forward to fulfilling your order soon.
lt: Jūsų užsakymas bus įvykdytas netrukus.

en: We look forward to seeing you soon.
lt: Lauksime sugrįštant.

en: We need to update your store database to the latest version.
lt: Reikia atnaujinti Jūsų parduotuvės duomenų bazę į naujausią versiją.

en: We noticed you have the block editor available: Try the WooCommerce Products Block for a powerful new way to feature products in posts.
lt: Matome, kad naudojate naująjį blokų redaktorių. Siūlome išbandyti įskiepį WooCommerce Products Block, kad galėtumėte lengvai pridėti produktus įrašuose.

en: We recommend Storefront, the <em>official</em> WooCommerce theme.
lt: Mes rekomenduojame Storefront, tai <em>oficiali</em> WooCommerce tema.

en: We recommend using PHP version 7.2 or above for greater performance and security.
lt: Mes rekomenduojame naudoti bent PHP versiją 7.2 dėl sklandesnio veikimo ir didesnio saugumo.

en: We share information with third parties who help us provide our orders and store services to you; for example --
lt: Jūsų informacija mes dalinamės su trečiosiomis šalimis, kurios teikia mums užsakymų apdorojimo ir įvykdymo paslaugas, pavyzdžiui:

en: We were unable to process your order, please try again.
lt: Nepavyko priimti Jūsų užsakymo, prašome pabandykite dar kartą.

en: We will also store comments or reviews, if you choose to leave them.
lt: Mes taip pat išsaugome komentarus ir atsiliepimus, jei juos parašote.

en: We'll use %1$s for product weight and %2$s for product dimensions.
lt: Nuo šiol naudosime %1$s produktų svoriui ir %2$s produktų išmatavimams.

en: We're here for you — get tips, product updates, and inspiration straight to your mailbox.
lt: Mes visuomet pasiruošę padėti - užsisakykite patarimus, naujienas ir įkvepiančias istorijas tiesiai į savo pašto dėžutę.

en: We've created two Shipping Zones - for %s and for the rest of the world. Below you can set Flat Rate shipping costs for these Zones or offer Free Shipping.
lt: Sukūrėme dvi pristatymo zonas - vieną %s ir kitą - likusiam pasauliui. Žemiau galite nustatyti fiksuotas pristatymo sumas šioms zonoms arba siūlyti jose nemokamą pristatymą.

en: We've made things simpler and easier to manage moving forward. From now on you can manage all your WooCommerce purchases directly from the Extensions menu within the WooCommerce plugin itself. <a href="%s">View and manage</a> your extensions now.
lt: Mes viską supaprastinome. Nuo šiol Jūs galite valdyti visus savo pirkinius iš WooCommerce tiesiai iš Įskiepių meniu savo parduotuvėje. <a href="%s">Peržiūrėkite</a> dabar.

en: Webhook actions
lt: Webhook'o veiksmai

en: Webhook created on %s
lt: Webhook'as sukurtas %s

[ctx: Webhook created on date parsed by strftime]
en: %b %d, %Y @ %I:%M %p
lt: %Y-%m-%d @ %g:%i

en: Webhook created successfully.
lt: Webhook'as sėkmingai sukurtas.

en: Webhook data
lt: Webhook'o informacija

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://.
lt: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://

en: Webhook event.
lt: Ryšio su išorine programa veiksmas.

en: Webhook status.
lt: Ryšio su išorine programa būsena.

en: Webhook updated successfully.
lt: Webhook'as sėkmingai atnaujintas.

en: Webhooks
lt: Webhook'ai

en: Webhooks are event notifications sent to URLs of your choice. They can be used to integrate with third-party services which support them.
lt: Ryšiai su išorinėmis programomis (webhooks) yra veiksmų pranešimai, kurie nusiunčiami į Jūsų nurodytas nuorodas. Jie naudojami integracijoms su kitomis paslaugomis.

en: Week(s)
lt: Savaitė(-ės)

en: Weight
lt: Svoris

en: Weight (%s)
lt: Svoris (%s)

en: Weight in decimal form
lt: Svoris

en: Weight unit
lt: Svorio vienetai

en: Welcome to {site_title}
lt: Dėkojame, kad užsiregistravote e-parduotuvėje {site_title}

en: West African CFA franc
lt: Vakarų Afrikos CFA frankas

en: West Virginia
lt: Vakarų Virdžinija

en: Western Australia
lt: Vakarų Australija

en: Western Cape
lt: Vakarų Kapas

en: Western Sahara
lt: Vakarų Sachara

en: What ZIP/post codes are available for local delivery?
lt: Kokiems pašto kodams galimas atsiėmimas vietoje?

en: What ZIP/post codes are available for local pickup?
lt: Kokiems pašto kodams galimas atsiėmimas vietoje?

en: What currency do you accept payments in?
lt: Kokia valiuta priimsite apmokėjimus?

en: What currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
lt: Koks piniginis vienetas naudojamas kainoms ir kurie mokėjimų tarpininkai įjungti.

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
lt: Koks vietinio pristatymo mokestis (jei nėra nemokamas)? Palikite tuščią, jei funkcija nereikalinga.

en: What is PayPal?
lt: Kas yra PayPal?

en: What running the tool will do.
lt: Kas įvyks paleidus komandą.

en: What type of products do you plan to sell?
lt: Kokius produktus planuojate pardavinėti?

en: What we collect and store
lt: Kokią informaciją renkame ir saugome

en: What we share with others
lt: Kokia informacija dalinamės su kitais

en: What would you like to charge for flat rate shipping?
lt: Kokia bus fiksuota pristatymo kaina?

en: When applying multiple coupons, apply the first coupon to the full price and the second coupon to the discounted price and so on.
lt: Taikant kelias nuolaidas, pirmoji bus pritaikyta pilnai kainai, antroji - kaina su pirmąja nuolaida, ir taip toliau.

en: When creating an account, automatically generate a username from the customer's email address
lt: Kuriant paskyrą, automatiškai sugeneruoti vartotojo vardą iš jo el.pašto

en: When creating an account, automatically generate an account password
lt: Kuriant paskyrą, slaptažodį sugeneruoti automatiškai

en: When handling an %s, should access to downloadable files be revoked and download logs cleared?
lt: Ar atliekant %s turi būti panaikinta galimybė parsisiųsti įsigytus failus ir ištrinta parsisiuntimų istorija?

en: When handling an %s, should personal data within orders be retained or removed?
lt: Ar atliekant %s turi būti pašalinti asmeniniai duomenys iš užsakymų?

en: When product stock reaches this amount the stock status will change to "out of stock" and you will be notified via email. This setting does not affect existing "in stock" products.
lt: Kai produkto atsargos pasieks šį kiekį, atsargų statusas pasikeis į "Išparduota" ir Jums bus pranešta el. paštu. Šis nustatymas neturės įtakos produktams su statusu "Turime".

en: When product stock reaches this amount you will be notified by email
lt: Kai produkto likutis pasiekia šį kiekį, Jūs būsite informuotas el.paštu

en: When product stock reaches this amount you will be notified via email.
lt: Kai produkto atsargos pasieks šį kiekį, Jums bus pranešta el. paštu.

en: When true, the payment gateway API is used to generate the refund.
lt: Kai pažymėta, grąžinimui sukurti naudojamas mokėjimo būdo API.

en: When you are finished editing your product, hit the "Publish" button to publish your product to your store.
lt: Kai baigsite redaguoti produktą, paspauskite mygtuką "Paskelbti" ir jis bus rodomas Jūsų parduotuvėje.

en: When you receive a new order, it will appear here.
lt: Kai gausite naują užsakymą, jis pasirodys čia.

en: Where is your store based?
lt: Kur įsikūrusi jūsų parduotuvė?

en: Whether or not this is a compound rate.
lt: Pasirinkite, ar tai sudėtinis mokestis, pritaikomas ir visiems kitiems jau esamiems mokesčiams.

en: Whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
lt: Ar šis mokesčio tarifas taip pat taikomas pristatymui.

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
lt: Ar aktyvuotas WordPress Multitinklalapis.

en: Whether to bypass trash and force deletion.
lt: Ar nedėti į šiukšlinę ir iš karto visiškai ištrinti.

en: Whether to hide resources not assigned to any products.
lt: Ar slėpti išteklius, kurie nepriskirti jokiam produktui.

en: Which columns should be exported?
lt: Kuriuos stulpelius eksportuoti?

en: Which product category should be exported?
lt: Kuri produktų kategorija turėtų būti eksportuota?

en: Which product types should be exported?
lt: Kuriuos produktų tipus reikia eksportuoti?

en: Who on our team has access
lt: Mūsų komandos prieiga

en: Width
lt: Plotis

en: Width (%s)
lt: Plotis (%s)

en: Wisconsin
lt: Viskonsinas

en: WooCommerce &rsaquo; Setup Wizard
lt: WooCommerce &rsaquo; sąrangos vedlys

en: WooCommerce API. Use a consumer key in the username field and a consumer secret in the password field.
lt: WooCommerce API. Naudokite vartotojo raktą vietoje vartotojo vardo ir vartotojo slaptajį kodą vietoje slaptažodžio.

en: WooCommerce Customer Data
lt: WooCommerce pirkėjo duomenys

en: WooCommerce Customer Downloads
lt: WooCommerce pirkėjo parsisiuntimai

en: WooCommerce Customer Orders
lt: WooCommerce pirkėjo užsakymai

en: WooCommerce Customer Payment Tokens
lt: WooCommerce pirkėjo apmokėjimų raktai

en: WooCommerce Endpoint
lt: WooCommerce kreipimosi taškas - endpoint

en: WooCommerce Endpoints
lt: WooCommerce kreipimosi taškai

en: WooCommerce Extensions
lt: WooCommerce plėtiniai

en: WooCommerce Helper
lt: WooCommerce pagalbininkas

en: WooCommerce PayPal Checkout Gateway
lt: WooCommerce PayPal apmokėjimo būdas

en: WooCommerce Services
lt: WooCommerce Paslaugos

en: WooCommerce Services icon
lt: WooCommerce Services ženklelis

en: WooCommerce can accept both online and offline payments. <a href="%s" target="_blank">Additional payment methods</a> can be installed later.
lt: Su WooCommerce galite priimti mokėjimus tiek internetu, tiek grynaisiais. Bet kada galėsite įdiegti <a href="%s" target="_blank">daugiau mokėjimo būdų</a>.

en: WooCommerce data update
lt: WooCommerce duomenų atnaujinimas

en: WooCommerce data update complete. Thank you for updating to the latest version!
lt: WooCommerce duomenų atnaujinimas baigtas. Ačiū, kad atsinaujinote į naujausią versiją!

en: WooCommerce database version
lt: WooCommerce duomenų bazės versija

en: WooCommerce endpoints
lt: WooCommerce kreipimosi taškai - endpoints

en: WooCommerce extensions
lt: WooCommerce plėtiniai

en: WooCommerce helpdesk
lt: WooCommerce pagalba

en: WooCommerce network orders
lt: WooCommerce tinklo užsakymai

en: WooCommerce pages
lt: WooCommerce puslapiai

en: WooCommerce pages.
lt: WooCommerce puslapiai.

en: WooCommerce plugins may use this method of communication when checking for plugin updates.
lt: Kai kurie WooCommerce įskiepiai naudoja šį metodą tikrinant ar nėra atnaujinimų.

en: WooCommerce products (CSV)
lt: WooCommerce produktai (CSV)

en: WooCommerce recent reviews
lt: WooCommerce: Naujausi atsiliepimai

en: WooCommerce settings
lt: WooCommerce nustatymai

en: WooCommerce status
lt: WooCommerce apžvalga

en: WooCommerce support
lt: WooCommerce palaikymas

en: WooCommerce tax rates (CSV)
lt: WooCommerce mokesčių tarifai (CSV)

en: WooCommerce transients
lt: WooCommerce transient'ai

en: WooCommerce version
lt: WooCommerce versija

en: WooCommerce version.
lt: WooCommerce versija

en: WooCommerce will match a customer to a single zone using their shipping address and present the shipping methods within that zone to them.
lt: WooCommerce priskiria pirkėją viena zonai, pagal jo pristatymo adresą, ir parodo pirkėjui visus pristatymo būdus, kurie yra siūlomi jo zonoje.

en: WooCommerce will run under this version of PHP, however, it has reached end of life. We recommend using PHP version 7.2 or above for greater performance and security.
lt: WooCommerce veiks su šia PHP versija, tačiau ji jau nebeatnaujinama. Mes rekomenduojame naudoti bent PHP versiją 7.2 dėl sklandesnio veikimo ir didesnio saugumo.

en: WooCommerce will run under this version of PHP, however, some features such as geolocation are not compatible. Support for this version will be dropped in the next major release. We recommend using PHP version 7.2 or above for greater performance and security.
lt: WooCommerce veiks su šia PHP versija, tačiau kai kurios funkcijos, pavyzdžiui geolokacija, gali neveikti. Šios PHP versijos palaikymas bus nutrauktas sekančiame dideliame WooCommerce atnaujinime. Mes rekomenduojame naudoti bent PHP versiją 7.2 dėl sklandesnio veikimo ir didesnio saugumo.

en: WooCommerce.com Subscriptions %s
lt: WooCommerce.com prenumeratos %s

en: WordPress cron
lt: WordPress cron (periodiniai veiksmai)

en: WordPress debug mode
lt: Ar įjungtas WordPress klaidų rodymo režimas?

en: WordPress environment
lt: WordPress aplinka

en: WordPress language.
lt: Kalba

en: WordPress memory limit
lt: WP atminties limitas

en: WordPress memory limit.
lt: WP atminties limitas

en: WordPress multisite
lt: Ar aktyvuotas WordPress Multitinklalapis?

en: WordPress requirements
lt: WordPress reikalavimai

en: WordPress version
lt: WordPress versija

en: WordPress version.
lt: WordPress versija.

en: WordPress.org project
lt: WordPress.org projektas

en: Write
lt: Atnaujinti

en: Wyoming
lt: Vajomingas

en: Yards
lt: Jardai

en: Year
lt: Šie metai

en: Year(s)
lt: Metai

en: Yemen
lt: Jemenas

en: Yemeni rial
lt: Jemeno rialas

en: Yes
lt: Taip

en: Yes please!
lt: Taip!

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
lt: Taip, aš įvesiu kainas su mokesčiais

en: Yes, export all custom meta
lt: Taip, eksportuoti visus sukurtus meta duomenis

en: You can add multiple shipping methods within this zone. Only customers within the zone will see them.
lt: Šioje zonoje galite pridėti kelis pristatymo būdus. Juos matys tik tie pirkėjai, kurie šiai zonai priklauso.

en: You can also:
lt: Taip pat galite:

en: You can only have 1 %s in your cart.
lt: Krepšelyje galite turėti tik 1 %s.

en: You can optionally "tag" your products here. Tags are a method of labeling your products to make them easier for customers to find.
lt: Čia Jūs galite pridėti savo produktui žymas. Žymos yra produktą apibūdinantys žodžiai, kurie padeda pirkėjams lengviau rasti tai, ko jie ieško.

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
lt: Jūs negalite įdėti produkto &quot;%s&quot; į krepšelį, nes šio produkto šiuo metu neturime.

en: You cannot add another "%s" to your cart.
lt: Negalite įdėti į krepšelį dar vienos prekės "%s".

en: You cannot add that amount of &quot;%1$s&quot; to the cart because there is not enough stock (%2$s remaining).
lt: Jūs negalite įdėti tokio produkto &quot;%s&quot; kiekio į krepšelį, nes jo tiek neturime (liko %s).

en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %1$s in stock and you already have %2$s in your cart.
lt: Jūs negalite pridėti tokio kiekio į krepšelį  &mdash; turime %s ir Jūs jau turite %s savo krepšelyje.

en: You cannot add the same tax rate twice!
lt: Negalima pridėti tokio patiems mokesčių tarifo du kartus!

en: You do not have permission to access this page
lt: Jūs neturite leidimo pasiekti šį puslapį!

en: You do not have permission to assign API Keys to the selected user.
lt: Jūs neturite leidimo priskirti API raktų pasirinktam vartotojui.

en: You do not have permission to create coupons
lt: Jūs neturite teisių kurti nuolaidas

en: You do not have permission to create order notes
lt: Jūs neturite reikiamų teisių, kad galėtumėte kurti užsakymo pastabas

en: You do not have permission to create order refunds
lt: Jūs neturite reikiamų teisių, kad galėtumėte kurti užsakymų grąžinimus

en: You do not have permission to create orders
lt: Jūs neturite reikiamų teisių, kad galėtumėte kurti užsakymus

en: You do not have permission to create product attributes
lt: Jūs neturite leidimo sukurti produkto požymius

en: You do not have permission to create product categories
lt: Jūs neturite leidimo kurti produktų kategorijas

en: You do not have permission to create product shipping classes
lt: Jūs neturite reikiamų teisių, kad kurti produkto pristatymo klases

en: You do not have permission to create product tags
lt: Jūs neturite leidimo kurti produktų žymas

en: You do not have permission to create products
lt: Jūs neturite reikiamų teisių produktų kūrimui

en: You do not have permission to create tax classes
lt: Jūs neturite leidimo kurti mokesčių klases

en: You do not have permission to create tax rates
lt: Jūs neturite leidimo kurti mokesčių tarifus

en: You do not have permission to create this customer
lt: Jūs neturite reikiamų teisių, kad galėtumėte sukurti šį pirkėją

en: You do not have permission to create webhooks.
lt: You do not have permission to create webhooks

en: You do not have permission to delete product attribute terms
lt: Jūs neturite leidimo trinti produkto požymių terminų

en: You do not have permission to delete product attributes
lt: Jūs neturite leidimo ištrinti produkto požymius

en: You do not have permission to delete product category
lt: Jūs neturite leidimo trinti produkto kategoriją

en: You do not have permission to delete product shipping classes
lt: Jūs neturite leidimo trinti produkto pristatymo klases

en: You do not have permission to delete product tag
lt: Jūs neturite leidimo trinti produktų žymas

en: You do not have permission to delete tax classes
lt: Jūs neturite leidimo trinti mokesčių klases

en: You do not have permission to delete tax rates
lt: Jūs neturite leidimo ištrinti mokesčių tarifų

en: You do not have permission to delete this %s
lt: Jūs neturite leidimo ištrinti šį %s

en: You do not have permission to delete this customer
lt: Jūs neturite reikiamų teisių, kad galėtumėte ištrinti šį pirkėją

en: You do not have permission to edit API Keys
lt: Jūs neturite leidimo redaguoti API raktų

en: You do not have permission to edit Webhooks
lt: Jūs neturite leidimo redaguoti webhook'us

en: You do not have permission to edit product attributes
lt: Jūs neturite leidimo redaguoti produkto požymius

en: You do not have permission to edit product categories
lt: Jūs neturite leidimo redaguoti produktų kategorijas

en: You do not have permission to edit product shipping classes
lt: Jūs neturite leidimo redaguoti produkto pristatymo klases

en: You do not have permission to edit product tags
lt: Jūs neturite leidimo redaguoti produktų žymas

en: You do not have permission to edit tax rates
lt: Jūs neturite leidimo redaguoti mokesčių tarifų

en: You do not have permission to edit this %s
lt: Jūs neturite leidimo redaguoti šį %s

en: You do not have permission to edit this API Key
lt: Jūs neturite leidimo redaguoti šio API rakto

en: You do not have permission to edit this customer
lt: Jūs neturite reikiamų teisių, kad galėtumėte keisti šio pirkėjo duomenis

en: You do not have permission to read product attribute terms
lt: Jūs neturite leidimo peržiūrėti produktų požymių terminus

en: You do not have permission to read product attributes
lt: Jūs neturite leidimo peržiūrėti produkto požymius

en: You do not have permission to read product categories
lt: Jūs neturite reikiamų teisių, kad galėtumėte peržiūrėti produktų kategorijas

en: You do not have permission to read product shipping classes
lt: Jūs neturite leidimo matyti produkto pristatymo klasių

en: You do not have permission to read product tags
lt: Jūs neturite leidimo peržiūrėti produktų žymas

en: You do not have permission to read tax classes
lt: Jūs neturite leidimo matyti mokesčių klasių

en: You do not have permission to read tax rate
lt: Jūs neturite leidimo matyti mokesčių tarifus

en: You do not have permission to read the coupons count
lt: Jūs neturite leidimo matyti nuolaidų kiekį

en: You do not have permission to read the customers count
lt: Jūs neturite reikiamų teisių, kad galėtumėte matyti klientų kiekį

en: You do not have permission to read the orders count
lt: Jūs neturite reikiamų teisių, kad galėtumėte matyti užsakymų kiekį

en: You do not have permission to read the products count
lt: Jūs neturite reikiamų teisių, kad galėtumėte matyti produktų kiekį

en: You do not have permission to read the tax classes count
lt: Jūs neturite leidimo matyti mokesčių klasių skaičiavimų

en: You do not have permission to read the taxes count
lt: Jūs neturite leidimo matyti mokesčių skaičiavimų

en: You do not have permission to read this %s
lt: Jūs neturite leidimo peržiūrėti šį %s

en: You do not have permission to read this customer
lt: Jūs neturite reikiamų teisių, kad galėtumėte matyti šio pirkėjo duomenis

en: You do not have permission to read this report
lt: Jūs neturite leidimo šios ataskaitos peržiūrai

en: You do not have permission to revoke API Keys
lt: Jūs neturite leidimo atšaukti API raktų

en: You do not have permission to revoke this API Key
lt: Jūs neturite leidimo atšaukti šio API rakto

en: You do not have permission to update Webhooks
lt: Jūs neturite leidimo atnaujinti webhook'us

en: You don&#8217;t have permission to do this.
lt: Jūs neturite leidimo šiam veiksmui.

en: You have not set up this type of address yet.
lt: Šio adreso dar nenurodėte.

en: You have received the following WooCommerce log message: | You have received the following WooCommerce log messages:
lt[0]: Jūs gavote tokią WooCommerce žurnalo žinutę:
lt[1]: Jūs gavote tokias WooCommerce žurnalo žinutes:
lt[2]: Jūs gavote tokių WooCommerce žurnalo žinučių:

en: You have successfully connected your store to WooCommerce.com
lt: Jūs sėkmingai sujungėte savo parduotuvę su WooCommerce.com

en: You have successfully disconnected your store from WooCommerce.com
lt: Jūs sėkmingai atjungėte savo parduotuvę nuo WooCommerce.com

en: You may also like&hellip;
lt: Jums taip pat gali patikti&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
lt: Jums gali patikti&hellip;

en: You may need to manually restore the item's stock.
lt: Gali reikėti Jums pačiam atstatyti šios prekės likutį rankiniu būdu.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a review.
lt: Turite <a href="%s">prisijungti</a>, jei norite parašyti atsiliepimą.

en: You must be logged in to checkout.
lt: Norėdami apmokėti, turite prisijungti.

en: You must be logged in to download files.
lt: Prisijunkite, jei norite atsisiųsti failus.

en: You will need to manually issue a refund through your payment gateway after using this.
lt: Atlikę grąžinimą čia, Jūs dar turėsite atlikti grąžinimą iš apmokėjimo tarpininko sistemos.

en: You're ready to add products to your store.
lt: Jūs jau galite pridėti savo pirmą produktą.

en: You're ready to start selling!
lt: Jūs jau galite pardavėti

en: Your %s order has been marked complete on our side.
lt: Jūsų užsakymas iš %s yra įvykdytas.

en: Your CSV needs to include columns in a specific order. %1$sClick here to download a sample%2$s.
lt: Stulpeliai jūsų CSV faile turi būti išdėstyti konkrečia nustatyta tvarka. %1$sAtsisiųskite pavyzdinį failą%2$s.

en: Your cart is currently empty.
lt: Krepšelis dar tuščias.

en: Your changed data will be lost if you leave this page without saving.
lt: Jūsų pakeitimai bus prarasti jei išeisite iš šio puslapio jų neišsaugoję.

en: Your changes have been saved.
lt: Jūsų pakeitimai išsaugoti.

en: Your changes were not saved. Please retry.
lt: Pakeitimai nebuvo išsaugoti. Bandykite vėl.

en: Your current password is incorrect.
lt: Jūsų dabartinis slaptažodis yra neteisingas.

en: Your database is being updated in the background.
lt: Jūsų duomenų bazė yra atnaujinama fone.

en: Your invoice for order #{order_number}
lt: Užsakymo #{order_number} sąskaita

en: Your latest {site_title} invoice
lt: Jūsų sąskaita iš {site_title}

en: Your order
lt: Jūsų užsakymas

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
lt: Jūsų užsakymas jau nebegali būti atšauktas, Prašome susisiekti su administracija, jei reikia pagalbos.

en: Your order on %s has been partially refunded. There are more details below for your reference:
lt: Jūsų užsakymas iš %s buvo dalinai grąžintas. Žemiau pateikta daugiau informacijos:

en: Your order on %s has been refunded. There are more details below for your reference:
lt: Jūsų užsakymas iš %s buvo grąžintas. Žemiau pateikta daugiau informacijos:

en: Your order was cancelled.
lt: Užsakymas atšauktas.

en: Your password has been automatically generated: %s
lt: Jūsų slaptažodis buvo automatiškai pakeistas: %s

en: Your password has been automatically generated: %s.
lt: Jūsų slaptažodis buvo sugeneruotas automatiškai: %s

en: Your password has been reset successfully.
lt: Slaptažodis atkurtas sėkmingai.

en: Your personal data will be used to process your order, support your experience throughout this website, and for other purposes described in our %s.
lt: Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų %s.

en: Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our %s.
lt: Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami patogesniam naršymui šiame tinklalapyje, paskyros valdymui bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų %s.

en: Your products are now being imported...
lt: Jūsų produktai dabar importuojami...

en: Your rating
lt: Jūsų įvertinimas

en: Your review
lt: Jūsų atsiliepimas

en: Your review is awaiting approval
lt: Jūsų komentaras laukia patvirtinimo

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
lt: Jūsų serveryje neįjungtas nei fsockopen, nei cURL - PayPal IPN ir kiti skriptai, kurie bendrauja su kitais serveriais, neveiks. Kreipkitės į savo tinklalapio hostingo tiekėją.

en: Your server does not have the %s class enabled - HTML/Multipart emails, and also some extensions, will not work without DOMDocument.
lt: Jūsų serveryje neįjungta %s klasė - be DOMDocument neveiks HTML/Įvairaus turinio el.laiškai bei kai kurie įskiepiai.

en: Your server does not have the %s class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
lt: Jūsų severyje neįjungta %s klasė - kai kurie tarpininkų įskiepiai, kurie naudoja SOAP, gali veikti netinkamai.

en: Your server does not support the %s function - this is required to use the GeoIP database from MaxMind.
lt: Jūsų serveris nepalaiko %s - tai būtina, norint naudoti GeoIP duomenų bazę iš MaxMind.

en: Your server does not support the %s functions - this is required for better character encoding. Some fallbacks will be used instead for it.
lt: Jūsų serveris nepalaiko %s - tai būtina efektyvesniam simbolių šifravimui. Neturint šios funkcijos, bus naudojamos alternatyvos.

en: Your settings have been saved.
lt: Jūsų nustatymai išsaugoti.

en: Your store does not appear to be using a secure connection. We highly recommend serving your entire website over an HTTPS connection to help keep customer data secure. <a href="%s">Learn more here.</a>
lt: Jūsų parduotuvė nenaudoja saugaus duomenų perdavimo protokolo. Mes rekomenduojame visoje parduotuvėje naudoti HTTPS protokolą ir taip apsaugoti Jūsų pirkėjų duomenis. <a href="%s">Daugiau informacijos.</a>

en: Your store is almost ready! To activate services like %s, just connect with Jetpack.
lt: Jūsų parduotuvė beveik paruošta! Norėdami įjungti tokias paslaugas kaip %s, prisijunkite prie Jetpack.

en: Your store is not using HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Learn more about HTTPS and SSL Certificates</a>.
lt: Jūsų parduotuvė nenaudoja HTTPS.<a href="%s" target="_blank">Sužinokite daugiau apie HTTPS ir SSL sertifikatus</a>.

en: Your theme has a woocommerce.php file, you will not be able to override the woocommerce/archive-product.php custom template since woocommerce.php has priority over archive-product.php. This is intended to prevent display issues.
lt: Jūsų temoje yra failas woocommerce.php, todėl Jūs negalėsite perrašyti šablono woocommerce/archive-product.php Taip yra todėl, kad woocommerce.php turi prioritetą lyginant su archive-product.php. Ši taisyklė leidžia išvengti klaidų.

en: Your {site_title} account has been created!
lt: Jūsų paskyra tinklalapyje {site_title} yra sukurta.

en: Your {site_title} order #{order_number} has been partially refunded
lt: {site_title}: Jūsų užsakymas #{order_number} yra dalinai grąžintas

en: Your {site_title} order #{order_number} has been refunded
lt: {site_title}: Jūsų užsakymas #{order_number} yra grąžintas

en: Your {site_title} order has been received!
lt: Gautas Jūsų užsakymas tinklalapyje {site_title}.

en: Your {site_title} order is now complete
lt: Jūsų užsakymas iš {site_title} yra įvykdytas

en: You’ve received the following order from %s:
lt: Jūs gavote naują užsakymą iš %s:

en: ZIP
lt: Pašto kodas

en: Zambia
lt: Zambija

en: Zambian kwacha
lt: Zambijos kvača

en: Zimbabwe
lt: Zimbabvė

en: Zone
lt: Zona

en: Zone ID.
lt: Zonos ID.

en: Zone does not exist!
lt: Zona neegzistuoja!

en: Zone name
lt: Zonos pavadinimas

en: Zone regions
lt: Zonų regionai

en: Zoom in/out
lt: Priartinti / nutolinti

en: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log message | [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log messages
lt[0]: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce žurnalo žinutė
lt[1]: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce žurnalo žinutės
lt[2]: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce žurnalo žinučių

en: [Order #%1$s] (%2$s)
lt: [Užsakymas #%1$s] (%2$s)

en: [Order #%s]
lt: [Užsakymas #%s]

en: [Remove]
lt: [Pašalinti]

en: [{site_title}]: New order #{order_number}
lt: [{site_title}]: Naujas užsakymas #{order_number}

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has failed
lt: [{site_title}]: Užsakymo #{order_number} apmokėti nepavyko

en: [{site_title}]: {order_billing_full_name} has cancelled order #{order_number}
lt: [{site_title}]: {order_billing_full_name} atšaukė užsakymą #{order_number}

en: a group of regions that can be assigned different shipping methods and rates.
lt: regionų grupė, kuriai gali būti priskirti skirtingi pristatymo būdai ir kainos.

en: account erasure request
lt: paskyros ištrynimo prašymas

en: action canceled
lt: veiksmas atšauktas

en: action complete
lt: veiksmas įvykdytas

en: action created
lt: veiksmas sukurtas

en: action failed: %s
lt: veiksmas nepavyko: %s

en: action ignored
lt: veiksmas ignoruotas

en: action reset
lt: veiksmas atstatytas

en: action started
lt: veiksmas pradėtas

en: added on %1$s at %2$s
lt: pridėta %1$s @ %2$s

en: and
lt: ir

en: automated taxes
lt: automatiškai apskaičiuojami mokesčiai

en: automated taxes and discounted shipping labels
lt: automatiškai apskaičiuojami mokesčiai ir pigesnės siuntinių etiketės

en: automated taxes icon
lt: Automatiškai apskaičiuojamų mokesčių simbolis

[ctx: breadcrumb]
en: Home
lt: Pradžia

en: by %s
lt: autorius %s

en: cURL version
lt: cURL versija

en: cURL version.
lt: cURL versija

en: customer orders
lt: pirkėjų užsakymai

[ctx: default-slug]
en: product
lt: produktas

[ctx: default-slug]
en: shop
lt: parduotuve

en: discounted shipping labels
lt: pigesnės siuntinių etiketės

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
lt: registracija

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
lt: pristatymas

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
lt: Nepavyko užkrauti

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
lt: Kraunama daugiau rezultatų&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
lt: Nerasta

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
lt: Prašome ištrinti %qty% simbolių

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
lt: Prašome ištrinti 1 simbolį

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
lt: Prašome įvesti %qty% ar daugiau simbolių

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
lt: Prašome įvesti 1 ar daugiau simbolių

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
lt: Ieškoma&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
lt: Galima pasirinkti tik %qty% produktų

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
lt: Galima pasirinkti tik 1 produktą

en: estimated for %s
lt: apskaičiuota pristatymui į %s

en: guest orders
lt: svečių užsakymai

en: h
lt: val

en: is invalid
lt: neatitinka

en: l jS \o\f F Y, h:ia
lt: Y-m-d G:i (l)

[ctx: min_price]
en: From:
lt: Nuo:

en: new users
lt: nauji vartotojai

[ctx: number of pages]
en: of
lt: iš

en: optional
lt: pasirenkamas

en: orders
lt: užsakymai

en: payment setup, automated taxes and discounted shipping labels
lt: Stripe mokėjimai, realiu laiku atnaujinami mokesčių tarifai ir pigesnės siuntinių etiketės

[ctx: placeholder]
en: Buy product
lt: Pirkti produktą

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
lt: Iš&hellip;

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
lt: Į&hellip;

[ctx: post]
en: Failed
lt: Nepavyko

[ctx: post]
en: In-Progress
lt: Vykdoma

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Visi <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Visi <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Visi <span class="count">(%s)</span>

en: privacy policy
lt: privatumo politikoje

en: required
lt: privaloma

en: reviewed by %s
lt: atsiliepimą parašė %s

en: second | seconds
lt[0]: sek.
lt[1]: sek.
lt[2]: sek.

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
lt: Pristatymas

[ctx: shipping packages]
en: Shipping %d
lt: Pristatymas: %d

[ctx: shop_order post type singular name]
en: Order
lt: Užsakymas

[ctx: slug]
en: product
lt: produktas

[ctx: slug]
en: product-category
lt: produkto-kategorija

[ctx: slug]
en: product-tag
lt: produkto-zyma

[ctx: slug]
en: uncategorized
lt: be-kategorijos

[ctx: submit button]
en: Search
lt: Ieškoti

en: terms and conditions
lt: sąlygos ir taisyklės

en: the
lt: <!-- -->

en: to
lt: į

en: to the
lt: į

en: unknown
lt: nežinoma

en: variation added
lt: variantas pridėtas

en: variations added
lt: variantai pridėti

en: verified owner
lt: įsigijo produktą

en: via %s
lt: per %s

[ctx: with first and last result]
en: Showing the single result | Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
lt[0]: Rodomas vienas produktas
lt[1]: Rodomi %1$d&ndash;%2$d produktai - viso yra %3$d
lt[2]: Rodoma %1$d&ndash;%2$d produktų - viso yra %3$d

en: — No Change —
lt: — Nekeisti —

en: — No change —
lt: — Nekeisti —
